Şimdi Ara

Akbank Tosla [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.464
Cevap
342
Favori
744.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çoğu kişi baya yere sermiş uygulamayı fakat uygulama benim işime yarıyor

Banka kartlarından hesabıma para yatırıp bu parayı ücretsiz bir şekilde eft yapabiliyorum .

Veya bu parayı saat fark etmeksizin Akbank hesabıma geçirebiliyorum

Örnek olarak YapıKredi banka kartımdan Toslaya paramı yatırıyor oradan Akbanka geçirebiliyorum ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

İninal ve papara karışımı bir şey gibi duruyor. Komisyon almıyorlar ve para çekme limitleri yüksek. Parayı çekmek için illa kart gerekmiyor, eft ile ya da atm'den qr kod ile kartsız para çekilebiliyor.

https://tosla.com/yardim/toslaya-giris

https://tosla.com/limitler-ve-ucretler

https://tosla.com/nasil-calisir#para-yukle-ve-cek

Uygulamaya banka kartı ekleyip banka kartınızla para yükleyebilirsiniz diyor. Banka kartı kısmına çok vurgu yapmışlar. Acaba kredi kartı/ön ödemeli kartı destekler mi? Desteklerse onlarla yükleyip komisyonsuz para çekmek için işe yarayabilir. Yoksa diğer türlü ekstra bir kampanyaları olmadan çok da cazip gözükmüyor.

Alıntıları Göster
    para çekme limitleri yüksek de para yükleme limitleri neredeyse 0. Ayda 1.500 nedir. Para yükleyemedikten sonra ne işe yarar. Papara da aylık yükleme limiti 50.000 lira.
    Yükleme en azından 10.000 olsaydı bir işe yarardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 10tl kart ücreti istiyor kalsın

• Evet düşükmüş. İninal'e göre yüksek (750 tl) ama papara'ya göre düşük kalıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neo ile BKM Express'ten para gönderme 7/24 ücretsiz.

• İlk kez kullananlar için güzel bir kampanya yapana kadar kullanmayacağım. Beklemedeyim
  • Kullananlar memnun mu
    Nasıl

• BKM express kapanınca işimiz Zor.. Neo ve enpara ile BKM üzerinden 24 saat Para gönderiyordum.ne güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 6 Ekim 2019; 16:4:11 >
  • Sadece banka kartlarıyla mı yükleme yapılıyor ? Diğer bankalara ait kredi kartlarıyla da yükleme yapiliyor mu ?

• Kredi kartıyla yükleme yapılabiliyor mu masrafsız ?kart limitlerini boşaltırdım vadeliye yatırırdık

• Para vermeyi bırak.Birde üstüne 10 TL kart ücreti istiyorlar.Hesabı açmam ve kapamam bir oldu.Tırt bir uygulama.

• Ejdercihangir E kullanıcısına yanıt
    Bizim kendi dolandırıcımız var tşkler

• quote:

Orijinalden alıntı: kalender6276

Para vermeyi bırak.Birde üstüne 10 TL kart ücreti istiyorlar.Hesabı açmam ve kapamam bir oldu.Tırt bir uygulama.
    arkadaş, yazık gerçekten
    reklam departmanına o kadar para ayır , reklam ajansına o kadar para dök, emekler hepsi çöp, neden ? çünkü uygulaman tırt

• quote:

Orijinalden alıntı: fceliktas

Çoğu kişi baya yere sermiş uygulamayı fakat uygulama benim işime yarıyor

Banka kartlarından hesabıma para yatırıp bu parayı ücretsiz bir şekilde eft yapabiliyorum .

Veya bu parayı saat fark etmeksizin Akbank hesabıma geçirebiliyorum

Örnek olarak YapıKredi banka kartımdan Toslaya paramı yatırıyor oradan Akbanka geçirebiliyorum ..
    şimdide kadar sıkıntı oldumu hocam mesela aksam olunca hesaba geçmeme gibi veya paranın hiç hesaba geçememsi gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limonen

şimdide kadar sıkıntı oldumu hocam mesela aksam olunca hesaba geçmeme gibi veya paranın hiç hesaba geçememsi gibi

Alıntıları Göster
    tüm atmlerden para çekme ücretsiz diyor. güzel fırsat gibi
  • Limonen kullanıcısına yanıt
    hocam bir kere tosla hesabımdan vakıfbanka para transveri yaptığımda 2-3 saatte geçmişti . Akbank paranın yollandığına dair dekontu attı sorun büyük ihtimal vakıftadır dedim üstelemedim .. enparadan vakıfa transfer yaptığımda da yarım saati bulduğu oluyordu çünkü

açıkçası ben transfer etmek için aktif olarak kullanıyorum . maglum akbank bir eft den bile 6-7 lira alıyor ..

Başıma öyle para atm ye sıkıştı para yok oldu gibi şeyler gelmedi .. Geç geldiğinde bile dekontunu vs attılar bilgi de vermişlerdi .
  • Başka kredi kartından yükleme gelmeli. Bir de kredi kartı ile marketten yükleme gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: fceliktas

hocam bir kere tosla hesabımdan vakıfbanka para transveri yaptığımda 2-3 saatte geçmişti . Akbank paranın yollandığına dair dekontu attı sorun büyük ihtimal vakıftadır dedim üstelemedim .. enparadan vakıfa transfer yaptığımda da yarım saati bulduğu oluyordu çünkü

açıkçası ben transfer etmek için aktif olarak kullanıyorum . maglum akbank bir eft den bile 6-7 lira alıyor ..

Başıma öyle para atm ye sıkıştı para yok oldu gibi şeyler gelmedi .. Geç geldiğinde bile dekontunu vs attılar bilgi de vermişlerdi .
    papara daki gibi 7-24 eft var mı bunda hocam
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.