Şimdi Ara

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (antalya)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • akdeniz üni müh fakültesinde okuyan yokmu aramızda, hiç yorum bulamadım müh fakültesi konusnda

• Hocam konusu vardi ama ben antalyada yasiyorum sehir olarak yardimci olurum univ olarak bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tipcikeke

Hocam konusu vardi ama ben antalyada yasiyorum sehir olarak yardimci olurum univ olarak bilmiyorum

Biraz bilgi verir misin şehir hakkında, EĞİTİM Fakültesi düşünüyorum.
    Hayat pahalı mı antalyada, mevsimsel olarak nasıl :)
  • Simdi hocam ilk okula başladığımdan beri Antalyadayim. Hayat istanbul izmire gore ucuz yani uncali kismi var genellikle sakin sorun yok dokuma var biraz kekeler var zeytinkoy kismi var berbat uyuşturucu var ne ararsan var orada yani gelirsen evi uncali civarinda tutmani oneririm universite zaten uncalida o yuzden pek sorun olmaz ulasimda sicaklik olarak kisin yasanabilecek guzel yerlerden bu sene biraz diger senelere gore kotu gecti sert rüzgarlar felan vardi ama bi Ankaranın yaninda daha sicak genel olarak kışın guzel bana göre yazin bu sene gecen senelere gore daha soguk diyebilirim ama genel olarak cok sıcak yani asiri sicak oyle boyle degil bu sicakligi denize girerek atiyosunuz sehir olarak böyle univ hakkinda bilgim yok.

• quote:

Hocam konusu vardi ama ben antalyada yasiyorum sehir olarak yardimci olurum univ olarak bilmiyorum

sağolun hocam, şehir pahalımı bende onu sorayım
  • quote:

Simdi hocam ilk okula başladığımdan beri Antalyadayim. Hayat istanbul izmire gore ucuz yani uncali kismi var genellikle sakin sorun yok dokuma var biraz kekeler var zeytinkoy kismi var berbat uyuşturucu var ne ararsan var orada yani gelirsen evi uncali civarinda tutmani oneririm universite zaten uncalida o yuzden pek sorun olmaz ulasimda sicaklik olarak kisin yasanabilecek guzel yerlerden bu sene biraz diger senelere gore kotu gecti sert rüzgarlar felan vardi ama bi Ankaranın yaninda daha sicak genel olarak kışın guzel bana göre yazin bu sene gecen senelere gore daha soguk diyebilirim ama genel olarak cok sıcak yani asiri sicak oyle boyle degil bu sicakligi denize girerek atiyosunuz sehir olarak böyle univ hakkinda bilgim yok.

Ana kampüs özdileğin oralarda değil mi ?
  • ben de akdeniz endüstri düşünüyorum bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim
  • Hocam sehir cok pahali degil
    ana kampus ozdilege uzak kaliyo ozdilekle alakasi yok hatta diyebilirim 5m migros ile karıştiriyo olmayasiniz?

@Akordiyon

• quote:

Hocam sehir cok pahali degil
    ana kampus ozdilege uzak kaliyo ozdilekle alakasi yok hatta diyebilirim 5m migros ile karıştiriyo olmayasiniz?

@Akordiyon

Kampüsün yakınında Meltem diye bir yer var mı hocam mahalle veya semt olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naperva

quote:

Hocam sehir cok pahali degil

@Akordiyon

Kampüsün yakınında Meltem diye bir yer var mı hocam mahalle veya semt olarak

Evet var üniversitenin hemen karsisi

• Akdeniz üni konum itibariyle çok iyidir. 5m migros var antalya nın ilk avm si. Haa da en iyilerden biri. Üni tam lunaparkın yanında. Lınapark iyidir büyük baya. Ayrıca denize yürüyerek yaklaşık 5 dk. Meltem civarı ev çok fazla. Ev bulmama ihtimalin yok. Akm diye bir yer var. Büyük park güzeldir ormanlık alan açık hava tiaytrosu fln var. Üni kampüs olarak da türkiye nin en büyüklerinden. Bence akdeniz üni konum itibariyle süper. İmkanın varsa git gez anlarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Monha

Akdeniz üni konum itibariyle çok iyidir. 5m migros var antalya nın ilk avm si. Haa da en iyilerden biri. Üni tam lunaparkın yanında. Lınapark iyidir büyük baya. Ayrıca denize yürüyerek yaklaşık 5 dk. Meltem civarı ev çok fazla. Ev bulmama ihtimalin yok. Akm diye bir yer var. Büyük park güzeldir ormanlık alan açık hava tiaytrosu fln var. Üni kampüs olarak da türkiye nin en büyüklerinden. Bence akdeniz üni konum itibariyle süper. İmkanın varsa git gez anlarsın

Geçen yaz gittim ama kampüsü gezemedim, kemer, manavgat derken dalmışım :)
    İlk sıraya yazacağım :)

• quote:

Akdeniz üni konum itibariyle çok iyidir. 5m migros var antalya nın ilk avm si. Haa da en iyilerden biri. Üni tam lunaparkın yanında. Lınapark iyidir büyük baya. Ayrıca denize yürüyerek yaklaşık 5 dk. Meltem civarı ev çok fazla. Ev bulmama ihtimalin yok. Akm diye bir yer var. Büyük park güzeldir ormanlık alan açık hava tiaytrosu fln var. Üni kampüs olarak da türkiye nin en büyüklerinden. Bence akdeniz üni konum itibariyle süper. İmkanın varsa git gez anlarsın

hocam okulun yurt dışı imkanları konusunda bilgin varmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Çevresinde yurt imkanı nasıl herkes evde kalmıcak malum. Bilgin var mı hocam?
  • Akordiyon kullanıcısına yanıt
    Malesef o konuda bilgim yok orada okumuyorum. :/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.