Şimdi Ara

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021 (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.380
Cevap
141
Favori
357.591
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok yok zaten işyerime gelecek sıkıntı yok o konuda ben geç kavuşucam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün robotu teslim aldık ancak açmak daha nasip olmadı. Sanırım hediyeyi yollamamışlar çünkü tek bir kutu halinde gelmiş. Buna da şükür diyelim artık

• Bu nedir yahu, herkes bekliyordu şimdi kimse yorum yapmıyor. Sanırım herkes robotun büyüsüne kapıldı. Neyse ben anlatayım bir kaç bir şey. Robotun sarjı 0 geldi o yüzden daha deneyimleyemedim süpürge gücünü. Şu an sarj oluyor. Kutudan türkçe-ingilizce bir manual çıkmıyor. App’i indirim oradan bağlantı yönergelerini izlemeniz lazım. 5-10 dakikalık bir iş yani.

Şu an için tek yaşadığım sıkıntı ise firmware updateyi görüyor ancak yapmıyor. Bi temizlik yaptırdıktan sonra bunu da kurcalayacağım. Eğer bilgisi olan varsa bilgilendirirse teşekkür ederim.

• AlmostFly kullanıcısına yanıt
    Benim kargo benim işyeri ile alakasız bir şubede görünüyor şu an. Şehir dışında olmasam gidip o şubeden teslim alırım ama şansa şehir dışındayım. İnş yurtiçi ordan oraya ordan oraya kaybetmez kargoyu güç oldu kavuşması güle güle kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10lion -- 14 Aralık 2019; 11:36:7 >
  • 10lion 1 kullanıcısına yanıt
    Aman hocam inşallah sıkıntısız gelir. Bu arada kargo tertemizdi. Etrafında ne delik ne de hasar vardı. Bu yüzden hem yurtiçini hem de banggoodu tebrik ediyorum.

Güncelleme işini de hallettim sarjı full olduktan sonra kendisi güncelledi. Daha temizlik yaptıramadım 10 dakika çalıştırabildim ancak ev çok dağınık :)

• ürün geldi hiç bir sıkıntı yok ancak telefona bağlayamıyorum yardımmmmmm. Telefonda xiaomi redmi note 7 mihome uygulamsı görmüyor hiç bir şekilde.
  • lakpo L kullanıcısına yanıt
    Hangi sunucuya bağlısınız?
  • Nihayet benim,de dün s 52 cihazım geldi çok şükür kavuştuk

• FaTBoYtr F kullanıcısına yanıt
    en ufak fikrim yok hangi sunucu derken alet çince konuşuyor. Mihome türkçe seçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lakpo -- 14 Aralık 2019; 22:13:32 >
  • Yedek parça geldi mi sizlere peki Almostfly arkadaşa sadece makine gelmiş. benim kargo daha dolaşıyor yurtiçini benim işyerine yakın şubeye daha yeni gelmiş:)

Görmesi için mihome uygulamasını indirin oradan cihazı ekleye tıklayıp hangi cihazı aldıysanız onu seçin. Ardından da ekranda gösterildiği gibi resetleme tuşuna basın ve kabul ediyorum diyip sonraki adıma tıklayın. Eğer resetleme yapmadan bağlamaya çalışıyorsanız görmüyordur.

Ben 2 gün çalıştırdım alet güzel güzel çalıştı ancak dün bir yere takıldı ve docka gidemedi. Eve gittim düzgün yere aldım tekrar çalıştırdım ancak bu sefer de dockun orjinal yerini sildi ve kaydettiği harita da ne yazık ki kayboldu. Yani demem o ki eğer alet takılırsa zorlayıp tekrar yerini bulmasına çalışmayın. Durdurun ve takıldığı yerden kurtarın. Yoksa haritalama özelliği gidiyor.

Bu arada bir kaç yerde okudum mi home dan bölge olarak çin seçin, uygulama dili türkçe olabilir onda sıkıntı yok. Ben bugün gidince tekrar deneyeceğim.

• çok teşekkürker sizin ilk söylediğiniz gibi yaptım bölge çin yapınca buldu. Gayet iyi çalışıyor
    Hayırlı olsun size yedek parça gelmiş miydi? Bir de aletin ingilizce konuşmasını anlatabilirim yapamadıysanız

• Telegram uygulamasından @roborockplatforum beklerim arkadaşlar

• AlmostFly kullanıcısına yanıt
    yedek parça gelmedi satın alcam şimdi ona bakıyorum öneriniz varsa link atabilirsiniz. İngilizce konuşma yaptım
  • Bugün kargoma kavuştum sonunda. bana yedek parça ve dönüştürücü göndermişler kutuya bağlı bir şekilde. 1 tane büyük fırça 2 tane küçük fırça 4 tane de filtre var içinde. Bakalım kurulumu akşama yapabileceğim anca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10lion -- 17 Aralık 2019; 15:57:59 >
  • 10lion 1 kullanıcısına yanıt
    Gözünüz aydın :) sonucu bekliyoruz.
  • Benimde aynı yedek parça ve dönüştürücü tamam eksiksiz geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10lion

Bugün kargoma kavuştum sonunda. bana yedek parça ve dönüştürücü göndermişler kutuya bağlı bir şekilde. 1 tane büyük fırça 2 tane küçük fırça 4 tane de filtre var içinde. Bakalım kurulumu akşama yapabileceğim anca.
    Gözün aydın iyi günlerde kullanın

• 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.