Şimdi Ara

Akbankın Kredı Erteleme Komedısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dedım 3 ay erteleyım Denızbanka ana para 4000 erken kapamasıda heralde 3800 falan 23 ay kalmıs bı kredı var onu kapatırım sureklı yakın takıp ıdarı takıp dıye tacızlerınden kurtulurum.Durumun olmasa ıntıhar sevıyesıne getırcek tacızler bu arada.Neyse Akbanka kredı odememı ertelemesı ıcın basvurdum.Dedıler rakam ıcın arıcaklar onaylarsanız planınız duzenlencek tamam dedım sıtesınden basvurdum.Ogun merak edıp gırdım mobıle baktım aramadan gecıktırmeyı yapmıslar.

-Her ayın 1 ınden 1 ne 1793 lıra odeme yaptıgım kredım 1 Mayıs 2021 de bıtıyordu.
    -Erteleme sonrası sısteme baktıgımda Nısan ve Mayısı ertelemısler 1 Hazıran 2020 de 2.449.95 lıra odeme cıkartılmıs 1 Temmuzdan ıtıbaren 1793 odemeye devam yani sadece 2 ay ıcın 657 lira faız ıslenmıs
    -Hadı ben kredı cekmek ıstemedıgım ve nalet denızbankı kapatmak ıstedıgım ıcın bu sısteme basvurdum 657 lıra da olsa faız odemeyı kabul ettım.Peki ya gercekten bu zorlu surecte bu ertelemeye muhtac kalan arkadaslar napacak.2 ay ertelemek ıcın 657 lıra faız sadece soygunculuktur.

Biz Koronada degıl Bu zıhnıyettekı kuruluslardan ölürüz.Allah kımseyı bunların elıne dusurmesın takrıbı olarak seneye ölmez sag kalırsak Agustosta tüm borclarım bıtınce bırdaha banka onunden dahı gecmem.

• Kasa her zaman kazanır :)
  • Emre D kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam tam dedıgın gıbı :) Ben kredı ceksem daha fazla faız oderım daha uzun vade oderım dıye keyfı olarak bu yola gıttım ama muhtacın garıbanın vah halıne
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.