Şimdi Ara

SMART WATCH STORE: LG G Watch 290tl / Xiaomi Amazfit ARC / Mi Band 1s nabız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
3
Favori
1.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lg G watch 1 smartwatch çok temiz sıfır gibi neredeyse 350》》290tl

Xiaomi amazfit arc akıllı bileklik sıfır ürün

Xiaomi Mi Band 1S Nabız Ölçerli 40TL sıfır ürün sıfır ürün

80tl Xiaomi Yeelight RGBW Akıllı LED Ampul 1 saat bile kullanılmadı

Rwatch m26 akıllı saat 35tl

Süper Android 4.4 Yüklü WiFi GPS li Akıllı Saat: Uwatch U18 [Apk Yüklenebilir] 295 TL
     SMART WATCH STORE: LG G Watch 290tl / Xiaomi Amazfit ARC / Mi Band 1s nabız

------------------------------------------------------------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EFDynamics -- 26 Aralık 2017; 13:03:18 >

• Hocam dediğiniz drone kargo dahil 100 $ aliexpresste dilersen düşük fiyat gösterip gümrük vergisi ödemiyorsun daha önceden getirtmiştim herhangi bir belgeyede gerek yok bu tür aletler için.
  • Eskiden gerek yoktu belgeye ama artık yeni yasa çıktı :https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=116477470&p=1&anchorToGo=116477470#116477470

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satın aldığınızda bu belgeyi kimse sormuyor onu belirttim zaten ona bakarsanız telefon getirmekte yasak yurtdışından gümrüğe takılıyor deniliyor fakat ben şuana kadar 5 tane cihaz getirdim.
  • katılıyorum hocam size, 20$ yazıyorlar gift olarak işaretli geliyor paket içeriğinde de pvc toys yazılı geliyor, hiç problem olmuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.