Şimdi Ara

Akıl Almaz Proje ! Dünyayı Hareket Ettirme !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
3.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: batlemaster2

Akıl Almaz Proje ! Dünyayı Hareket Ettirme !!!

• Ayrıca dünya zaten hareket etmiyormu?
  • face profili,msn adresi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducard -- 22 Ekim 2010; 21:46:46 >
  • Dur kardeşim ben daha dünyanın yuvarlak olduğna inanamadım sen gelmişsin bana roketler uçurcaz diyosun Iq kaldırmıyo :D
  • Roketin yakıtını işeyerek mi doldurcaz?
  • Msn: nasanin_gulu@hotmail.com
    Face profili: MuST@F@ T0P@L0ğLu
  • aslında mantık doğru.manyetik etki ile bişeylerde dahil nesnelerin yerini değiştirebilirsin.nihayetinde herşeyin kendi yaydığı manyetik bir alanın varlığını düşünürsek bunu yapabilirsin.ve bunun için güneş büyüklüğünde bişeye de ihtiyacın yok.yoğunluğu çok ço fazl artırılmış manyetik enerjisi kendisinden kat kat büyük bir madde ile bu yapılabilir.hatta nohut büyüklüğünde bir madde bile bunu yapabilir.yeterki atomik yoğunluğu ve manyetik alan oluşturma kararlılığı ço çok yüksek düzeylerde olsun.örn: kara delik.biraz araştırırsanız manyeti alanı oluşturan kısmın aslında patlayan yıldızın ebatlarından yüzlerce kat daha küçük olduğunu görebilirsiniz.
  • Nasa@hotmail.com
  • Lan yinemi basladı bu saçma salak mıknatıs muhabbetleri
  • msn:nasa_nasa_nasa@nasa_.,*/-+,!'^+%&/)@nasa.com
    facebook:۰۪۪۫۫●۪۫۰۰۪۪۫۫●۪۫۰۰۪۪۫۫●۪۫۰۰۪۪۫۫●۪۫۰NASA۰۪۪۫۫●۪۫۰۰۪۪۫۫●۪۫۰۰۪۪۫۫●۪۫۰۰۪۪۫۫●۪۫۰
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe
    Hani beyin bedayvaydı ulan,

Adam almaya üşenmiş.
  • güneş sistemi yok olana kadar dünyayı hareket ettirtemeyiz yani mıknatısla. Dünyanın bütün gezegenlere ve güneşe bir çekim gücü vardır. Ayrıca eser miydi esir miydi neydi o proje onu açıklıyordu gökyüzünü neden mavi gördüğümüzü ve dünyanın hareket ettirilememesi konusunda
  •  Akıl Almaz Proje ! Dünyayı Hareket Ettirme !!!
  • İLK ÖNCE BEN YAPMIŞTIM!

Akıl Almaz Proje ! Dünyayı Hareket Ettirme !!!

BU DA KONU:http://forum.donanimhaber.com/m_43810867/mpage_1/f_/key_//tm.htm#43812311

BU ÜLKEDE SEN VE SENİN GİBİ ADAMLAR OLDUĞUNDAN PROJELERİMİ AMERİKA'DA YAPIYORUM: NE DİYE ÇALIYORSUN. EMEĞE SAYGIN OLSUN. SONRA DİYORSUNUZ NEDEN CALM DOWN PROJE YAPMIYORSUN!

• quote:

Orijinalden alıntı: Eren Taner

n ile değil s ile çekilir n aşağıda olursa itersin dünyayı =))
    öyle bi mıknatısı yap
    ayrıca söylememe gerek var mı bilmiyorum ama yapamazsın.. anca güneş kadar büyük bi yıldız lazım güneşin çekim kuvvetiyle oynamak için.. şu an imkansız yani anlayacağın
    oldu da öyle bi yıldızı soktun sisteme bütün sistem kayar senin kontolünde gelişmez olaylar..

diye düşünüyorum fizikle alakası olan arkadaşlar daha sağlam yorum yapabilirler..

al işte yaptığını beğendin mi m.çtın dünyanın içine artık aşağı itilmiş bir dünyada yaşamak zorunda kalıcaz

• quote:

Orijinalden alıntı: xceza94

Msn: nasanin_gulu@hotmail.com

nasanın gülü

• quote:

Orijinalden alıntı: orinmicek

quote:

Orijinalden alıntı: xceza94

Msn: nasanin_gulu@hotmail.com

nasanın gülü

• Senin burnan dayarım demir tozlarını o boş beynine yerleşir sonra seni bir güzel gezdiririm mıknatısla olum mıknatıslamı aklına bozdun naptın apti gördümde böylesine görmedim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.