Şimdi Ara

AKK'den kurtulmak isteyenler. (Ana Konu - MTU ayarları vs) (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.378
Cevap
175
Favori
789.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla epeydir ttnet abonesiyim o kadar yıl geçti tek güzelliği bu ayki akk işlememesi oldu(tam işime yarayacağı anda) onun dışında sizden bir farkım olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Detonator-58

Valla epeydir ttnet abonesiyim o kadar yıl geçti tek güzelliği bu ayki akk işlememesi oldu(tam işime yarayacağı anda) onun dışında sizden bir farkım olmadı

Ne güzel işte sömür sonuna kadar bende 3dakikada değil 5 dakikada indiririz ne yapalım

• İtinayla sömürülür

5 dk ama 30 gb lık ısoda oluyor 50 dk bekle bekle bitmiyor ama akk geçip üstüne ortalama 2 mb/sn ile indirme yapmak gibiside yokmuş

Edit:Akk geçeli yaklaşık 120 gb oldu ama durum aynı tek endişem birden uçup gitmesi

Olur mu olur bu hıza fazla alışmamayım bari
  • quote:

İtinayla sömürülür

5 dk ama 30 gb lık ısoda oluyor 50 dk bekle bekle bitmiyor ama akk geçip üstüne ortalama 2 mb/sn ile indirme yapmak gibiside yokmuş

Edit:Akk geçeli yaklaşık 120 gb oldu ama durum aynı tek endişem birden uçup gitmesi

yarama tuz basma zamanında akk'nin açığını buldum burada paylaştım 3 gün içinde açığı kapadılar sonra bir daha işe yaramadı şimdiki aklım olsaydı paylaşmayı bırak siteye bile girmezdim

3mb indirilidikden sonra modeme reset attıkdan sonra karşına sürekli aynı uyarı gelmesi yokmu sinir oluyorm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Darkness TR -- 12 Ağustos 2014; 4:32:27 >

• fışfış kullanıcısına yanıt
    böyle bişey yok akk kota ana merkezdeki sistemlere kayıt oluyor sen orda tip7 cihazı resetlersin.
  • Zannedersem bu saçmalık sadece bizim Ülkemizde var.
  • arkadaşlarım büyüklerim küçüklerim. bu ttnette kullanmadığım paket bişey kalmadı. bıktım artık bu AKK'dan. adsl hattıma takılı airties 5650 modem var. denemediğim mtu kalmadı. bu akk'yı atlatmanın bir yolunu bulan bilen varsa özelden bir mesaj atıp yardım etsin bana. çatlıcam orta yerimden. saygılarımla sevgilerimle
  • Raiiii kullanıcısına yanıt
    tamam senin dediğinden olsun kardeşim
  • Yok, diğer bazı ülkelerde de var benim bildiğim ama onlarda kotalar bizdeki gibi değil.

@XxXThe_DarknessXxX

Uyarıda internetin 3 Mbps'ye düştüğü yazıyor değil mi? O uyarıyı modemden veya hosts dosyasından engelleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 12 Ağustos 2014; 21:33:18 >
  • Ben bugün AKK'yi geçtim, hızım 3MB değil, 1MB oldu...
  • Airties Rt-206 MTu yu 392 yaptım net gitti

Kaç yapmam lazım?
  • Dostum önerin için teşekkür ederim host dosyasında zamanında engellemiştim nasıl bir gıcık uyarıysa o uyarıaçılmadan intenete bağlanmıyor tarayıcıyı kapatıyorum açıyorum aynı uyarı gelicek hostdan engelli diye sayfa açılmıyor sonra google girmeye çalışıyorum yine uyarı gelmeye başlıyor
  • Rica ederim. Bende böyle bir sorun olmadı. Şöyle ekli bende hosts dosyasında:

127.0.0.1 bilgi.ttnet.com.tr
  • Aynı şekilde bendede öyle ekli ama neyse artık böyle idare edecez artık tekrar teşekkür ederim :)
  • Airties 5020 ile 392 yaptım ama internet çalışmadı hiç varmıdır farklı bi ayarı ?
  • Link açılmaya çalışıyor bende ama hosts dosyasından engelli olduğu için uyarı görmüyorum. Net bağlantımda da bir sorun çıkmıyor. Neyse, yardımcı olamadım. İyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XxXThe_DarknessXxX

quote:

İtinayla sömürülür

yarama tuz basma zamanında akk'nin açığını buldum burada paylaştım 3 gün içinde açığı kapadılar sonra bir daha işe yaramadı şimdiki aklım olsaydı paylaşmayı bırak siteye bile girmezdim

3mb indirilidikden sonra modeme reset attıkdan sonra karşına sürekli aynı uyarı gelmesi yokmu sinir oluyorm

hangi açıktı hocam ?

• Arkadaşlar ben Airties RT-206 v4 de bir sürü değer denedim ama hız yine aynı hangi değeri girmeliyim ?
  • Akk'a takılmayan var mı?
  • TP Link
    TL-WR941ND

Bu modemin mtu ayarlarını bilen var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.