Şimdi Ara

AKK kalkıyor KOTA geri geliyor. Faturalarınızı kontrol edin. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.439
Cevap
15
Favori
134.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
292 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: digi_boy2006

superonline'dan açıklama var mı acaba? sonuçta superonline altyapısını kullanıyor, onlar ne yaparsa vodafone da aynısını yapar diye tahmin ediyorum.

Alıntıları Göster
    Superonline çoktan 100 Mbps paketleri kaldırdı vodafone hala satıyor
    Vodafone kendi fiber altyapısının olduğu bölgelerde 200 Mbps paketler veriyordu tam sol e bağlı değil
  • Superonline da durum nedir , benim net babam üzerine kayıtlı, fatura da göndermiyorlar o kadar şikayette bulundum.. mail adresime gelecek sözde değişiklik yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: millenicom

Millenicom'da AKN'de Yok, Kota da Yok !

Bize bekleriz

MILLENICOM
    Tüm Türkiye'de altyapınız var mı?

• Superonline'ı aradım yok aynı kalıcak yok altyapı yok kampanya yok kota bişeyler saçmaladı, doğru düzgün bilgi alabilen oldu mu Superonline'dan?

• Kotali sistem falan değil sayın okuduğunu anlamaktan aciz tipler, olan şey şu

aknli sistemdeki akn sonrası hızlardan daha yüksek hızlarda, mevcut akn kotan bittikten sonra devam edeceksin. Hızlar biraz daha yükseliyor, reel anlamda değişen tek şey budur. Güzel bir iyileşmedir. Bir de artık akn kavramı ortadan kalkmıstir ve sistem kota sonrası daha düşük hızla sınırsız internet kurgusuna evrilmiştir.

Bana göre de mantıklı olmuştur, akk tamamen kalksa fiyatlamalar sapitabilirdi, herkes de sinirsiz ve pahalıya kullanmak istemeyebilir. Akksiz paketler her iss de var zaten, isteyen onları kullansın.

Ne şirketleri ne de kullanıcıları bir hizmeti sunmaya veya satın almaya zorlamak doğru değil. Alternatifler oluşturulur dileyen dilediğini tercih eder.

Kararın hukuksuz olduğunu vs. sananlar ve iddia edenlere ise sadece gülüyorum. Bu şirketlerin hukukçuları herhalde ki en az siz değerli ve üstün hukuk bilginleri kadar bilgi ve tecrübeye sahiptir diye düşünüyorum.

Olumsuz değerlendirdigim tek durum, internetsiz ev kalmasın kampanyasının bu yeni kurgunun dışında tutulmuş olmasıdır, fiyatı oldukça düşük olduğu için makul de görülebilir fakat 1mbit akn sonrası hızın 2 veya 3e yukseltilmesini tüm kullanıcılar isterdi doğrusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boyzof -- 7 Kasım 2018; 16:22:1 >

• Şuan taahhütü olanlar için ücretsiz ek paket tanımlanacak 1 ocaktan sonra satılan paketlerde kota dolduktan sonra ek kota satın alcaksınız. Limitsiz internet istersen de fahiş fiyat ödeyeceksin harika olmuş gerçekten
  • Woozie kullanıcısına yanıt
    Teşekkür Ederiz Jakosez
    Bizde ne kota ne akn var, ayrıca taahhüt de yok Bu başlık altında konuşulanları anlayamıyoruz açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Veronicaa

Tüm Türkiye'de altyapınız var mı?

Alıntıları Göster
    Hem de en ücra köyüne kadar alt yapımız var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-907EA767C

Şuan taahhütü olanlar için ücretsiz ek paket tanımlanacak 1 ocaktan sonra satılan paketlerde kota dolduktan sonra ek kota satın alcaksınız. Limitsiz internet istersen de fahiş fiyat ödeyeceksin harika olmuş gerçekten
    Bu yazdığın tamamen senin hayal dünyadaki hezeyanlarin birader. Nerede yazıyor 1 ocaktan sonraki paketlerde fahiş fiyatlarla ek kota alınacağı ? Bunu sen uyduruyorsun.

Eskisidevam edecek, hızlar biraz daha yüksek, şikayet edilecek veya çok sevinilecek bir gelişme yok.

Aslına bakarsan tüm aknli paketler limitsiz zaten, akn sonrası hızda, yine alternatif saglayicilarda çok uygun fiyatlara yuksek hızlarda aknsiz internet de satılıyor, mesele nedir o zaman?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boyzof -- 7 Kasım 2018; 16:31:32 >
  • Dunya lideri ulkenin sorununa bak

Bir yerde her tarafin wifi oldugu internetin limitsiz ve yuksek hizli oldugu yer bir yerde evinde isinda bile rahat edemeyen insanlar. Ikinci neresi biliyorsunuz. Turkiye

• aslında 31 aralığa kadar yeni taahhüt verecekler için avantajlı olmuş.

şöyle ki;

yüksek hızlı kampanyadahttps://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/yuksek-hizli-kampanya.aspx

50 Mbps'ye kadar 50 GB 74 .00TL X 24 AY paket fiyatı

50 gb tan sonra hız 35 mbps'ye düşecek. sonuç olarak 74 tl ye 35 mbps'ye kadar akk sız tarife oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyzof

Bu yazdığın tamamen senin hayal dünyadaki hezeyanlarin birader. Nerede yazıyor 1 ocaktan sonraki paketlerde fahiş fiyatlarla ek kota alınacağı ? Bunu sen uyduruyorsun.

Eskisidevam edecek, hızlar biraz daha yüksek, şikayet edilecek veya çok sevinilecek bir gelişme yok.

Aslına bakarsan tüm aknli paketler limitsiz zaten, akn sonrası hızda, yine alternatif saglayicilarda çok uygun fiyatlara yuksek hızlarda aknsiz internet de satılıyor, mesele nedir o zaman?

Alıntıları Göster
    AKK kalkıyor KOTA geri geliyor. Faturalarınızı kontrol edin. AKK kalkıyor KOTA geri geliyor. Faturalarınızı kontrol edin. AKK kalkıyor KOTA geri geliyor. Faturalarınızı kontrol edin. AKK kalkıyor KOTA geri geliyor. Faturalarınızı kontrol edin. AKK kalkıyor KOTA geri geliyor. Faturalarınızı kontrol edin. AKK kalkıyor KOTA geri geliyor. Faturalarınızı kontrol edin.

• Siz hala Türknet'e geçmediniz mi yahu? 2 senedir AKENE MAKENE KOTA MOTA yok 35mbps yağ gibi akıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: nomadio

Siz hala Türknet'e geçmediniz mi yahu? 2 senedir AKENE MAKENE KOTA MOTA yok 35mbps yağ gibi akıyor
    ya ne turkneti sabah 30 mbps akşam 5 mbps öğlen 15 mbps pingler tsunami gibi dalgalanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-907EA767C

Alıntıları Göster
    paylaştığın resimle söylediğinin uzaktan yakından alakası yok, bunlar şu anki turk telekom paketleri zaten, akn ifadesi geçmesine dikkatini çekerim,.

Anlamsız bir polemiğe girmeyelim, demek istediğin bu fiyatlar pahalı demek ise netspeed turknet oris gibi alternatifler mevcut daha ucuza, onları kullanın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: millenicom

Teşekkür Ederiz Jakosez
    Bizde ne kota ne akn var, ayrıca taahhüt de yok Bu başlık altında konuşulanları anlayamıyoruz açıkçası
    Sizin de garanti pingleriniz yüksektir o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyzof

Alıntıları Göster
    şu an limitsiz akk li paketteyiz bunlar bizi kotalı pakete geçirip mevcut taahhütlerimiz bitene kadar ek kota ile hızımızı düşürmeye devam edecekler. ben 35mbit lik paketteyim mesala şu an hızım akk den sonra 16mbit e düşüyor. bunlar diyorki biz 20mbit e düşüreceğiz. oysa akk tamamen kalktıktan sonra hızımızın 35mbit olarak devam etmesi gerekiyor.
    ayrıca evet piyasada başka firmalar var farklı fiyat alternatifleriyle ama benim gibi pek çok kullanıcı türktelekom altyapısından faydalanan firmalardan başka alternatif bulamıyor. sıkıntı yaşayınca sen firmanı arıyorsun onlar telekomu arıyor. it ite, it kuyruğa.....
    paketimde hiç bir değişiklik yapmazsa ben taahhüdüm bitene kadar -ki o da 2019 kasım oluyor- avantajlı oluyorum verdikleri/lütfettikleri pakete göre. dolayısıyla yaptıkları değişiklik aleyhime oluyor.
    ben mi yanlış anlıyorum acaba?

• Sen şükretmeye devam et bak millet 900 Mbps download 900 Mbps upload alıyor
    AKK kalkıyor KOTA geri geliyor. Faturalarınızı kontrol edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daniskası

şu an limitsiz akk li paketteyiz bunlar bizi kotalı pakete geçirip mevcut taahhütlerimiz bitene kadar ek kota ile hızımızı düşürmeye devam edecekler. ben 35mbit lik paketteyim mesala şu an hızım akk den sonra 16mbit e düşüyor. bunlar diyorki biz 20mbit e düşüreceğiz. oysa akk tamamen kalktıktan sonra hızımızın 35mbit olarak devam etmesi gerekiyor.
    ayrıca evet piyasada başka firmalar var farklı fiyat alternatifleriyle ama benim gibi pek çok kullanıcı türktelekom altyapısından faydalanan firmalardan başka alternatif bulamıyor. sıkıntı yaşayınca sen firmanı arıyorsun onlar telekomu arıyor. it ite, it kuyruğa.....
    paketimde hiç bir değişiklik yapmazsa ben taahhüdüm bitene kadar -ki o da 2019 kasım oluyor- avantajlı oluyorum verdikleri/lütfettikleri pakete göre. dolayısıyla yaptıkları değişiklik aleyhime oluyor.
    ben mi yanlış anlıyorum acaba?

Alıntıları Göster
    aleyhine olan nedir anlamadım hızın 16 değil 20ye düşecek.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.