Şimdi Ara

AKKler mi yenilendi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone net kullanıyorum ayın 27si dün akşam steamde indirme açtım baktım 1.2mb ile indiriyor bünye alışmamış tabi önce kısa bir şok geçirdim ama anlayamadım yani daha ay sonu gelmedi bunlar eğer ocak ayı akkden sayarsa yandık saymazsa çok güzel olur. Çaresizce bekleyip görücez artık
    *Normalde akk dolmuştu 300kb ile indiriyordum.

• Normalde indirme hızınız ne kadar?
  • Benim net 16mbps kadar 50gb akkli. Ay başı akk yenilenince 1.2mb civarlarında seyrediyordu bittiği zamanda 300 350kb arası. Günler önce 300kb ile down yapıyordum işte dün akşam baktım 1.2mb yapmaya başladı ilginç bir durum umarım akk yenilenmemiştir :D
  • Aynı durum bende de var. Dün akşam fark ettim. Dün değil ondan önceki gece hız seviyesi sıfırlanmış. Yılbaşı diye mi acaba. Üzümün bağını sormadım, film indiriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.Akif Ersoy -- 28 Aralık 2016; 14:12:7 >
  • Sizden görüp test yaptım benimde hız artmış kendiliğinden
  • Uydunet kullanıyorum dun gece bitti akk paketim. 3 mbit oldu. Ben de kapı gibi akk var
  • Bende de durum aynı.
  • Dua edelim de gelecek ayın akkye saymasın bunları çünkü ne var ne yok indirdim bir sürü oyun birikmişti steam'de kara kara düşünüyordum nasıl inicek bunlar diye
  • bende sabah 7 akşam 7 akk olmayan paket var vodafone akşam 7 den sonra 3 mbps olması gerekiyor ama akşam 20:30 da 3'e düşüyor benim için daha iyi acaba kıyak mı geçiyorlar ya da kış saati uygulaması mı yapıyorlar anlamadım

3 mbps tam veriyorlar önceden hız düşünce 2.5 felan olurdu kesilirdi artık tam 3.0 geliyor sorunu çözdüler heralde enteresan şekilde 720p video izletiyor saniyede 380 kbps indirme hızı oluyor 480 izliyorum sıkıntı olmuyor tek kullanıyorum onun da etkisi vardır. Şu akk yi 4.5 yaparsalar umarım benim paket için de işler zaten sabahtan akşama kadar sınır yok 4.5 akşamları rahat çıkarır

BTK kararını bekliyoruz tahminimce 50 olan akk yi 75 yapıcaklar belki onun hazırlığıdır 50 den 75'e çıkarmak da alay eder gibi olur da BTK başkanı mitinglerden çıkmıyor yaparsalar iyi gene.

• benim de kota kalkmış
  • Vodafone benimde akk kalkmiş
  • Allahım AKK'ler erken kaldırılmıştır inş. 2018'e girerken kaldırılacak falan diyorlardı da inş. böyle birşey olmuştur eğer o olmadıysa bile belkide vodafone ayın 1'inden 1'ine kota sıfırlama yapacaktır çünkü ayın 16 sında sıfırlanıyor hep
    8 günde 350 gb indirme yapmış gözüküyordum hızım 3mb'e düşmüştü 3 günden beri öyle kullanıyordum şimdi durum eskisi gibi hızlandı tekrar yanlış hesaplama mı yaptılar dicemde olabilir diye düşündüm çatur çutur indirme yükleme yapıyodum :)

AKKler mi yenilendi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qualyz -- 29 Aralık 2016; 18:30:55 >

• Bende oyun indirdim steamdan 3mb ile 2-3 gün önce zorla. kota kalkinca devam
  • Benim akn sonrası düşen hızım bugün tekrar yükselmiş.Sizdede aynı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark67

Benim akn sonrası düşen hızım bugün tekrar yükselmiş.Sizdede aynı mı?

aynı
  • Aynen Hocam vodafonennet 16mbps kulaniyorum gotadaydım şuanda limit yok :D sömürüyom
  • 8 mbit superonline kullanıcısıydım internet geldi gitti ve hattım 12 mbite atanmış ki buda sınır zaten daha fazlası hattın kopmasına neden olucak . Superonline neden böyle bir şey yaptı pek bir fikrim yok çünkü yarın TürkNet'e geçiş yapacağım evraklar onlarda yani .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

bende sabah 7 akşam 7 akk olmayan paket var vodafone akşam 7 den sonra 3 mbps olması gerekiyor ama akşam 20:30 da 3'e düşüyor benim için daha iyi acaba kıyak mı geçiyorlar ya da kış saati uygulaması mı yapıyorlar anlamadım

3 mbps tam veriyorlar önceden hız düşünce 2.5 felan olurdu kesilirdi artık tam 3.0 geliyor sorunu çözdüler heralde enteresan şekilde 720p video izletiyor saniyede 380 kbps indirme hızı oluyor 480 izliyorum sıkıntı olmuyor tek kullanıyorum onun da etkisi vardır. Şu akk yi 4.5 yaparsalar umarım benim paket için de işler zaten sabahtan akşama kadar sınır yok 4.5 akşamları rahat çıkarır

BTK kararını bekliyoruz tahminimce 50 olan akk yi 75 yapıcaklar belki onun hazırlığıdır 50 den 75'e çıkarmak da alay eder gibi olur da BTK başkanı mitinglerden çıkmıyor yaparsalar iyi gene.

100 megabit hız alıyorsanız 1 Mayıs'tan sonra akşamları hızınız 24 megabite düşecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

bende sabah 7 akşam 7 akk olmayan paket var vodafone akşam 7 den sonra 3 mbps olması gerekiyor ama akşam 20:30 da 3'e düşüyor benim için daha iyi acaba kıyak mı geçiyorlar ya da kış saati uygulaması mı yapıyorlar anlamadım

100 megabit hız alıyorsanız 1 Mayıs'tan sonra akşamları hızınız 24 megabite düşecek.

Merhaba hocam bu paketten çıktım. Bu paket kotalı paket olarak geçmiyordu yani BTK kararları bunun için geçerli değildi o yüzden kararlar yayınlandıktan sonra iptal ettirdim zaten 14 gün olmamıştı.

Şuan 100 mbs superonline kullanıyorum kafam rahat

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

Merhaba hocam bu paketten çıktım. Bu paket kotalı paket olarak geçmiyordu yani BTK kararları bunun için geçerli değildi o yüzden kararlar yayınlandıktan sonra iptal ettirdim zaten 14 gün olmamıştı.

Şuan 100 mbs superonline kullanıyorum kafam rahat

Siz dükkana mı bağlattınız ? Bende bağlatmak için başvurdum kurye geldi imzaladım gitti geçen gün aramışlar illa noterden onaylı imza sirkülü lazım. Sanırsın bedavaya hizmet veriyorlar. Parasıyla değil mi arkadaşım bağlasanıza.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.