Şimdi Ara

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021 (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.380
Cevap
141
Favori
357.599
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cgr1903

araç kamerasında indirim varmı acaba mi pro larda
    Dün Xiaomi 70mai pro sipariş ettim 320 TL ye geldi burada en düşük 370 görebildim.
  • charbeatifull kullanıcısına yanıt
    Hocam burdan sizin talebinize özel hazırlanmış kuponu kullanarak satın alabilirsiniz.

PETKIT Akıllı Mama Robotu
    Normal Fiyatı :150$
    Kupon Fiyatı :125$
    indirim kodu:BGAWKMG47
    Buraya Tıklayarak Satın Alabilirsiniz.
  • Yakup23e Y kullanıcısına yanıt
    dostum by styj02ym süpürgeden beyaz bir tane daha almak istiyorum ama 9 iş günü diyor bir kontrol edermisin stok durumu yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dc106 -- 29 Kasım 2019; 9:53:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam invalid code diyor ama bir süresi falan mı vardı?
  • Bugün 29 kasım daha önceden s50-s55 alıp da kargoya verilen bir kişi var mı? Bir kişi,benimki kargolandı, dese de ümitlensek bari:(

Şimdi Tekrar deneyebilirmisiniz?
  • Merhaba aranıza yeni katıldım bende s55 sipariş vermiştim
    Halen kargoya verilmemiş aynı durumdayım senin gibi beklemedeyim

Şimdi oldu gün içinde almayı düşünüyorum, süresi geçme gibi bir durum var mı?

• borayegin B kullanıcısına yanıt
    S50-S55 ile ilgili tedarikçi bekleniyor ama isteyen arkadaşlara e-posta gönderilecek ve S52+ yedek parça teklifi sunulacak.Kabul etmenizde fayda var.Aralarında fark yok.S52-s50-s55 arasında ve s52 özel üretim bilginiz olsun.
    Gün içinde satın alabilirsiniz.
    Yakup bey s52 için değişim için nasıl yol izleyeceğiz
    Bize e mail gönderecekler teşekkürler

Yakup bey s52 için değişim için nasıl yol izleyeceğiz
    Bize e mail gönderecekler teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Yakup23e

S50-S55 ile ilgili tedarikçi bekleniyor ama isteyen arkadaşlara e-posta gönderilecek ve S52+ yedek parça teklifi sunulacak.Kabul etmenizde fayda var.Aralarında fark yok.S52-s50-s55 arasında ve s52 özel üretim bilginiz olsun.
    Ben de bundan faydalanmak isterim. Siparişim geri dönmüş. Ne yapacağımı bilmiyorum

• s50 s55 için müşteri hizmetleri ile görüştüm. Bir on laf anlattım o da bi ton bişiler anlattı. 1sle takas yapın bana uyar dedim 94$ istediler üzerine ama kuponlarla daha ucuza geliyor dedim olmaz dediler.

ama bu sefer boşa değiştirmeyin s55ler stoğa girmiş görünüyor 2 gün içinde kargolanır dedi. İkna etti yine beni.

Bence göndermeyecekler. Artık bu kadar beklemeye şu s50-s55 mağdurlarına bir kıyak yapsalar da 1S alsak bari hiç bir ekstra ödemeden.

Bana s52 demeyin evde ortalıkta üzerinde inter arması olan birşeyin dolaşmasını istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10lion -- 29 Kasım 2019; 14:7:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10lion

s50 s55 için müşteri hizmetleri ile görüştüm. Bir on laf anlattım o da bi ton bişiler anlattı. 1sle takas yapın bana uyar dedim 94$ istediler üzerine ama kuponlarla daha ucuza geliyor dedim olmaz dediler.

ama bu sefer boşa değiştirmeyin s55ler stoğa girmiş görünüyor 2 gün içinde kargolanır dedi. İkna etti yine beni.

Bence göndermeyecekler. Artık bu kadar beklemeye şu s50-s55 mağdurlarına bir kıyak yapsalar da 1S alsak bari hiç bir ekstra ödemeden.

Bana s52 demeyin evde ortalıkta üzerinde inter arması olan birşeyin dolaşmasını istemiyorum.
    Dediğinizde haklısını ancak ek yedek parça göz önünde bulundurulduğunda s52 de güzel bir tercih olabilir. Ben de müşteri hizmetleri ile konuşacaktım bekleyelim bakalım o zaman.

Ben 1s tavsiye etmem sarj kapasitesi daha azdı..

• Merhabalar, banggood daha önce alışveriş deneyimim olmadı toplu olarak 8 parça ayrı ürün alacağım ve vergiler dahil alacağım gümrük te tekrar vergi çıkma olasılığı var mı? Problem ile karşılaşmak istemiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AlmostFly kullanıcısına yanıt
    Hocam siz de konuşun bi isterseniz bakalım size ne diyecekler stokla ilgili.

• FoXGym kullanıcısına yanıt
    Turkey Direct Mail ile alırsanız ekstra bir şey çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10lion

Hocam siz de konuşun bi isterseniz bakalım size ne diyecekler stokla ilgili.
    Bana da 29undan sonra geleceğini ve bunun tahmini olduğunu söylediler. İsterseniz bekleyin ya da başka ürün seçin dediler. S52 ile değiştirebilir miyim dedim, ekstra ücret ödersiniz dediler. Konu yetkilisinden net cevap alalım öyle ya bekleyelim ya da fiyat farkı olmadan s52 ile değişimde yardımcı olsun bence.

• FaTBoYtr F kullanıcısına yanıt
    Üstad ,Turkey Hızlı Kargo(Vergiler Dahil) olan dimi ,aylık 5 sipariş veriliyor diye öğrendim tek seferde 8 farklı ürün alıcam ondan problem çıkmasın diye sordum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.