Şimdi Ara

⚖ARALIK GÜNCEL⚖ AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖ (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.223
Cevap
193
Favori
159.348
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karaniler

superonline 25mbps 89lira olmalı akksiz taahhütlü ama ben türknet öneririm 60lira 100mbps e kadar alabileceğin hız

Kusura bakmayın konuyu yeni gördüm ve pek anlamam. Ben de ttnet ultra net 16 mb hıza kadar destekleyen bir paketim var. Temmuzun başında taahhütum bitiyor. Ttnet alo ile beraber ikisine 54 TL ödüyorum. Sizin söylediğiniz tarifeye nasıl geçerim ve ayrıca telefon parası odermiyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt
    Türknet 59lira ya 100mbps e kadar hattın ne kadar destekliyorsa okadar hız veriyor ayrıca 1000dk ev telefonu da fiyata dahil internet sitelerinden numara sorgulatabilirsin ne kadar hız alabileceğini gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaniler

Türknet 59lira ya 100mbps e kadar hattın ne kadar destekliyorsa okadar hız veriyor ayrıca 1000dk ev telefonu da fiyata dahil internet sitelerinden numara sorgulatabilirsin ne kadar hız alabileceğini gösteriyor

Binada kablo net de var,

Ttnet

Kablo net

Türknet

Sizin tercihiniz 60 TL bandında hangisi olurdu.

Sınırsız olacak ama. Hız düşümünu pek önemsemiyorum.

• h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt
    Hocam türknette fiyat sabit hangi hızı alırsan al 59.99 siz sitesine girip kaç mbps verebileceklermiş size ona bir bakın önce
  • Tamam tşk ederim bakarım eve gidince

• merhaba arkadaşlar.ikinci internet aboneliğim için bulunduğum yerde türknet kullanan komşum 59 tl ye 16 mbs ve akk siz sınırsız int.kullandığını söyleyerek tavsiyede bulundu.
    Ben de az önce MH yi aradım ve bana hattımı sorgulattıktan sonra bölgemin 16 mbs yi desteklediğini ancak altyapımın akk siz aboneliği desteklemediğini söyledi.
    kendisine aynı direkten aynı kutudan alan komşumun altyapısı destekliyorda benimki neden desteklemiyor siz beni geri zekalı mı sanıyorsunuz deyince robot gibi tekrarladı aynı şeyleri.
    işin özeti iki ihtimal var ya bu btk olaya el atarak akk siz aboneliklere sınırlama getirdi ve bunlar bunu açıkça söyleyemiyor bu yüzden de salak salak konuşuyor yada bu firma gerçekten çok berbat....
  • Bu akk olayını ttnet tam yapmıyor. 16 mbit internet kota aşınca 5 mbit düşmesi lazım ama bende 3 - 3.5 mbite düşüyor sizdede böylemi?

• Listeye aytelekom ile alkafiber de eklenebilir. Ayrıca doping internetin gündüz sınırsız tarifeleride var

• Bölgemde fiber yok gelemsi en az 3 yılı bulur dediler (Ankra/Çankaya) komedi gibi...

istediğim hız minimum 16Mbps.
    Kotasız

Bütçe Maximum 90 tl

Önerilerinizi bekliyorum kampanyalı bişeye denk gelirsem çok iyi olur.
  • beyler uydunet harici sabit 3 mbit 30 40 liralik tarife var mi?
    istanbul maltepe ama uydunet yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyMasterr

Bölgemde fiber yok gelemsi en az 3 yılı bulur dediler (Ankra/Çankaya) komedi gibi...

istediğim hız minimum 16Mbps.
    Kotasız

Bütçe Maximum 90 tl

Önerilerinizi bekliyorum kampanyalı bişeye denk gelirsem çok iyi olur.

Bi deneyin derim biz Denizli'de sorunsuz kullanıyoruz belki Ankara'da da sorunsuzdur..

https://www.netspeed.com.tr/tarifeler/

• Lanet olası superonline taahhüt bitmek üzere. Aldığım hizmet 8 mbite kadar 59 TL idi.

Şimdi farklı bir operatöre geçmek istiyorum.

Turknet düşünüyordum sorgulama yaptım.

16 mbite kadar 150 gb akn'li diyor. Çıldırıcam hani akn kalkmıştı.

Bana lütfen bir tarife söyler misiniz. Yoksa internet falan bağlatmayacağım.

• bireysel.emeklilik B kullanıcısına yanıt
    TürNet belirli bölgelere veriyor AKN siz hizmeti. AKN hayatımızdan 2019 yılında tamamen çıkacak, henüz değil.
  • Bu uydunet çok sorun çıkarıyor mu arkadaşlar? Sürekli baglantı olmaması gibi sorunlar çok oluyo mu acaba?

• Arkadaşlar ttnet sözleşmem bitti ve 75 gb AKN 24 mps hızlı tarife 103 tl fatura olunca turknete geçtim. 2-3 hafta oldu. genel olarak güzel. 50 mbps aldım ama apartaman max 40 mbps imiş ( Ankara Çankaya gerçek komedi) hız testi ile 20 civarı çıkıyor. aradım detaylı bir görüşme yaptım görevli geldi 1.5 gün sonra ama ttnet görevlisi idi, apartman girişinde hız ölçtü 40 mbps. apartman içinde kablolarda bağlantı sıkıntısı vs vardır ve size ait dedi. Kiracı olduğumdan bulaşmadım.
    genel olarak turknet güzel. memnunum. Düşünenler tercih edebilir.
  • 55 liraya fiber 25 mbit 50 gb akk hiz dusunce 16 mbit

Bundan daha iyi bir tarife var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar süperonlinenin apple tv li internet paketi nasıl sizce 85 tlye

• Şu kablonet 50-100 mbps hıza aknli paket getirse piyasayı darmaduman edecek ama getirmiyorlar. 90-100 tl önemli değil neyse verelimde adam akıllı bi paket getirsinler. 10-20 mbpsye mahkum ettiler herkesi yıllarca...
  • Arkadaşlar konu dışı bir sorum var ama

buradaki arkadaşlar dışında da bilgisi olan yoktur sanırım.

Bılunduğum yerde internet altypısı yok yeni bina apartmandakilerde net bağlatmayan ilgilenmeyen tipler.

Diyeceğim o ki ben nasıl bir kablosuz net getirebilirim eve?

• merhaba arkadaşlar, yardımınıza ihtiyacım var. İstanbulda fikirtepe de fiber altyapısı olmayan bina için hangi firmada dan adsl bağlatırsam sıkıntısız süprizsiz yaşarım. Öneriniz olursa sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.