Şimdi Ara

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021 (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.380
Cevap
141
Favori
357.468
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba lütfen gönderim sürelerine gözönünde bulundurunuz.Ürün stokda olmayabilir.Diğer temizlik robotlarına gözatmanızı tavsiye ediyoruz.
  • raziel82 kullanıcısına yanıt
    Evet hangi ülkeden olduğunun bir önemi bulunmamaktadır.
  • M_e_G kullanıcısına yanıt
    Güncellenecektir.Geri bildiriminiz için teşekkürler.
  • josjos J kullanıcısına yanıt
    Geri bildiriminiz için teşekkürler.Güncellenecektir.
  • S55 için uzun uğraşlar tartışmalar sonucu banggood la bir sonuca vardık. Tabiki onların istediği gibi. S50 s55 halen stocklarda yokmuş arkadaşlar. Ayrıca s52 ile değişim için s55 deki kupon aktif olmadığı için yapamicaklarını 800 tl ekstra ödersem değişebilirlermiş kendileride bunu saçma buluyor ama ellerinden birşey gelmiyor ürün codeları farklıymış. Kısaca ya beklicez ya siparişi iptal edicez. Ben çok pişman oldum. Bu kadar beklemişken mecbur beklicem. Ama sanırım göndermicekler. Bu konuda mağdur olan arkadaşların haberi olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca mail felanda gelmedi. Kendilerine bu durumu sordum onlarda yetkililere sordu. S52+yedek parça diye birşey yok. Konu sahibi arkadaş yardımcı olabilir mi? Çok mağdur olmaya başladı bu konuda

• quote:

Orijinalden alıntı: death44

S55 için uzun uğraşlar tartışmalar sonucu banggood la bir sonuca vardık. Tabiki onların istediği gibi. S50 s55 halen stocklarda yokmuş arkadaşlar. Ayrıca s52 ile değişim için s55 deki kupon aktif olmadığı için yapamicaklarını 800 tl ekstra ödersem değişebilirlermiş kendileride bunu saçma buluyor ama ellerinden birşey gelmiyor ürün codeları farklıymış. Kısaca ya beklicez ya siparişi iptal edicez. Ben çok pişman oldum. Bu kadar beklemişken mecbur beklicem. Ama sanırım göndermicekler. Bu konuda mağdur olan arkadaşların haberi olsun.
    Arkadaşım aynı sorunu bende yaşıyorum benden fiyat farkı istediler 800 tl bende kabul etmedim bekliyoruz bakalım ne zaman gelecek

• Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenize gerek yok.Süreç onaylandığında zaten e-posta ile bildirelecektir.Şimdi iletişime geçerseniz bilgileri olmadığından ekstra ücret talep edilir.Lütfen e-postaların gelmesini bekleyiniz.Onlar sizinle iletişime geçeceklerdir.

Kuponlar Yenilendi!!!

Roborock S52 Special Edition İnter Takımı İçin Özel Üretilen Javier Zannetinin Ses Paketi Bulunan Akıllı Temizlik Robotu
    Normal Fiyatı :459.99$
    Kupon Fiyatı :$349.99$
    indirim kodu:BGS52T
    Buraya Tıklayarak Satın Alabilirsiniz.

2019 Xiaomi Mijia 1C Akıllı Temizlik Robotu /
    Normal Fiyatı :279.99$
    Kupon Fiyatı :235.99$
    indirim kodu:BG1CT

Original Deerma VC20 Ultra Hafif Akıllı Temizlik Aleti /
    Normal Fiyatı :95.99$
    Kupon Fiyatı :76.99$
    indirim kodu:BGVC2D

Original Xiaomi Mijia Akıllı Temizlik Robotu /
    Normal Fiyatı :299.99$
    Kupon Fiyatı :235.99$
    indirim kodu:BGTUMR

• S50 s55 ile ilgili mail alan oldu mu acaba?

En azından artık ürünün gönderilmeyeceğini kabullendiler bu da bi gelişme. Biraz da mail bekleyelim bakalım 1-2 hafta da onla oyalanırız sonrasında parayı gönderirler inş.

• 10lion 1 kullanıcısına yanıt
    E-postalar gönderilmedi.Lütfen sabırla bekleyiniz.800 tl ekstra ödemeden ve yanında yedek parça ile birlikte gönderilecek.Lütfen anlayışınız için teşekkürler.Speküle etmemenizi rica ediyorum.
  • Yeni bilgi olarak söylüyorum.Şuanda onaylandı.E-postalar gönderilecektir.S50-s55 yerine s52+ yedek parça gönderilecektir.Yedek parçaların görselini ekliyorum.

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yakup23e

Yeni bilgi olarak söylüyorum.Şuanda onaylandı.E-postalar gönderilecektir.S50-s55 yerine s52+ yedek parça gönderilecektir.Yedek parçaların görselini ekliyorum.

Teşekkürler, beklemeye başlayalım e-postayı

• Valla bana gelen eposya bugun bu.

Beklicez sözünüze inanıyorum fakat gelen mesaj bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: death44

Valla bana gelen eposya bugun bu.

Beklicez sözünüze inanıyorum fakat gelen mesaj bu.
    Bana daha hiçbir mail gelmedi hocam. Siz yine şanslısınız yaşadığınızı farketmişler

• Henüz banada e mail gelmedi beklemedeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borayegin -- 2 Aralık 2019; 19:31:9 >
  • death44 kullanıcısına yanıt
    Hocam siz müşteri hizmetleri ile mi konuştunuz ya da mailleştiniz. Yoksa durup dururken mi böyle bir mail attılar?

• Gümrükten ortalama ne kadar sürede çıkıyor bunlar bilgisi olan var mı? Ayın 29'unda istanbula gelmiş değişen bir şey yok hala.
  • Thrashbringer kullanıcısına yanıt
    Önceki hafta ulaşan ürünüm 2 günde çıkmıştı. Ancak bu hafta Black Friday/Cyber Monday hikayelerinden dolayı muhtemelen biraz gecikme yaşanacaktır.
  • 10lion 1 kullanıcısına yanıt
    Bende yazdim canlidan az once. Wait or cancel it aldigim cevap. Birde beklersem 200puan teklif etti saolsunlar:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boomerang! -- 3 Aralık 2019; 10:45:32 >
  • Evet arkadaşlar sonunda bana e mail geldi değişim için bilginize arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.