Şimdi Ara

Akıncı belgeselini izleyin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu işin siyasi görüşü falanı filanı yok. Tüyleriniz diken diken olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İzleyelim bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu adamı da sırf damat diye sırf Erdoğanın verdiği destek ile bugünlere geldi diye kinleniyorlar ya. Ben artık kesinlikle eminim ki O zihniyetin derdi vatan değil. Kalplerinde vatan sevgisi yok. Yalnızca hükümdar olma isteği var.

• Dün koyar koymaz izledim harika yapmışlar

Bir de iha'nin havadaki duruşu çok güzel değil mi ya, insana güven veriyor böyle kapı gibi sağlam hissi var, baksana şuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1F943E7C5 -- 25 Mayıs 2020; 10:27:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1F943E7C5

Dün koyar koymaz izledim harika yapmışlar

Bir de iha'nin havadaki duruşu çok güzel değil mi ya, insana güven veriyor böyle kapı gibi sağlam hissi var, baksana şuna

Her haliyle süper hocam şuna baksana

İlave yakıt koyun şimdi kalkıyoruz dediğinde gözlerim doldu yeminle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A112A26DD

Her haliyle süper hocam şuna baksana

İlave yakıt koyun şimdi kalkıyoruz dediğinde gözlerim doldu yeminle

Alıntıları Göster
    Evet ve onun üstüne de yakıtı koymayıp kaldırıyorlar bu yeter deyip, tam Türk işi ama bayılıyorum böyle olaylara

Tb2 bile devrimken şunun yapılması TC tarihinde milattır

• Belgesel çok kalitesiz olmuş daha profesyonel bir iş akinciya daha çok yakışırdı.

Spikerin sesi kulak tırmalıyor ve yabancı bir belgeseli seslendirir gibi duygusuz konuşuyor.

Çekim teknikleri çok kötü kamera sürekli sallanıyor hızlı geçişler var hiç belgesel gibi olmamış. Yapmış olmak için yapılmış.

• Akıncı vatan hainlerine korku salıyor.

• Daha güzel olabilirdi.

Ancak bu da iyi olmuş.

Ancak b*kunu da çıkarmayın. Selçuk Bayraktar tamam büyük bir hedef gerçekleştirmiş durumda ama nice gençler vardı bu ülkede, destek bulamadığı için hayallerini gerçekleştiremeyen, yerli ve milli işler yapamayan.
  • İzledim.Adamların yaptığı iş büyük ama belgeseli çeken becerememiş.
    Belgeseli beğenmedim.
  • astegon kullanıcısına yanıt
    Ben olsam ben de bu ülkede bir şey yapmam bir şey yapacaksın ülkenin yarısı bok atacak yarısı yanında olacak böyle ülke mi olur gider afrikada su ile ilgili proje yaparım en azından herkes mutlu olur.
  • Siyasi görüşsüz olarak bu ve bunun gibi bir çok teknolojik aracı kendi mühendislerimizle üretmenin önemini kavramamız ve desteklememiz gerekiyor. Umarim bir çok sektörde devamı gelir.

• ErrorVerenHesapMakinası kullanıcısına yanıt
    Hocam mesele kimin yaptığı bu ülkede.

Saçma sapan bir "Uzayan kol bizden olsun" mantığı var. Bu mantığı aşmalıyız.

Ayrıca ben neler neler gördüm ne parlak insanlar vardı hepsi şu anda bambaşka ülkelerde. Önlerine koydukları engelleri anlatsam ohooo.

Maalesef sayın bayraktar CB'nın damadı olmasaydı bu kadar parlayamazdı. 8-10 kişiden 1000 kişilik ekiplere çıkamazdı.

Para hocam. Para olmadan olmuyor bu işler.
  • İzledimde bu bir belgesel değil. Röportaj gibi bir şey. Belgeselde öğretici şeyler olur veya ince detaylar. Nat geodaki belgeseller gibi. Umarım olduk diyip çalışmayı bırakmaz kendilerini geliştirirler.

• Belgeselde bir inancın, takım ruhunun maddeye dönüşmesini gördüm. Gurur verici. Alanları farklı olsada aklıma Boston Dynamics geldi izleyince.
  • Forumun ileri zekalı sivilceli ergen devrimcileri böyle videoları sevmez.Yılmaz Özdilden '49 dakikada üzüm mayasından bira nasıl yapılır' belgeseli paylaş,sayfada beğeni ve izlenme rekorları kırmazsa gider en yakın köprüden atlarım,bu kadar eminim

• Yayınlandığı gün izledim. Güzel olmuş. Çok fazla teknik bilgi yok. Umarım daha teknik bilgiler ve animasyonlu açıklamalar içeren versiyonunu da profesyonel bir belgesel ekibi ile çekerler.
    Bir de arka fona koydukları gürültülü müzik sadece beni mi rahatsız etti? Hani gürültülü bir ortamda karşınızdakinin dediklerini duyabilmek için zorlarsınız ya kendinizi, yer yer o durumu yaşadım.

• Ülkemiz için yapılmış güzel bir çalışma. Devamı gelir umarım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.