Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Akıllı telefon büyüteciyle telefonunuzu mini bir TV'ye dönüştürebilirsiniz

11
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Akıllı telefon büyüteciyle telefonunuzu mini bir TV'ye dönüştürebilirsiniz
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    689 Mesaj

Telefonunuzdan video izlemeyi seviyorsanız bu cihaz tam da size göre. Nostaljik bir tasarıma sahip olan bu rad mini TV, telefonunuzda izlediğiniz videoları orijinalinin iki katına kadar büyüterek 8 inç'lik bir ekran üzerine yansıtabiliyor.

Cihazın tasarımına bakacak olursak ahşabın taklit edilerek cihazın ön yüzünde bir ahşap kaplama süsü verildiğini görüyoruz. Aynı zamanda nostaljik bir görünüme sahip olan cihazın 6,2 x 3 inç boyutlarında, yani bir iPhone 7 Plus veya buna eşdeğer boyutta olan bir akıllı telefonu cihazın yan tarafındaki tepsiye yerleştirerek kullanabilirsiniz.

Son olarak cihazın £19.99 fiyat etiketiyle Firebox adlı sitede satıldığını söyleyelim.

|
    |

• Yarbay
    8579 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    SEO-Uzmanı

SONY bu işi iyi yapardı ! eskiden :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    348 Mesaj

Orijinalden alıntı: kaya123450

hocam bu biraz agır oldu.
    |
    |
    3D gözlükler gibi googlenin :)
    Tasarımdaki detaylar retro ve yaşlanmış hissettiriyor hepsini kullandık...
    |
    |
  • Binbaşı
    1226 Mesaj
    Eskiden bir icat vardı. 37 ekran (inç değil) tvyi 200 ekran yapma diye. O zaman için saçmaydı ama şu an teknoloji gelişti. O zaman piksel sorunu vardı. Şu an sallıyorum 5 inçlik telefonda 2k çözünürlük var. Bunu küçük bir sistemle 40 inçlik hatta daha büyük tv boyutuna getirilebilirse mantıklı bir çözüm olabilir.
  • Binbaşı
    1187 Mesaj
    |
    |

• Yarbay
    10957 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kaya123450

Eskiden ÇÖP diyorduk. Arkadaş üşenmemiş kamyonu çekmiş kapının önüne.
    |
    |
  • Teğmen
    217 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: profecco

Eskiden bir icat vardı. 37 ekran (inç değil) tvyi 200 ekran yapma diye. O zaman için saçmaydı ama şu an teknoloji gelişti. O zaman piksel sorunu vardı. Şu an sallıyorum 5 inçlik telefonda 2k çözünürlük var. Bunu küçük bir sistemle 40 inçlik hatta daha büyük tv boyutuna getirilebilirse mantıklı bir çözüm olabilir.

O zaman Nejdat Abiyle tanışmanı öneririm :) Hobi amaçlı çok güzel pratik çözümleri var.

https://www.youtube.com/watch?v=YHB3jwiZJcI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuago -- 30 Eylül 2017; 19:5:43 >
    |
    |

• Er
    14 Mesaj
    Ledli ekmek dolabida yapar bu frima simdi.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    560 Mesaj
    Ben çöp olduğuna inanmıyorum. Gayet güzel bir fikir. Hepimizin ceplerinde yüksek çözünürlüklü telefonlar bulunmaya başladı. İş yerinde vesaire güzel olabilir. Tabi bunun için uygulaması olması gerekir. Bu teknoloji çok daha iyiye götürülürse belkide koca televizyonlar yerine çok daha uygun fiyata koca mercekler alırız.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    403 Mesaj
    Full hd telefonla büyük bir mercek tv'leri çöpe attırabilir.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Lastik Fiyatları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.