Şimdi Ara

Akira (21 Mayıs 2021) | Taika Waititi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Akira (21 Mayıs 2021) | Taika Waititi

Leonardo DiCaprio’nun yapımcılığını üstlendiği Akira filminin vizyon tarihi açıklandı!

Yapımcılığını Leonardo DiCaprio’nun üstlendiği live-action film Akira’nın, 21 Mayıs 2021’de vizyona gireceği duyuruldu.

Katsuhiro Otama’nın 80lere damgasını vuran çizgi romanlarından biri olan Akira, 1988 yılından animasyon olarak da beyazperdeye aktarılmıştı. Şimdi ise Eagle vs Shark, Boy, Hunt for the Wilderpeople, What We Do In the Shadows ve Thor: Ragnarok gibi filmleriyle günümüzün en yetenekli yönetmenlerinden biri olduğunu kanıtlayan Taika Waititi tarafından günümüze uyarlanan Akira’nın oyuncu kadrosundaki isimler henüz belli değil. Yalnızca kamera arkası ekibin belli olduğu filmde senaryoyu Daredevil, Defenders, Orange Is The New Black, Da Vinci’s Demons, Sons of Anarchy gibi yapımların yönetmenliğini üstlenen Marco Ramirez kaleme alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLackMumbLe -- 7 Haziran 2019; 18:44:50 >

• Animesini sevmiştim ben konusu güzeldi,beklemedeyiz
  • Vay.. çılgın kaneda'yı kim canlandıracak acaba
  • Takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortalık şenlenir. Bir taraftan da istemiyorum. Animelerin film olmasına karşıyım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

Vay.. çılgın kaneda'yı kim canlandıracak acaba

Michael Caine

Şaka bir yana ilginç bir fikir Nolan için. Ama mükemmel olacağına eminim. Ayrıca Inception'daki Japon işadamı abimiz kesin filmde oynar Nolan'ın kadrolularından olur. Filmlerinde hatırladığım tek Japon o :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akira, anime olmadan önce mangaydı ve çekilecek filmin iki bölüm halinde mangadan uyarlanması planlanıyordu. Proje geçmişte çok pahalıya geleceğinden dolayı iptal oldu . Şu anki durum nedir bilmiyorum ama film çekilmeye başlamadan filme dair hiçbir söylentiye inanmam şahsen. Çekilmesi planlanan birçok anime/manga uyarlaması var ama Hollywood bu tip uyarlamalara riskli yatırım olarak baktığından ortalama bütçeli filmler yapma peşinde. Cowboy Bebop uyarlaması da yüksek bütçe gerektirdiğinden iptal olmuştu mesela.Bu uyarlamalar arasında Şu an Death Note ve Ghost in the Shell en çok öne çıkan filmler. Bu filmlerin akıbeti de oyun uyarlaması filmler gibi mi olacak göreceğiz bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metroid -- 17 Eylül 2015; 4:31:49 >
  • Nolan yönetirse bu konu yalan olabilir bu arada hocam.
  • Neden, 2017'deki proje olabilir diye mi?
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Evet
  • O zaman Caner'in konudan devam ederiz ne olcak sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLackMumbLe -- 16 Eylül 2015; 17:37:43 >
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Hangi akira

• Micheal Caine oynamazsa ben de bir hafta girmem foruma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 16 Eylül 2015; 21:11:19 >
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Hocam 2017 deki proje nedir bilgi verir misin?

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=108256127

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.