Şimdi Ara

Akbank Tosla [ANA KONU] (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
344
Favori
744.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşimizi görüyor ama biraz basit bir yorum gibi olacak kartın kalitesi çok kötü be   berbat ötesi. EnPara, PaPara ve Cepteteb kartlarına oranla kalite sıfırın altında

• quote:

Orijinalden alıntı: seferii

merhaba

Tosla kartımla diğer sitelerden alışveriş yapabilmeme rağmen trendyolda alışveriş veya cüzdan yüklemesi yapamıyorum.

Ödeme esnasında sürekli "ödeme işlemi yapılırken hata oluştu." mesajı çıkıyor. mobilden uygulamadan Ps den farketmiyor hepsinden aynı durum oluşuyor.

Konu hakkında ve çözüm yöntemi hakkında bilgisi olan varmı?

Bazen kartı bir alışverişte kullanmak ve hesaba kayıt etmek gerekiyor, sonra yükleme yapabiliyorsunuz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çıkıntılı numara basmak dışında olumsuzluk göremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iş Bankası kartımı eklemek istedim. ancak ardından mobil onay sayfası geldi ve 1 TL'lik ödeme göründü, iptal ettim. kart eklemek paralı mı yani?

• Erdal Baggal kullanıcısına yanıt

1tl çekiyor sonra iade ediyor.

• Bu toslaya canlı destekten başka ulaşma yolu yokmu dekont isteyecem steamden oyunu almadı ama parayı düşmüş hesaptan tosladada gözükmüyo işlem dekontta çıkmıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Supremacy. -- 30 Ekim 2020; 11:46:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Trendyol Cüzdan'a yükleme yaptırmıyor mu? Defalarca denedim, hata veriyor.

EKLEME: Kartı hiç kullanmadığım için yüklememe izin vermiyor olabilir diye düşünerek fiziki POS'ta şifreli işlem yaptım, yine Cüzdana yükleme onayı vermiyor. Lanet olsun böyle karta. Altı üstü bir kart ya. 50 yıldır kartla alışveriş yapılabiliyor. Sistemi oturtmak bu kadar zor olmamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilen Biri -- 30 Ekim 2020; 18:56:34 >
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt

3d açılmamış olabilir hocam.

• Trendyol kampanyasında son gün 31 ekim olarak yazılmış bugün 00.00 da kampanya bitti mi yoksa bugünün sonuna kadar mı devam ediyor. Bir ürün alacağım ona göre tosla ile alayım.

edit: müşteri hizmetlerine sordum. bugünün sonuna kadarmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edion994137 -- 31 Ekim 2020; 11:23:55 >
  • edion994137 E kullanıcısına yanıt
    Hocam 31 Ekim yazıyorsa bugün saat 23.59'a kadar siparişler kampanya kapsamında geçerli olur.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam müşteri hizmetleri de öyle dedi.

• edion994137 E kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim keyifli alışverişler.

• Trendyoldan alışveriş yapmaya çalışıyorum ama telefona şifre gelmiyor herhangi bir blokede yok ama kartı yeni aldım hiç alışveriş yapmadım.Bu sorunla karşılaşan oldu mu acaba

• Tosla da 100₺si olup ENPARA kullanan yardım edecek bir arkadaş var mı? İzmir de bir arkadaşa çadır alacam trendyoldan daha uyguna gelsin diye. Ben kendisine enparadan atacağım parasını.

• çağrı merkezi ile görüşün. telefonun karta tanımlı olması gerek. güvenlik nedeniyle.

• ilk gruptayım ama yatmadı bana Trendyol

• 25 TL yatmamış.. ne zaman yatar acaba.. geçen ay yapmıştım 100 tl alışveriş

• inexo kullanıcısına yanıt
    Bana 3 gün önce yatmış 25 tl

• Banka kartıyla anında para yatırılıyor mu hesaba yoksa hafta içi mi olması lazım

Edit: Yapılıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 1 Kasım 2020; 1:27:50 >
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Bu çok iyiymiş hocam herhangi bir ücret kesmiyor değil mi?

Direkt kartı uygulamaya mı ekliyoruz? İyi ki Papara yerine tosla almışım diyorum yavaş yavaş. Netflix yt premium yüzünden aldım iyice oturttum alışveriş işini adamların tam istediği gibi.

Umarım tosla hiç bozulmaz. Şu 2020 yılında ilaç gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Sierra -- 1 Kasım 2020; 1:56:37 >
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.