Şimdi Ara

AKK kalkıyor KOTA geri geliyor. Faturalarınızı kontrol edin. (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.439
Cevap
15
Favori
134.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
292 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ölümü gösterip sıtmaya razı etme hesabı, ben 50mb 200gb kotalı kullanıyorum kota aşımı 35mb olacak fazlasıyla razıyım. Levent Pekcan'ın deyimiyle hayatta iyi şeyler olmaz deyip fazla da zorlamamak gerektiğine inanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassin2016

800 GB kota veriyorlar. Bari onları verin bizlere de, o bile yok. Hele bugün gittiğim Kablonet bayisi tam komediydi 100GB gayet yeterli diyor, kendisi interneti çanak okeyden ibaret görüyor sanırım.

Alıntıları Göster
    hayatında 30 gb bluray film indirdinmi deseydin sığır gibi bakardı suratına
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

Bu mesaj silindi.
    ulan babası pinti çocuk, muhterem pederin 50 kuruşluk kauçuğun hesabını yapmasa böyle ziyan bir veled olmazdın. muslukçuya 50 lira vermiş, senin hüvviyetini ayrı züvviveyini ayrı zürriyetini aynı tesisatçı elden geçirmiş. yani verdiğin 50 lira vizite ücreti boşuna değil.

şimdi gidiyorsun, finoluğunu yaptığın turknete benim selamımı söylüyorsun, diyorsun ki newrophat abimin üstüne köpeklerinizi salmayacakmışsınız, diyorsun ki delikanlı olun kendiniz gelin diyor. yoksa benim gibi sizide harcar diyorsun. tamam mı tesisatçının zurnası.

babanada selamımı söyle, internete çocuk filtresi koysun Donanımhaber.com adresinide filtrelesin, izinsiz girme bir daha buralara. senin gibi veletler yüzünden hiç suçu günahı olmayan analar babalar küfür yiyor durup dururken.

uza lan burdan velet, kaybol tırrek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İçinde TÜRK geçen bütün firmalar vatandaşı dolandirma yöntemleri geliştiriyor. Maneviyat anca bukadar kullanılır..

Örnek Türk Telekom ve Türkcell

• quote:

Orijinalden alıntı: Pissacore

Ölümü gösterip sıtmaya razı etme hesabı, ben 50mb 200gb kotalı kullanıyorum kota aşımı 35mb olacak fazlasıyla razıyım. Levent Pekcan'ın deyimiyle hayatta iyi şeyler olmaz deyip fazla da zorlamamak gerektiğine inanıyorum.
    Levent Pekcan'ı ciddiye almayın. Kendisi Türkiye'deki rezilliklerin Abd, Ab gibi ülkelerde de olduğu yalanını tweet'leyip büyük tepki görmüş bir kişi. Hayat değil, Türkiye sorun. Almanya'da bunu yapan ISS'in aynı gün canını okurlar, zaten böyle rezillikler orada yok. 30 euroya 500 mbps gerçek sınırsız-kotasız simetrik net veren kuralcı ve hukukun hakim olduğu ülkeler. Neden Norveç'li, Kanada'lı, Almanya'lı böyle rezilliklere maruz kalmıyor diye düşünün. Onlar başka gezegende yaşamıyor. Sorgulayın, araştırın, hak vereceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 8 Kasım 2018; 21:37:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

hayatında 30 gb bluray film indirdinmi deseydin sığır gibi bakardı suratına

Alıntıları Göster
    Evde PS4 var falan dedim de anlamıyorlar. Vodafone'daki genç erkek olduğu için sorunu anladı. Geçen aylarda Gran Turismo almıştım, 71 GB çıktı oyun. Kotaya işlemesin diye geceleri indirdim 2 kere üst üste. Kadın anlayamaz bunu.

• Geçin türknet e keyfinize bakın ben Türk Telekom’dan kurtulalı yaklaşık 1.5 sene oldu ve çok rahatım 35 mbit aknsiz kotasız internetin keyfini sürüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Internet erisimine tarife paket hızı ile devam etmek için ek paketler satın
    alabilir, paket degistirerek yüksek GB' lı veya full limitsiz paketlere geçis
    yapabilirsiniz.

şimdi fatura sonunda böyle yazıyor.. 100 gb dan sonra ek ücret istemiyor değil mi? sadece yine hız düşecek yine sınırsız olarak hız düşerek devam edeceğiz anlaşılan
  • Gece 2-8 olayı kalkacaksa bu tüketici aleyhine bir düzenleme değil midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Assassin2016

Evde PS4 var falan dedim de anlamıyorlar. Vodafone'daki genç erkek olduğu için sorunu anladı. Geçen aylarda Gran Turismo almıştım, 71 GB çıktı oyun. Kotaya işlemesin diye geceleri indirdim 2 kere üst üste. Kadın anlayamaz bunu.

Alıntıları Göster
    Kardeşim hiç bir zaman anlayamazlar ..büyük beyin lazım

AKK kalkıyor KOTA geri geliyor. Faturalarınızı kontrol edin.

• Arkadaşlar bende ttnet kullanıyorum ve benimde faturamda bu yazı çıkıyor. Bu olayı btk'ya şikayet edebilir miyiz? Nasıl bir yol izleyeceğiz bilgi verebilir misiniz?
  • Altyapidan dolayi 35 mbit 100 GB ile yarın ikna paketi almayı planlıyorum.

1- 35 sonrası en az 16ya düşsün. (Zaten var)

Kotali sisteme geçersek ek paketler verecek madem, taahhüt gereği yine 100 sonrası 16 aşağısı kullandıramaz. Akn kalktı deyip kotaya da geçiremez.

En kötü ihtimal bu olsa gerek, umarım yüksek fiyat çıkmaz yarın.

• kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
    İptal için imza veriyorsun ya o aşamada en iyi teklif geliyor. Geçen sene 12 aylık almıştım

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Bu hakaretlerinin bir bedeli olacak elbette.mahkeme günü görüşeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetbayram5 -- 8 Kasım 2018; 22:5:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: watcherb

Geçin türknet e keyfinize bakın ben Türk Telekom’dan kurtulalı yaklaşık 1.5 sene oldu ve çok rahatım 35 mbit aknsiz kotasız internetin keyfini sürüyorum

En mantıklısı o zaten. Dairede ankastre tesisat sorun olursa da elektrikçiyle 100-350 lira artık ne tutarsa verip düzgün bir cat 5-6 kablo çektirip bir daha da uğraşmazsın. Zaten elektirikçi parası 1 yılda verdiğin fiyat farkından çıkacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

tahrik ettiğin mesajları küfürleri silme tamam mı

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Hiçbir mesajımı silmedim,silinse bile bunlar geri getirilebiliyor bunu da öğrenmiş oldun. Mahkeme sonucunu foruma bildirmek için sabırsızlıkla bekliyorum.senin gibi hakareti günlük konuşma dili haline getiren şahıslar adli ceza yemedikçe düzelmez.sana güzel bir hukuki ders vereceğim.

• quote:

niye sildin lan yazdıklarını

yürü ense traşını görelim küfürbaz velet

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.