Şimdi Ara

Akıncı İHA'nın belgeseli çekildi! Yayın tarihi açıklandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
1
Favori
8.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CleanCoders

iha vardı tabiki, İsrail den Heron almaya çalışıyorduk
    2000lerde diyorum 2000
  • Övmeyi de, yermeyi de bilmiyoruz. Emeği geçenlerin ellerine sağlık. Darısı jet motorlu iha ların başına.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Belgesel kanalını sildirtir be.

• Şunu da kenara ekleyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CleanCoders

Benim öğrenmek istediğim şu, havadan havaya füze ile bir F16 indirebilir mi. sadece yerdeki değil havadaki tehditleri yok edebiliyor ise yeni bir dönem açılıyor demek.
    bu sistemler sadece havadan yere çalışıyor diye biliyorum zaten f16 lara göre çok yavaş kalıyorlar havadan havaya çalışmıyorlar
  • CleanCoders C kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C2560DDFD -- 9 Ocak 2021; 21:44:35 >
  • Bu ihaları kullanarak osmanlıyı şahlandıracağız Allah'ın izniyle. Cehapeliler kuduruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naruto45

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Eğonomi eyidir yeğen dolarla almıyoruz Türk parasıyla alışveriş yapıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheJudgé

bu sistemler sadece havadan yere çalışıyor diye biliyorum zaten f16 lara göre çok yavaş kalıyorlar havadan havaya çalışmıyorlar

Alıntıları Göster
    çok yavaş olduğunun zaten farkındayım. benim merek ettiğim Radar ile F16 yı görüp menzil içinde ise havadan havaya füze gönderip F16 düşürebilir mi diye sormak istemiştim.
  • Teknoloji gelişti bizde aldık bla bla bla dünyada kaç yüz ülke var İHA Siha yapan bir elin parmaklarini geçmez siz anca yapılan işleri kucultmeye çalışın daha da bir şey demiyorum anlayan anladı

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafaaydemirr

Teknoloji gelişti bizde aldık bla bla bla dünyada kaç yüz ülke var İHA Siha yapan bir elin parmaklarini geçmez siz anca yapılan işleri kucultmeye çalışın daha da bir şey demiyorum anlayan anladı
    Yahu iha sihayı yapma gereksinimi nedir.Şuanki konumda yapsa yapsa kim yapar ya israil yapar ya abd rusya diğerleri neden yapsın.İha siha genellikle çevrende seni rahatsız edecek oluşumlar varsa ve çevrendeki komşular sana görev zayıfsa uygularsın.Diğer ülkeler daha çok daha etkin silahlar kullanır.İha siha ile neden uğraşsın.

Yahu övdüğünüz şeye bak yav.Gelmiş birde bana bunu savunuyor.Ben diyorum ki yetersiz yetersiz.Drone teknolojisi filanda var onuda öv sen.Bunlar olması gereken ama yetersiz olan şeyler.Senin konumuna bağlı olarak diyorum.Neden mi çünkü doğu bildiğin çöp bidonu ve bunda Türkiye'nin payı var.Bir ülke komşularının güçlü olmasını ister neden.

Güçlü komşu sınır güvenliği demektir.Ayrıyetten kontrolsüz illegal göçte olmaz geçiş filanda hatta kaçakçılık ama Türkiye ne yaptı.Dibindeki ülkelerin düzenini bozdu ne uğruna birilerinin emelleri uğruna.Dibimizdeki bu olaylar kimin ekmeğine yağ sürüyor onuda bilin.

Üç beş oyuncakla ancak çocuk kandırırsınız.Ondan f35 için bundan s400 için zılgıt yersiniz.

Ama görüyorum ki iha siha senin için yeterli.Bir ülkeye bakıyorum birde konumuna vay be birde dediklerine pes.Yunan için bulgar için romen için iha siha yeterli olabilir ama bizim için değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 23 Mayıs 2020; 0:35:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara Papa

Bu ihaları kullanarak osmanlıyı şahlandıracağız Allah'ın izniyle. Cehapeliler kuduruyor
    Bu üye milleti kışkırtmaya çalışan koyu bir muhalif değilse ben de başka bir şey bilmiyorum. Üsluba bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk768

Hay maşallah nereden nereye geldik.
    Üretimin değerini sadece bunları görünce değil de, her konuda bilseniz ve isteseniz. Yaşadığımız bu süreçte nasıl sınıfta kaldığımız ortada, millet 70 gündür çalışmıyor. Üzerine kredi çekerek yani faizi ile geri ödemeyi kabullenmişken 2 aydır değerlendirme de olanlar, başvurduğu tutarın çok daha altında rakam alanlar dolu. Gerçekten arkadaşların da yazdığı gibi "Nerden nereye geldik".

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.