Şimdi Ara

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021 (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.380
Cevap
141
Favori
357.599
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk sayfadaki indirim kodlarını kullanmak için ne yapmak gerekiyor? bandgood ilk defa kullanacağım
  • Buraya tıklayarak satın alabilirsiniz sekmesine tıklayıp ürünü sepete ekleyin ya da direkt şimdi satın ala tıklayıp aşamaları tamamlayıp kupon bölümüne kuponu kodunu girip uygula butonuna tıkladıkdan sonra ödeme aşamasına geçip ödemenizi tamamlayabilirsiniz.Türkiye hızlı kargoyu seçtiğinıizden emin olunuz lütfen.
  • rerod R kullanıcısına yanıt
    evet yorumları okudum. Xiaomi yazmıyor diyorlar. ama satış o şekilde. n11 falan bir kaç üründe de bu yorumları okudum. ihealth, Youpin, gibi alt markaları hepsi aynı ürün imiş. çok satılmış çok iyi yorum var ona güvenerek aldım. senin aldığın 61 liralık ona da bakmıştım. aynu fiyata gelecek ve uğraşmamak için almadım. gümrük sigortalı. geldiğinde vergiyi sen ödeyeceksin. sonra banggooda yazıp gümrük ücretini geri alacaksın. gümrüğe sunma hariç, sadece vergiyi iade diye biliyorum. ama süreç nasıl tam bilmiyorum, yapan arkadaşlar bilgilendirebilir. sana sana da 61+8 lira gümrüğe sunma maliyeti olacak
  • Banggood'dan s50-s55 alıp kargoya verilen var mı bugün 27 kasım. 27 kasımdan sonra kargoya verilebilir deniyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakup23e Y kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bu üründe hk depo olduğu için hızlı kargo yok sanırım, ama son aşamada 2 tane sigorta var posta ve tariff diye birşey vergi çıkarsa para iadesi için sanırım bu sigorta?
  • Xiaomi FIMI X8 drone alacağım, rezervasyon yapmıştım fakat nereden göreceğim rezervasyonu bulamadım.

Edit: Satın aldım, vergi iadesi ve dronenun kaydı konusunda nasıl bir yol izleyeceğim bilgi verir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alfawise -- 27 Kasım 2019; 20:8:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10lion

Banggood'dan s50-s55 alıp kargoya verilen var mı bugün 27 kasım. 27 kasımdan sonra kargoya verilebilir deniyordu.
    Ben de hala beklemedeyim hocam. Konu sahibinden aciklama bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hknkcr1905 H kullanıcısına yanıt
    Merhabalar S50-S55'lerin gönderim tarihi güncellenmişti 29 Kasım olarak gözünüzden kaçmış olabilir.
  • Sipariş verirken gümrük sigortası aldıysanız ödediğiniz ücreti gösteren makbuzu müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.Gümrük vergisini iade alabilirsiniz. Buradan dronunuzu nasıl kaydettireceğiniz ile ilgili aşamalara gözatabilirsiniz.https://www.drone.net.tr/blog/sivil-havacilik-kaydi-nasil-yapilir-50.html
  • Merhaba,

"Armor Aluminum Alloy Case Protective Shell" adında şu an indirimde olan (USD 9.99) olan RB Pi4 kasası almaya çalışıyorum.
    Ödeme sayfasında "Tariff Insurance" kutucuğu doğrudan işaretli geliyor ancak 0.00 USD olarak gözüküyor değeri.
    Bu durumda şimdi ben o kutucuk işaretli olduğu için gümrük sigortası ödemiş mi oluyorum yoksa işaretli ama değeri 0 yazdığı için ödememiş mi?
    Yarın ürün gümrüğe gelip de benden gümrük vergisi talep edilirse derdimizi marko paşaya anlatmayalım sonra..

Tecrübe sahibi arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.
    Teşekkürler..
    https://www.banggood.com/Smart-Dog-Cat-Feeder-Cat-Food-Feeder-Infrared-Sensor-Mobile-Phone-Control-Pet-Product-Pet-Mat-p-1511236.html?ID=6157199&cur_warehouse=CN

şu ürün için bir kupon var mıdır? Bayadır fiyat takip ediyorum git gide artıyor.
  • kablosuz tws kulaklık arayanlar ilgilenebilir bende ciddi almayı düşünüyorumhttps://tr.banggood.com/Dual-Dynamic-Driver-Blitzwolf-BW-FYE7-TWS-bluetooth-5_0-Earphone-Heavy-Bass-Stereo-Bilateral-Calls-Headphone-with-Charging-Box-p-1457293.html?ID=6282365&cur_warehouse=CN

işin garibi eski hesabımla girince vergiler dahil 221tl yeni hesap açıp girince 280tl diyor.

sormak istediğim şu bu üründe işlem süresi 32 gün diyor , gönderim süresi 7-15 gün

32 günde hazırlanıp 32+7 veya 32+15 gğde mi ulaşacak anlamına geliyor

• charbeatifull kullanıcısına yanıt
    Şunlar az daha uygun fiyatlı olsa keşke. Tam ihtiyaç olan şey ama vergiydi kargoydu derken fiyat iyice alıp başını gidiyor.
  • hocam kaça aldınız ne kadar vergi çıktı. ben de almayı düşünüyorum ama hiçbir bilgim yok. biraz bilgilendirebilir misiniz?
  • Ntmbn kullanıcısına yanıt
    2300 küsüre aldım fakat 57 lira civarı taşıma sigortası 170 civarı da vergi sigortası yaptırdım. Bu şekilde çıkan vergiyi makbuz karşılığında iade alabiliyoruz. Toplamda 2600 küsür gibi bi rakam ödedim. Daha dün sipariş verdim, bakalım süreç nasıl işleyecek göreceğiz.

Hocam Jimmy Türkiyeye gönderilmiyor diyor. Almanın yolu var mı? Paylaştığınızda gönderiliyor muydu?
  • 2019 Model XIAOMI İkisi Bir Arada Vakumlu ve Mooplu Temizlik Robotu En Düşük Dip Fiyat /Yarın Sabah Aktif Olacaktır
    Normal Fiyatı :395.99$
    Kupon Fiyatı :312.99$
    indirim kodu:BGM2R

Bu kodun kotası dolmuş başka kod var mı acaba?

• araç kamerasında indirim varmı acaba mi pro larda
  • rerod R kullanıcısına yanıt
    Hocam kullanım sayısı artırıldı.
  • 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.