Şimdi Ara

Akit Kabataş'ın yalan olduğunu itiraf etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akit gazetesi başörtüsünü çıkaran Elif Çakır'ı hedef alayım derken Kabataş yalanını doğruladı. 

Kabataş yalanını savunan Akit, gazeteci Elif Çakır'ın başörtüsünü çıkarmasını haberleştirirken "Gezi Parkı kalkışması sırasında Kabataş yalanını ortaya atarak provokasyona girişen Karar yazarı Elif Çakır’ın haber sitesindeki yeni hali dikkat çekti" ifadelerini kullandı.

Halbuki Akit gazetesi atılan yalanı ve provokasyonu bizzat kendi gazetelerinden yönlendirmişlerdi. 

Akit yazarları “Diliniz KABA, Vicdanınız TAŞ” başlıklı yazıları hep bir ağızdan dile getirmişlerdi. 

Kabataş yalanını savunan isimlerden olan Akit yazarı Kenan Alpay “Şunu iyi bilin: Bir asra yakın zamandır inancını, duygularını, kişiliğini, tercihlerini kamusal alan adına taciz ettiğiniz milyonlarca insanın vebalinden ‘Kabataş yalanmış’ ezberleriyle kurtulmak hiç mümkün değil. Be hey şaşkınlar! Kabataş’ın görüntüsü yoktu da yakıp yıktığınız araçların, iş yerlerinin, durakların da mı görüntüsü yoktu? Kabataş hadisesi kurgusaldı da yıllar boyunca üniversite kapılarının önünde, devlet dairelerinin kapılarında tesettürleri yüzünden ezdiğiniz, itip kaktığınız milyonlarca kadın da mı kurgusaldı?" demişti.

Yine o dönem Akit gazetesinde köşe yazarlığı yapan Ersoy Dede de bu yalanı okuyucularıyla paylaşarak “Gezi Kalkışması’nın en belirgin fiziksel travmalarından biri olan ‘Kabataş Rezaleti’ için de aynı yorumu yapın.. Kabataş Mızıkacıları sizi.. Kızınız için, anneniz için böyle bir durum yaşandığında ne tepki verecekseniz, (aynını değil) yüzde birini verin ki, insanlığınız çıksın ortaya.. ” demişti.

NE OLMUŞTU 

Kabataş yalanı, 2013 Taksim Gezi Parkı protestoları sırasında Zehra Develioğlu isimli kızın saldırıya uğradığını iddia etmesi birçok gazeteci ve siyasetçiden destek bulmasıyla birlikte tepkilere sebep olmuş ancak daha sonra gerçek olmadığı ortaya çıkmıştı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan da 7 Haziran 2013 günü grup toplantısında "Çok önemli bir yakınımın gelinini yerlerde sürüklediler." açıklamasını yapmıştı. 

Bu iddiaarı gündeme getiren isimlerden biri de Elif Çakır idi.

https://odatv4.com/akit-kabatasin-yalan-oldugunu-itiraf-etti--29072108.html

• noldu la malumlar, ağzınızdan salyalar saçarak kıza saldırdılar diye bağırıyordunuz. Yine mi kandırıldınız la? yine mi kandırdılar sizi? vah kıyamam, mağdur musunuz siz aman da aman vah vah Akit Kabataş'ın yalan olduğunu itiraf etti Akit Kabataş'ın yalan olduğunu itiraf etti Akit Kabataş'ın yalan olduğunu itiraf etti 

• Akit gazete falan değil okuyanı da yok doğru dürüst birçok şehirde 200-300 tane dağıtırlar neredeyse tamamına yakını da iade edilir. Bu gazetenin nerederden palazlandığı da bellidir. Gelirlerini kesin 1 hafta durmaz kapanır. Tek yok sattığı gün de verirse yılbaşı piyango listesinin olduğu gündür.

• var ya oyle bi donuyorsunuz ki hizinizdan yangin sondurulemiyor nasil yaratiklarsiniz lan

• K3r0 olm yine şah mat olmuşsun. Gel bi ağla bakalım mağduru oyna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 30 Temmuz 2021; 8:45:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Friendly fire açık kalmış.

• TR serverında sıradan bir gün

• Akit Kabataş'ın yalan olduğunu itiraf etti 

• yalnız akp'li cb ben görüntüleri izleedim dememiş miydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Red Fox

yalnız akp'li cb ben görüntüleri izleedim dememiş miydi?

Ben de öyle hatırlıyorum.

• Daha bunlardan çok evrim geçiren olucak.

Bunlar malum sitelerde 'nun' lu videoları izleyip.
    Kendi dünyalarında fantezi kuruyorlar

O uydurdukları, o fantezilerin ürünü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buradan bir taytlı geçti -- 30 Temmuz 2021; 13:10:28 >
  • sosyal medyada yalan söylüyorlar, yasaklansın ühühühühü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 30 Temmuz 2021; 13:12:35 >
  • quote:

Montaj olabilir. Teknoloji çok ilerledi. Mesela ben bile biraz uğraşsam tayyibin fetöyü övdüğü, pkknın silah depolamasına izin verdiği, kara para akışını organize ettiği montaj ses ve video kayıtları üretebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Ölüler Görür

Montaj olabilir. Teknoloji çok ilerledi. Mesela ben bile biraz uğraşsam tayyibin fetöyü övdüğü, pkknın silah depolamasına izin verdiği, kara para akışını organize ettiği montaj ses ve video kayıtları üretebilirim.

Alıntıları Göster

Onu ilkokullu bile yapar hem de montajla uğraşmadan...

• Akit ve gazete ikisi arasında bir bağlantı kuramadım.Ak it tuvalet kağıdı diyebilirsin veya Ak it malum durumlarda iyi iş gören kağıt havluda olabilir.

• quote:

Cuma günü yayınlayacaktı, 300-400 cuma falan geçti üzerinden

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız kadında ne fantazi dünyası varmış. Kırbaç dildo filan eklememiş hikayeye neyse ki...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.