Şimdi Ara

* Oyun Sistemi Oluştururken, Hızlı Alışveriş İpuçları (Satın Alma Rehberi). (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.265
Cevap
122
Favori
192.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
228 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: UNDYING

SSD Hariç 5.370 TL KDV dahil,
    kasa psu da mı hariç
  • brabber B kullanıcısına yanıt
    adobe ürünleri kullanacaksan ne yazık ki adobe intel'i favor eden bir firma. i3 9100f ya da genel olarak intel işlemci üzerindeki iGPU ((dahili gpu))yu kullanarak renderı hızlandırabilen algoritmalara sahip adobe programları.

öbür tarafta ne olur cok bilmiyorum. bu konuyu iyi araştırmanız lazım. kullanacagınız uygulamalarda intelin igpusunda elde edeceğiniz hızlandırma sizin icin onem arz ediyorrsa intel almanız daha uygun olabilir

yok eğer böyel bi durum yoksa, 1600 almak daha akıllıca olur.

gerçekten csgo zula ve pes dışında oyun oynanmayacaksa yine i3 tercih edilebilir ama butür söylemler genelde bi noktada tıkanıyor (bir oyun cikiyor ve o oyun iyi oynatmayınca puh keşke öbür işlemciyi alsaydım diyebilirsin)
  • brabber B kullanıcısına yanıt
    render için 1600 iyidir
  • Hocam son 3 gundur o kadar kararsizlik yasiyorum ki hep karsima farkli kombinasyonlar cikiyor bugun kardesimle konustum kendisi animasyon cizim isleriyle ugrasiyor ilk hedefimiz bunlari yapabilen bir pc o laptop almamizi istedi ama malum butceden dolayi o fiyatlara bir laptop bulmak zor masaustune yoneldik elimizde vga monitor var mexbur onda kullanfaz zaten 1080pde islerimiiz yapamiyacaz ondan her oyunu 720pde acar diye dusunuyorum bu aksam vericez onun arkadaslarida var apu sistem yapmis kendine baya basarili diyor ama biz ekran kartili bir sistem istiyoruz ileride sorun cikmamasi icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Münebbih kullanıcısına yanıt
    Evet Kasa ve Psu’um var...

Sadece Anakart-İşlemci-Ram-Ekran Kartı

İlaveten, Yetmediğinden Samsung 860 evo 250 diski değiştircem bir de QVO serisi ile,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UNDYING

Evet Kasa ve Psu’um var...

Sadece Anakart-İşlemci-Ram-Ekran Kartı

İlaveten, Yetmediğinden Samsung 860 evo 250 diski değiştircem bir de QVO serisi ile,
    MSI B450M PRO-VDH MAX 3866mhz(OC) M.2 AM4 mATX Anakart
    626,66 TL

AMD Ryzen 5 3600 3.6 Ghz 6 Çekirdek 35MB AM4 7nm İşlemci (Kutusuz , Fanlı)
    1.144,23 TL

G.Skill 16GB(2x8) Flare X Gri 3200MHz CL16 DDR Ram (F4-3200C16D-16GFX)
    630,32 TL

Sapphire Radeon RX5600XT Pulse 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı
    2.252,16 TL

5.490,98 TL

sinerji
    Teşekkür ederim tavsiye için...

Tek tek yazdığınız fiyatlar KDV hariç, toplam tutarda kdv dahil, onu belirtirseniz diğer arkadaşlara çok yardımcı olur...

Anakart seçimine takıldım, 2 ekran kartı takmayacağım ama okuduğum kadarıyla soğutma olarak, malzeme kalitesi olarak çok daha iyi diyorlar ve gaming max serisi öneriyorlar...

Ram’ler çok fark yoksa değerlendirebilirim...

Ekran kartı AMD istemiyorum nedense, artık monitörlerde de gsync çalışacağı için intele geçmek istiyorum...

• UNDYING U kullanıcısına yanıt
    Nvidia da 5600xt nin karşılığı 2060
  • Anakart Gigabye B450M S2H AM4
    İşlemci AMD Ryzen 5 2600
    Ekran Kartı MSI Radeon RX 5700 Gaming X
    Ram Adata XPG Gammix D30 8 GBx2(16GB) 3000 MHz DDR4
    SSD Adata XPG SX6000 Pro SSD (512 GB)
    Kasa Cooler Master MasterCase Pro3
    PSU Aerocool 600W 80+ Bronze KCAS PLUS

Toplam fiyatı yaklaşık 6300 civarı. Alınır mı ne dersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EngineerBaris -- 7 Nisan 2020; 21:2:43 >
  • EngineerBaris E kullanıcısına yanıt
    Anakart biraz kaliteli
    İşlemci 3500X
    SsD NVMe arabirimli
    Bellek 3200 mhz
    PSU 650W

Olursa sistem ekran kartı ile dengeli olur
  • Hocam güncel 8000 tl lik sistem tavsiyeniz var mı? Hazır sistem daha iyi olur benim için

• FenerliEsnaF kullanıcısına yanıt
    hazır sistem

AMD Ryzen 5 3600 4.2GHz 6/12 Çekirdek İşlemci
    MSI B450M PRO-M2 MAX seçeneği
    GSKILL 16GB (2 adet 8GB) 3200MHz Bellek
    MSI RTX 2060 SUPER VENTUS GP OC Ekran kartı
    FSP CMT120A Kasa
    FSP Hyper K 600 600W 80+ EU
    SAMSUNG PM981A 512GB M.2 3500-2900MB/s SSD

7986.00 TL

https://inventus.com.tr/dedicated/unlost/unlost_eco_v2.aspx
    Merhabalar;

Monitör dahil 10.000tllik bir sistem bakıyordum; sanıyorum yukarıda attığınız sistem tam olarak benim ihtiyacım olan kasa oluyor ancak şöyle bir problem var, linke tıkladığımda 3.5k civarında bir sistemle karşılaşıyorum. Rica etsem tekrar kontrol eder misiniz linki? Teşekkürler.
  • Oe6 O kullanıcısına yanıt
    link değişmiyor
    yazdığım donanımları seçeceksiniz
  • Merhaba 3.000tl butcem var max 150 200tl esner sistem onerirmisin sadece kasa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sufffle

Merhaba 3.000tl butcem var max 150 200tl esner sistem onerirmisin sadece kasa.
    https://www.vatanbilgisayar.com/intel-9100f-asus-dual-dual-rx580-o4g-prime-h310m-k-r2-0-wd-1tb-disk-crucial-8gb.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Münebbih

https://www.vatanbilgisayar.com/intel-9100f-asus-dual-dual-rx580-o4g-prime-h310m-k-r2-0-wd-1tb-disk-crucial-8gb.html

Alıntıları Göster
    Bende bunu cok dusundum fakat kasa ve psu sıkıntı cikarir diye cok korkuyorum since alinirmi bu kasa?

• sıkıntı çıkaracak olsa önermem
  • Arkadaşlar ileriye dönük yani işlemci upgrade edeceğim zaman bana promlem çıkarmayacak anakart önerir misiniz?X570ler şuan uçuyor.Bana daha uygun fiyatlı oc potansiyeli olan uygun fiyatlı anakart gerekiyor.Yoksa beklerim acelem yok.Yeni seri ryzen'ler güzel bir performans artışıyla gelirlerse o zaman yeni nesil ryzenleri düşünürüm.Ama sanırım o zaman x570 almak şart olacak.

• mustafa 09 kullanıcısına yanıt
    mayısta yeni intel işlemciler çıkacak
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.