Şimdi Ara

AKK yeni düzenleme yarar değil zarar getiriyor. Canlı Yayın! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
3
Favori
17.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BTK açıklamasına çok takılıp herşeyi güllük gülistanlık sananlara yazık oldu...

Bizim operatörleri tanıyamamış Polyanna ruhlular sizi... :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi java -- 30 Nisan 2017; 22:37:52 >
  • Şemsiyenin boyut değiştirmiş yeni hali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxPark -- 29 Nisan 2017; 21:25:45 >
  • Allah bunların belasını versin ya daha 1 mayıs olmadı daha kullanmadık be ne bu acele batacakmısınız ulan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toplu halde çıkalım mı? O zaman görürüz onları.
  • Bu ülkede nasıl iyi birşey oldu diye düşünürken, yine şaşırtmadı. Yapacak birşey yok, bu millete herşey müstehak, kendim ettim kendim buldum hesabı.

• limitsizim kullanıcısına yanıt
    bence bu danışıklı dövüş. devlet buna zemin hazırladı. altyapı hazırlnsın bahanesi ile taahüdü olanların taahütleri bitmesi için de 2019 başını seçti. en kral taahhüt 2 sene. yani o döneme kadar kimsenin taahüdü kalmayacak. sonra cibili cibili şak şak...
  • Allah belanızı versin artık da kurtulalım. Şu Türknet Sakarya'ya gelse saniye beklemem.

• Ohhh. Tarifeler BTK nın onaylamış olduğu tarifeler. Devlet&özel sektör işbirliği ile bir güzel kucağa geldik. Özel sektörün ahlakını biliyorduk zaten ama, devlet ahlakını da öğrenmeye başladık.
  • Tek ses küfür etsek duyarlar mı ?

• akp farkı
  • Kapi gibi kontrat var monaco nereye zam yapiyon. Batın o rus bu çocukları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eşek olmaya devam edelim bankalar sigortalar derken şimdide internet sağlayıcıları semer vursun bize

• quote:

Orijinalden alıntı: u have to MakeMyFireOut

Ben bu mevzudan hiçbir şey anlamadım Allah' ını seven yardım etsin. Duyuruda okunacak şekilde büyümüyor

Akkli tarifeleri kaldırıp yerine kotalı koydular kotayı aşınca gb başına 1 tl alacak çakallar

En ucuz limitsiz tarife 25 mbps 90 lira

• 2 yıl önce aldığım 1080p monitörümden daha henüz 1080p video izlemişliğim yok. 720p bile lüks benim için , haram zıkkım olsun aldığınız paralar. 70 tl verdiğim pakette download hızım 350kb/s , mecburen kotasıza geçmek durumunda kalıyoruz rezil olan internetin dahada düşmemesi için. Yatacak yeriniz yok , 1 Turkcell 2 TTnet.
  • 444'lü hatları aramak tarife içi sayılıyorken sonradan bundan kar edemeyen firmalar 0850 lere geçmişti. bi laf var çok ayıp kaçacak ama hani birileri üstüne binmeyeceği eşeğin önüne ot koymazmış... resmen uygulamalı hali bu.
  • Dikkat dikkat bu düzenbazlara karşı ciddi tepkimizi göstermezsek,böyle devam edecek bilmem farkında mısınız?Başka yorum yok,çok ağır yazıp durduk yere banlanmak istemiyorum!Mesajı alan arkadaşlara selam olsun.
  • İsteyen kotasız ve taahütsüz Turknet e gecer. Sen hainliğe devam etsene hem. Neden bu haberi paylaştın ki şimdi. Sen ki kpta kalkmasın diye issleri savunan, tüketicilere destek vermesi gerekirken ihanet eden bir editörsün. Ha doğru, senin işin haber yapmak. Ne bulsam servis edeyim demek. Et et.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

quote:

Orijinalden alıntı: u have to MakeMyFireOut

Ben bu mevzudan hiçbir şey anlamadım Allah' ını seven yardım etsin. Duyuruda okunacak şekilde büyümüyor

Akkli tarifeleri kaldırıp yerine kotalı koydular kotayı aşınca gb başına 1 tl alacak çakallar

En ucuz limitsiz tarife 25 mbps 90 lira

Allah belalarını versin. Zaten taahhütsüz kullanıyordum, çok fazla şikayet var ama bende turknete geçip şansımı denicem o zaman.
  • lanet olsun bağzı şeyler...
  • Verdiler Evet'i şimdi milleti ayakta ....lar !!

Devletin bundan haberi olmaması imkansız bir durum imkan dahili yok.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.