Şimdi Ara

Akilli telefonlar icin silikon kilif+kirilmaz cam+dokunmatik kalem 12.90 tl kargo bedava ( n11 ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
5
Favori
2.156
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • micros Sd alıyorum, 2 gün sonra BİM de fırsat çıkıyor.

Telefona kılıf ve cam filmi arıyorum, bu çıkıyor.

şimdi de miracast almayı düşünüyorum, yakında bunun da fırsatı çıkar bilginiz olsun
    (şikayet etmiyoruz, elhamdulillah alacak imkanımız var, güzel fırsat, teşekkürler)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HasimShn

Tamperli cam dediğiniz gerçek marka BUFF'tur. Sadece kendisi 50 TL civarında. Bu mağazadaki 5 liralık camlardan bir şey beklemeyin. Telefona 2000 lira verip 50 liranın hesabını yapmayın bence. 12 liraya aldığınız şeyin size faydası olmaz. Orjinal BUFF marka cam getirtin.

huawei g7 için nereden alabilirim.
  • 1 hafta önce samsung s5 için aldım bildiğiniz çöp kalem 50 kuruş etmez, kapak kırılmaz tempered cam değil öylesine takıyosunuz kapak idare eder.. tabi farklı satıcıdan aldım fiyatlar aynıysa bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

Sararma olur mu.

olur hocam
  • bu fiyata kaliteyi çokta sorgulamamak gerek arkadaşlar. gayet güzel paket yapmışlar. ihtiyacı olan kaçırmasın
  • powe33 kullanıcısına yanıt
    Fiyat algısı yüzünden. Cam patlasa 200-400 tl girecek haberi yok ama 50 liralık orjinal cam'a para vermiyor.
  • quote:

Fiyat algısı yüzünden. Cam patlasa 200-400 tl girecek haberi yok ama 50 liralık orjinal cam'a para vermiyor.

işte, ama ben aldım ondan gizli faturayı görüncede birşey demedi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cbas

link verebilirmisiniz anladığım kadarıyla bu konuda tecrübelisiniz yurt dışı olursa daha iyi olur z3 plus kullanyorum.

Burdaki orjinal mi bilmiyorum ama KORE malı olmasına dikkat edin.

BUFF EKRAN KORUYUCU
  • masterap M kullanıcısına yanıt
    Lg g3 için ebay üzerinde fiyatlar bu şekilde 0.73 dolar dan başlıyor 0.99 2.69 a kadar var ortalama bir fiyat girdim tl olarak.

Hesap konusunu siz yazmazsanız farketmezdim bile. teşekkür ederim uyardığınız için kafam çok dağınıtıktı o gece kim bilir kılıftan mı 2 tane hesapladım ekran filminden mi.
    Ne diyecek aldın sonuçta ha ama almasaydın gidip ona para vermezdi eminim. Cidden bak sıfır telefon alırken mutlaka 100TL kasko + BUFF cam taktırın size ilerde 500-1000 liralık zarardan kurtaracaktır
  • quote:

Ne diyecek aldın sonuçta ha ama almasaydın gidip ona para vermezdi eminim. Cidden bak sıfır telefon alırken mutlaka 100TL kasko + BUFF cam taktırın size ilerde 500-1000 liralık zarardan kurtaracaktır

g3'ün ekranı 720p de değil yani 2k 536 ppi korumak lazım :)
    Gereksiz piksel gereksiz ppi değeri batarya sömürür yazılımsal olarak iyi olması lazım ki dengelesin ayrıca da ekran kalitesiylede keyif yaşatsın hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABSOLUT. -- 4 Ocak 2016; 17:41:45 >
  • BUFF EKRAN KORUYUCUSU;

https://youtu.be/6Tw2ZI5NSmc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABSOLUT. -- 4 Ocak 2016; 17:54:13 >
  • ben aldım normalde ekran koruyucular 10 tlden başlıyor
  • quote:

Tamperli cam dediğiniz gerçek marka BUFF'tur. Sadece kendisi 50 TL civarında. Bu mağazadaki 5 liralık camlardan bir şey beklemeyin. Telefona 2000 lira verip 50 liranın hesabını yapmayın bence. 12 liraya aldığınız şeyin size faydası olmaz. Orjinal BUFF marka cam getirtin.

daha öncede almıştım zenfone 6 için bu kırılmaz ekran koruyucudan 10 tl civarı bi ücrete beni idare etti telefon garantiye gidince mecbur çıkartıldı ekrandan ekran değişimi yapıldı çünkü 10 metre yüksekten ekranın üzerine kayaların üstüne düştü müzik dinlerken gittim aldım telefonu müzik hala çalıyordu ekranı bırak ekran koruyucu bile sapasağlamdı ya şansıma iyi ürün denk geldi yada bu ürünlerde iş görüyor.. Oğlumun defalarca duvara fırlatmasını saymıyorum bile şükür sapasağlam telefon :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagmur2780 -- 4 Ocak 2016; 19:06:11 >
  • Samsung A8 için hangisi niye alacağım. Bilgisi olan varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagmur2780

quote:

daha öncede almıştım zenfone 6 için bu kırılmaz ekran koruyucudan 10 tl civarı bi ücrete beni idare etti telefon garantiye gidince mecbur çıkartıldı ekrandan ekran değişimi yapıldı çünkü 10 metre yüksekten ekranın üzerine kayaların üstüne düştü müzik dinlerken gittim aldım telefonu müzik hala çalıyordu ekranı bırak ekran koruyucu bile sapasağlamdı ya şansıma iyi ürün denk geldi yada bu ürünlerde iş görüyor.. Oğlumun defalarca duvara fırlatmasını saymıyorum bile şükür sapasağlam telefon :)

Şanslıymışsınız. Yüzüstü düşmesininde etkisi var. Zira köşe kenarlarına değseydi çapraz basınç sayesinde cam buz gibi dağılırdı. Tamperli cam dediğim şey bu 3-5 liralık şeyler gibi değil. Yukarda videosunu göstermiştim. Eğer gerçekten işi şansa bırakmayıp üçün beşin hesabını yapmam diyorsanız BUFF öneriyorum. 2000 lira ve üstü telefon alıp 50 lira vermemek başta akıllıca gözükse de telefon düştüğünde x20 kat ödetiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az once urunlerim geldi. Bence gayet kaliteli ve guzel. Alacak olanlara tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürünlerim geldi.fiyatından dolayı fazla bir beklenti içine girmeden ufaktan bi elden geçirdim.şeffaf slikon kılıf yumuşak ve ince.ama sanki telefonu tam kavramıyor.ekran koruyucu cam (kalın plastik de diyebiliriz) uygulama yapmamama rağmen çokta işe yarar bişeye benzemiyor.gelelim setteki hayal kırıklığına.KALEM.plastik bir çubuğun ucuna bir balon topu yerleştirilmiş.yapılan 5 işlemden 2 sini anca algılıyor telefonum.SONUÇ: 12,90 tl + ücretsiz kargo imkanıyla alınabilinir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.