Şimdi Ara

Akıllı telefonu olan herkes 'trafik polisi' olacak (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
3
Favori
6.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xchg

Benden bir de üstüne dayak yerler. Korkan varsa onun yerine de ben şikayet ederim.

Adamsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olayın hukuki boyutuna bakmak gerek. Aksi halde mahkemeler itiraz dosyaları ile dolar. Hayata geçirileceğine ihtimal vermiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu biZ radar var diye karsi seritten gelen insanlari uyaran bir milletiz. arac sahibi olanlar boyle birsey yapmazlar ileride baslarina gelebilecegi icin.

• İyi de her noktada mobese var neredeyse, İstanbul'da e5 kameralar ile takip ediliyor, yine de kafasına göre gidenler, salolom yapanlar, hızlı gidenler ceza almıyor. 100 noktaya 1 polis koysalar yeter zaten İstanbul'a.

Park yasağı olan caddelere çekici gelip 2-3 tane şanslı arabayı çekip gidiyor. Olan onlara oluyor, geri kalanı ceza almadan durmaya devam ediyor. Araba çekene kadar tüm caddeye ceza yazsınlar o zaman.

Herhalde böylece biz ceza vermiyoruz, insanlar şikayet edince vermek zorunda kalıyoruz muhabbeti olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Trafik polisleri ne iş yapacakmış peki?
    Kaza tutanağı zımbırtısı çıkartıp işi vatandaşa yıktılar,sokaklarda görünüp trafik ihlallerini kovalayacaklarına bunu da vatandaşa yıkmaya çalışıyorlar...
    Niye maaş alıyor bu hazretler acaba?

Her şeyi devletten beklememek lazim, bunu bir iş olarak değilde görev olarak düşün, başta senin ve sevdiklerinin hayatı olmak üzere herkesin hayatını tehlikeye atan veyahutta toplum düzenini bozan vatandaşları uyarmada polise yardim ediyorsun, bence süper hareket yapmışlar ve çok kullanacağım bir hareket yapmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Yahu biZ radar var diye karsi seritten gelen insanlari uyaran bir milletiz. arac sahibi olanlar boyle birsey yapmazlar ileride baslarina gelebilecegi icin.

İşte bunu diye diye trafiğimiz rezillik ben her türlü fotoğrafı çekerim ve gönderirimde. Çünkü ben tüm kurallara uyan ve hatta bazen kurallara tam uyduğum için annemle bile kavga eden insanım, ben bunlari yaparken diğerleri de bunu yaomak zorunda, ha yapmadı mi, cekerim resmini atarım emniyete, onlar icabina bakar artık

• quote:

Orijinalden alıntı: RafaNadal

quote:

Yahu biZ radar var diye karsi seritten gelen insanlari uyaran bir milletiz. arac sahibi olanlar boyle birsey yapmazlar ileride baslarina gelebilecegi icin.

İşte bunu diye diye trafiğimiz rezillik ben her türlü fotoğrafı çekerim ve gönderirimde. Çünkü ben tüm kurallara uyan ve hatta bazen kurallara tam uyduğum için annemle bile kavga eden insanım, ben bunlari yaparken diğerleri de bunu yaomak zorunda, ha yapmadı mi, cekerim resmini atarım emniyete, onlar icabina bakar artık

Yani trafik kurallarina uymadigimiz icin trafigin bu halde oldugunu dusunuyorsunuz. Dunya kadar mtv ve trafikta kaldiginizda yaktiginiz ekstra vergiler odemenize ragmen 20 milyonluk sehirde 2 seritli yol oldugu icin degil de birileri trafik kurallarina uymuyor diye trafik ve ulasim problemleri oldugunu dusunuyorsunuz. Eh bu dusunceye de saygi duyuyoruz

• quote:

quote:

quote:

Yani trafik kurallarina uymadigimiz icin trafigin bu halde oldugunu dusunuyorsunuz. Dunya kadar mtv ve trafikta kaldiginizda yaktiginiz ekstra vergiler odemenize ragmen 20 milyonluk sehirde 2 seritli yol oldugu icin degil de birileri trafik kurallarina uymuyor diye trafik ve ulasim problemleri oldugunu dusunuyorsunuz. Eh bu dusunceye de saygi duyuyoruz

Öncelikle benim devletin ücretsiz katli otopark yada yollari genisletmemesinden şikayetçi olduğumu düşünememenede saygi duyuyorum bende, millet yol kenarına park etmesin yasak eyvallahta, nereye park etsin, sen yaptin bi katli otoparkta millet park etmedi diye sorada biliriz tabiki

• quote:

quote:

quote:

quote:

Öncelikle benim devletin ücretsiz katli otopark yada yollari genisletmemesinden şikayetçi olduğumu düşünememenede saygi duyuyorum bende, millet yol kenarına park etmesin yasak eyvallahta, nereye park etsin, sen yaptin bi katli otoparkta millet park etmedi diye sorada biliriz tabiki

Devletimiz katli otopark yapiyor. Celiktepeye bile 3 tane katli otopark yaptilar. Ama ispark gunlugu 10 tl aylik abonelik yok. Vergisini bizim odedigimiz bizim vergilerimizle yapilan yola bile park ederken bizden para isteniyor. Apartmanlarin alt katlari otopark olmasi gerekirken belediyeler ceplerini doldurmak pahasina ceza kesip buna goz yumuyor. Oturdugum yerde 20 tane plaza var her gun 100 bin kisi buraya geliyor yol 2 seritli. Olanlarin trafik kurallari ile alakasi yok. Herkes kurallara uysa da gidilecek yol olmadigi icin trafik oliyor

• Maaşda verelermiş iyiymiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkunçlukarı

Maaşda verelermiş iyiymiş

açıkçası bana hiç gerçekçi gelmedi ayrıca akıllı telefonum yok ezildim şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhlaksızFilozof

quote:

Orijinalden alıntı: korkunçlukarı

Maaşda verelermiş iyiymiş

açıkçası bana hiç gerçekçi gelmedi ayrıca akıllı telefonum yok ezildim şimdi

Maaş verirlerse alırsı bi akıllı telefon gercekcilige gelincee bosverrrr takılma ona dalgana bak resmilesirse haberimiz olur herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• paralı otobanda 120yi geçenleri videoya çekince ceza mı yiyecekler şimdi?
  • Ya biz arabada sürüş anında kural ihlali yapan birini telefonla çekerken bir başkasıda elimizde telefonla çekim yaparken bizi çekip Emniyet'ten arkadaşlara gönderirse

• Işıkta elimde kamera yaya gecıtınde duran işıkta geçen herkes kayıt altında zevk için

• Mükemmel bir uygulama, çok faydası olur eminim.

• Biri de dememiş ki zaten böyle olması gerekmez miydi?

En basiti hatalı park (kaldırımlara vs.) fotograflı sistem son 10 yıldır uygulanabilirdi alt tarafı bir tek fotografa bakacaktı her neyse,

arada hükümetin halkı düşünen uygulamaları da varmışta, uygulanacağını pek düşünmüyorum, şu olur bu olur buda kaynar arada.
  • @Synthesizer, @farukakgun, @mr.big

Bizim buralarda "eve lazım olan camiye haramdır" diye bir laf var. Uygur Türkleridomates gibi kesilirken, çin kizar diye Uygur Türkleri Lideri Rabia Kadir'e vize verilmemesine ideolojik görüşünüz yüzünden çıt çıkarmazken elin rabiasına pek bir ehemmiyet veriyorsunuz maşallah.

Kimse kusura bakmasın önce can sonra canan, bizim rabiaya sahip çıkmayıp elalemin rabiası için göz yaşı dökenlerin samimiyetinden şüphe bile etmem, samimi olmadıklarından kesinlikle eminim.

(@sensodrive tarzınızdan dolayı sızı kategori dışı tutum, yazılanları üstünüze alınmayın)

• çevirme yapabilecek miyiz ? :)
  • Biz yapamıyoruz, siz yapın demek mi bu?

Edit : Doldurulması gerekli günlük kota olacak mıymış peki? Te Allah'ım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s-topmark -- 7 Aralık 2013; 3:21:48 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.