Şimdi Ara

Akbank Tosla [ANA KONU] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
344
Favori
744.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12 Mayıs da aldığım kart hala ulaşmadı ne lanet kartmis yahu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Meyerovitch kullanıcısına yanıt
    Eksik adres gibi birşey de bende yaziyor çok saçma bir sistemleri var 10 gün oldu Bursa nin merkezine gelemedi

• Ne arayan oldu ne eve gelen

Akbank Tosla [ANA KONU]
  • Kartı nasıl takip edebiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kart gelse ne olacak sim kart değişikliği yüzünden bloke olmuştur diyor. Bloke Kaldırıyorum yine aynı hata. Müşteri hizmetlerini 50 kere aradım çözemiyorlar. Naısl bir illet birşey bu yahu. Var mı bilgisi olan.

• carambols kullanıcısına yanıt
    Başvurduktan 1 hafta sonra geldi. Kargoyla ilgili herhangi bir bildirim fala gelmedi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycanata -- 22 Mayıs 2020; 16:41:27 >
  • Boşuna beklememek için Banabi ile 5 TL ye aldım. Bu sefer de kart sim blokeli geldi. ATM ye götürüp taktım, sadece para çekme ve şifre değiştirme çıkıyor. Müşteri hizmetlerine yazdım işleme alındı bekliyoruz bakalım. Tam olmamış bu olay bilemedik.
  • werrol kullanıcısına yanıt
    Aynen rezil bir sistem. Bilseydim hiç bulaşmazdım. Bende de aynı sıkıntı var.

• Çekiliş sonucu kazanılan gittigidiyor kuponları ne zaman gelecek ya da gelen var mı?

• Ben de üye olacaktım, tam uygulamayı indiriyordum ki App Store'da "fazla para çekiyorlar bir türlü iade etmiyorlar" tarzı olumsuz yorumlar gördüm. Fikriniz nedir?
  • Sim kart Bloke sorunu konusunda müşteri hizmetleri dönüş yaptı. Karta para yükledim tekrar denedim online alışveriş ama yine sim kart blokesi var diyor. Marketten alışveriş yapılıyor ama bir türlü hepsiburada dan alışveriş yapılmıyor.
    Bu konuda başvuracağım yer de kalmadı. Sanırım bilerek ve isteyerek bloke atıyorlar. Bu kampanyanın parasını bizden çıkarıyorlar. Tüm iyi niyetimle 10 gündür uğraşıyorum. Neyse ben iptal ediyorum. Sinirlenmek isteyen delirmek isteyen kartı alabilir.

• Merhaba.
    Kartı bugün teslim aldım. İlk defa işlem yapacağım için banka kartı ile para yükle menüsüne geldiğimde doğal olarak 'yeni kart ekle' butonu çıkıyor. Ancak kaç defa denediysem dönüp durdu, kart bilgilerini gireceğim ekran gelmedi. Uygulamanın çerezlerini silip tekrar denedim, yine olmadı.
    Bu sorunun bir çözümü var mı acaba?

• Akbank dışındaki bankalardan Toslaya haftasonu para yüklemek mümkün mü acaba? Ibana gönder çalışmaz şu anda diye düşünüyorum haftasonu olduğu için,kredi kartından yükleme olmuyor mu paycell gibi bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fcnet

Akbank dışındaki bankalardan Toslaya haftasonu para yüklemek mümkün mü acaba? Ibana gönder çalışmaz şu anda diye düşünüyorum haftasonu olduğu için,kredi kartından yükleme olmuyor mu paycell gibi bilen var mı?
    olmaz. h.sonu papara işe yarıyor
  • fcnet kullanıcısına yanıt
    Diğer bankaların debit kartı ile olur

• akoray A kullanıcısına yanıt
    Diğer bankaların debit kartı ile nasıl oluyor?kartı toslaya ekleyip oradan transfer yapabilir miyiz?

• bluee24 B kullanıcısına yanıt
    Aynen o şekilde 👍

• fcnet kullanıcısına yanıt
    Kuveyt Akbank ve papara oluyor, ben hep bu şekilde yapıyorum, hafta sonu gece gündüz farketmiyor

Akbank Tosla [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByBaterist -- 1 Haziran 2020; 3:12:9 >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.