Şimdi Ara

AKDENİZ TIP NEDEN BU SENE DAHA ÇOK TERCİH EDİLDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
3
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk 1k daki adam bile yazmış böle iş mi olur ben tercih yapıyom diyo artırıyolar geçen sene olsa gitmiştim neden peki bu sene???

• quote:

Orijinalden alıntı: Scottin

Babanla annene sor onu bence

nerden anlasınlar annem antalya diye istemiyo zaten yanlış anlıyolar ama üniversite çok iyi keşke başka şehirde olsaydı
  • Kardeşim gazi gelmiyor. DEÜ yazmak istemiyorsun Akdeniz yazıyorsun. Ben bu şekilde yazdım. Sen DEÜ yazsaydın gelebilirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reisbaba34

Kardeşim gazi gelmiyor. DEÜ yazmak istemiyorsun Akdeniz yazıyorsun. Ben bu şekilde yazdım. Sen DEÜ yazsaydın gelebilirdi

izmiride ben istemiyom :D yokzaten gelmez 6577 sıralama ama neden 4 deki 1 deki adam yazıyo hacı
  • Ben 4.6 yım ama 1k olsaydım kesinlikle yazmadım yani Saçma geldi 😀😅😀

• quote:

Ben 4.6 yım ama 1k olsaydım kesinlikle yazmadım yani Saçma geldi 😀😅😀

hacı okul zaten 272 den 265 e düşmüş 4 yazan adam gecen senede olmamışmıdır yada 3 bu sene niye böyle bi söylenti var kesin doğrumu yani hani niye gecen sene deilde bu sene
  • sagokey019 kullanıcısına yanıt
    Universite iyi adam belki antalyadadir. Ayrica sen bu konusmalara bakma zaten 4k 1k dakilerin yazmasiyla 6700 kapatti gecen sene
    Tavan.puanina bakarsin ilk 500 deki bi adamin bile yazdigini gosteriyo akdenizi. Ha bu sene.ekstra niye populer dersen onu bilemicem tahminimde 5800 bandinda kapaticagi.yonunde. herkes.ici. hayirli olsun simdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: sagokey019

quote:

hacı okul zaten 272 den 265 e düşmüş 4 yazan adam gecen senede olmamışmıdır yada 3 bu sene niye böyle bi söylenti var kesin doğrumu yani hani niye gecen sene deilde bu sene

Illaki vardır ya adamın memleketi filansa. Gelebilir ya inşallah gelir kardeşim. Geçen sene de yazan vardır

• Başarılı bir okul ve adını iyiden iyiye söz ettirmeye başladı. Sıralamaları ciddi anlamda 3000lere kadar yükselecek yakın zamanda. Ondan fazlası zor. Antalya'da olmasa ilk 1000'i hak eder.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sagokey019

quote:

Illaki vardır ya adamın memleketi filansa. Gelebilir ya inşallah gelir kardeşim. Geçen sene de yazan vardır

artık gelceğinden ümidim kesildi uludağı ingilizce haz. diye yazmadım eskişehir gelir hata mı yaptım acaba

• Bir üniversite 6binlerde diye sadece 6binlerde insanlar yazmıyor. Çok yanlış düşünüyorsunuz. Ege Tıp geçen sene 3900'lerde kapattı, MF-3'te 31. arkadaşım Ege Tıp yazdı bu sene. Her şey puan değil.
  • Olum sen rus nedir bilir misin? Ben de yazıyordum da elimden zor aldılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: sosyalik

Bir üniversite 6binlerde diye sadece 6binlerde insanlar yazmıyor. Çok yanlış düşünüyorsunuz. Ege Tıp geçen sene 3900'lerde kapattı, MF-3'te 31. arkadaşım Ege Tıp yazdı bu sene. Her şey puan değil.

hocam ama herkes bu sene akdenize yükselcek diyo 6577 sıralma zaten yükselmese bile kont. yüzünden kl payı kaçcak
    Hocam benim sıralamam 5778.
    DEÜ
    Akdeniz
    Uludağ
    Eskişehir

Bu sıralamada yazdım DEÜ kesin gelmez Akdenizden ben dahi şüpheliyim gelmeyecek diye. Uludağ'ı yazdım İNG hazırlık var ondada hata mı ettim acaba?

hazırlık kalktı

• quote:

Orijinalden alıntı: Ret Kid

DEÜ
    Akdeniz
    Uludağ
    Eskişehir

Bu sıralamada yazdım DEÜ kesin gelmez Akdenizden ben dahi şüpheliyim gelmeyecek diye. Uludağ'ı yazdım İNG hazırlık var ondada hata mı ettim acaba?

ben 4096.idim tercihlerim aynıydı yarım puanla dokuzeylül gelmemişti,akdeniz geldi

• cübbesiz gandalf kullanıcısına yanıt
    Hocam gecen sene dokuz eylul 5180 le kapadi siz hangi yildan bahsediyosunuz

• cübbesiz gandalf kullanıcısına yanıt
    Sanırım 4.sınıfta falansınız bizede Antalya gelirse Tecrübe olarak yardımına başvurabiliriz değil mi hocam?

• hazar3 H kullanıcısına yanıt
    2012,akdeniz gelirse bana pm at yardımcı olurum,4.sınıfım

• quote:

Orijinalden alıntı: Ret Kid

DEÜ
    Akdeniz
    Uludağ
    Eskişehir

5400 üm 9 Eylül Uludağ Akdeniz yazdım. Uludağdayım yani Bursa Antalya'ya göre çok gelişmiş bir şehir ve Antalya çok sıcak.
    Bursa İstanbul'a vapurla 1.5 saat.
    Bursaspor kombine 😂 gerçi Antalya coştu bu sene 😂

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.