Şimdi Ara

Akıllı TV'im zayıf. Android TV mi bağlasam Mini PC mi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    LG LA740S Full HD 3D bir Tv im var yazılımını her fırsatta mutlaka güncelledim bu güne kadar. İnternette video izlerken yetersiz bellek hatasından tutun, biraz hantal hareket etmesinden beni bezdirdi artık. Full HD max destekli bir Android Box veya bir mini Pc alıp bağlamak istiyorum. Yada bunları almadan önce bir çözümü varsa bununda dinlemek isterim. Çözüm veya ürünler hakkında tavsiyeleriniz varsa lütfen alayım.

• Sevgili Dostlar, İdeal bir çözüm ne olabilir cavaplarınız bekliyorum.
  • mulina kullanıcısına yanıt
    Size android box lazim en az 2gb ram 16 gb romlu ve bulutothlu olandan isinizi gorur n11 ve gg de var sizin tv den benim damatta var. Hantal ve yet bellek hatasi devamli var ve bu cozulemedi cunku tv nin bellegi 1.5 gb ve kendi yazilimi ve uygulamalari 1 gb kullaniyor kalan 500 mgb yetmiyor. Alacaginiz box a locitech mausve klavye alirsiniz cok guzel kullaniliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir LG de bende vardı LG 5500 2 gün önce MX10 Tv box aldım cihaz resmen akıllandı kaliteli bir akıllı telefonla yapabileceğin herşeyin fazlasını tv de yapıyorsun. Yanlız Tv box almaya karar verirsen Tvboxun 4gb DDR4 rem ve en az 32 gb hafıza olmasına dikkat et ki bir müddet sonra tv de yaşadığın sıkıntıyı TVbox'da yaşamadan hafıza ve rem sıkıntısı olmadan kullanabilesin
  • Bende şu an android cihazla idare ediyorum.Ama pc de istediklerinizi yapmak daha kolay.Bütçem yeterli olsa bende en az i3 Barbone win TVBOX almak istiyorum.
    Android cihaz olarak mibox 3 ve amazom fire tv yi tavsiye edebilirim.Gayet güzel ve akıcı bir ara yüzü var.
  • parlamenter P kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Uygun fiyatlı bir Android Tv Box ile yoluma devam edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mulina -- 4 Nisan 2018; 22:48:2 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.