Şimdi Ara

Akıllı TV satın alma rehberi: 2500TL altına en başarılı modeller (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
37
Favori
26.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vestel TV ler F/P olarak iyiler, arasıra daha makul fiyatlar da yakalamak mümkün ama birkaç yerde garanti süresinin hemen bitiminde ya da birkaç ay sonra bozulduğu yönünde şikayetler gördüm. Bana da bir tv lazım ama Vestel den biraz soğudum daha doğrusu kararsız kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B_O_S_S -- 14 Temmuz 2017; 17:24:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pioneer kuro plazma kadar güzel görüntü verebiliyormu bu modeller ?!

• lcd tv ilk çıktığında lg marka hd tv almıştım.uzun yıllar oldu hala taş gibi .yine ikinci tv olarak led lg tv aldım 4 yıl oldu sorunsuz.

televizyonda lg markadan şaşmayın.

• Hepsi çöp bu tv lerin. Ucuz etin yahnisi misali hele oyun için alacak olanlar uzak dursun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

Nedense bu 4K TV'let için Dünya geleninde ve nerdeyse aynı Televisyonlar için indirim var. Bu işlte bir iş var ama. anlamadım gitti.

4K TV 'lerin bir an önce yaygınlaştırılması için bir amaç koyulmuş sanki.

Donanımhaber bile bunun haberini (belki reklamını) yapıyorsa kesin bir iş var bunun arkadasında. FullHD'ler içinde piyasadan kaldırmak için bir telaşda var sanki.

UHD lobisi ?
  • 43pus6401 aldım 2279 tl ye .. çokta memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet4428

Bu TV lerdeki HDR olayı gerçek HDR mi ?

Samsung almakmı daha mantıklı LG mi ?
    Steam'in samsung için sanırım oyun stream ederek oynama imkanı olacakmış da onun için samsung düşünüyorum.

Steam'in uygulaması Samsung 2016 ve sonrası çıkan TVler için.

Şuan betada ve ABD'ye özel. Ne zaman halka global olarak gelir bilemiyoruz.

Edit: Kusura bakmayın, çift mesaj oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniper23 -- 14 Temmuz 2017; 18:51:22 >
  • 43pus6501 aldim 2100 tl 100hz 10 bit HDR 4k amblight bunlar onemli

• Bu tvlerden 4k netflix izleyebileceğim model var mı ?
  • sniper23 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, o zaman beklerim artık.
  • Konu cok iyi oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AcarCagdas

43pus6501 aldim 2100 tl 100hz 10 bit HDR 4k amblight bunlar onemli

2100 e 6501 ...çook tuhaf
  • öncelikle lg leri geç.eskisi yenisi ikiside RGBW yani paneldeki pixel sayısı 4k standartlarını karşılamiyor.pixel dizilimleri tutarsız yani.uzun uzadıya anlatmayacağım nedir bu rgbw ile rgb farkı.gidin bir teknosa vatan vs mağazalarına anlatsınlar size.ama lg reyonuna değil tabi onlar ölümüne savunurlar rgb saçmalığını..Ben lg de çalışıyor olsam aynısını yapardım işleri sonuçta..Samsung k7000 modeli yurtdışında k6300 olarak satıldı.nerede eski 7000 ler nerede bu..vestel görüntü işlemcisi olmadığı için yoğun titreme yapar.kontrast yerlerde olduğu için saf kırmızı renk alamazsınız.grundig ise 40" s-pva paneldir.bazıları hasta olsada ben çok beğenmedim.eğer bulabilirseniz 2016 model vlx8600 serisinin 49" olanı çok king bir cihazdır.ips panel dir.philips in o modeli yerine 6501 olanını öneririm oda çok iyi bir cihazdır.kaldıysa eğee tabi oda 2016

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaTuRStyLe -- 14 Temmuz 2017; 20:13:59 >
  • MeMETH_ kullanıcısına yanıt
    Seglere bakabilirsin migrosda var dayimgil almis bana baya guzel geldi fbnin basket macini izlemisdik

https://www.migroselektronik.com/kweb/cview/prcview/60335834-62381-seg-42se5500-106-ekran-full-hd-uydu-alicili-super-slim-led

• B_O_S_S kullanıcısına yanıt
    Fiyat bandiniz nedir

• 43 yerine 46-47 inch olaydı daha iyi olurdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 gün önce 55pus6501 aldım sikayetvar.com dan okuyabilirsiniz

• abdhakan A kullanıcısına yanıt
    tam ben de fiyatlara bakıp yorumlarını okuyordum, ne tür problem çıktı tvde acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Fiyat bandiniz nedir

Aslında 2000 i geçmek istemiyorum ama bariz fark yaratacaksa 2500 e kadar olabilir. D-Smart ile kullanacağım, ev de 42 inç LG var onu babama verip 4K bir tv alayım diyorum ama karar vermek zor. Fazla para da vermek istemiyorum zaten çok fazla tv izlemiyorum ama aldıktan sonra da çarık çürük bir şey almak istemiyorum. Sizin tavsiyeniz varsa belirtirseniz sevinirim. Belki kafama yatan bir seçenek sunarsınız :)

Teşekkürler.

• B_O_S_S kullanıcısına yanıt
    43KU7000 tam szie gore ozaman 2016 cıkıslı samsung model iş görür bu forumda 200sayfalık kullanıcı yorumları mevcut

dilersenız 2017 olarak 43MU7000 Bulabılırsınız hepsiburada da falan oluyor

dahili uydu alıcısının kanal gecıslerı berbat falan denılen bir LG 610V VE 650V serisi var dmsartla kullanırsınız uydu alıcısyla sorun olmaz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.