Şimdi Ara

Akdeniz Tıp, Kocaeli Tıp, Eskişehir Tıp [ Anket devam ediyor ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Akdeniz Tıp, Kocaeli Tıp, Eskişehir Tıp [ Anket devam ediyor ]

(En Son Oy Tarihi: 29.12.2016)
Giriş
  • Bizzat buralarda okuyanların fikirleri de önemli.Arkadaşlar bu üçünü eğitim kalitesi, kolaylık, sosyal yaşam, tus başarısı açısından değendirseniz hangisi derdiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mendelevyum -- 3 Temmuz 2014; 17:20:04 >

• up
  • Up !
  • eskişehiri tavsiye etmem. şehir olarak iyi ama fakültesi o kadar iyi değil. kocaeli ve akdenizden hangisine eviniz yakınsa orayı tercih edebilirsiniz çok fark yok aralarında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Gölge

eskişehiri tavsiye etmem. şehir olarak iyi ama fakültesi o kadar iyi değil. kocaeli ve akdenizden hangisine eviniz yakınsa orayı tercih edebilirsiniz çok fark yok aralarında.

Labaratuvarlar olanakları Kocaeli'ye göre çok daha iyi diye duymuştum. Bu konu hakkında bilgin var mı ?
  • mendelevyum M kullanıcısına yanıt
    bizde yani kocaelide tüm lablar var nerdeyse. fazla olarak ne var bilmiyorum. fakat hocaları öğrencileri orda gereksiz zorluyor biraz. tus başarısı da düşük eskişehirin. burdan bakabilirsinhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=83368538

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crista galli -- 2 Temmuz 2014; 17:31:57 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu sıralamada Gaziosmanpaşa üniversitesi de 4. sırada ( Sıralaması 14000 lerde olduğu halde )
    TUS başarısının kişisel olduğunu düşünüyorum.
  • mendelevyum M kullanıcısına yanıt
    tus başarısı kişisel ama şu faktör var. okul seni tus çalışmak için rahat bırakmıyorsa çok çalışkan da olsan tusta başarılı olmak çok zor.

tabi benim kişisel görüşlerim. tercihlerine doğrudan etkide bulunmak istemem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam hocam teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mendelevyum

Bu sıralamada Gaziosmanpaşa üniversitesi de 4. sırada ( Sıralaması 14000 lerde olduğu halde )
    TUS başarısının kişisel olduğunu düşünüyorum.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi o zamanlar Gazi'de eğitim veriyordu. Tokattaki ilk mezunlarını bu sene verdi eylül tusunda belli olacak asıl tus başarısı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jim Beam kullanıcısına yanıt
    Onu bilmiyordum. Bilgilendirdiğin için teşekkürler.
  • Başka fikri olan ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.