Şimdi Ara

Akbank Tosla [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: adige73 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.466
Cevap
342
Favori
744.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ufaktanda olsa biraz hareketlilik var. Almasa da damlar.

https://tosla.com/kampanyalar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    ne yazık ki hocam sadece mesai saatlerinde EFT yaoabiliyorsunuz .
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Şu an için cazip olmayacak kadar soğuk kampanyaları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tosla Kart ile Amazon'dan alışveriş yapan var mı? Sorun çıkarıyor mu?

Edit: Amazon alışverişimi sorunsuz bir şekilde yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chilianrose -- 28 Ekim 2019; 17:51:18 >
  • Chilianrose kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kartın ne faydası var acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tüm banka ATM’lerinden para çekmek ücretsiz. Bence en büyük artısı bu.

• beyler bu kartı ne için kullanıyorsunu kampanyalarda ne işe yarıyor
  • uyaran kullanıcısına yanıt
    Hocam tosla kart almanı hatta hesap açmanı bile önermem. Çok acemice bir yönetimi var. Bir sorun veya hata ile karşılaşsan çözüm üretmiyorlar. Günlerce paranı kullanamayabileceğin işler yapıyorlar aman dikkat edin derim.

• bir kere para çekeyim dedim çekmeden hesaptan düştü bi anda beni zor duruma düşürdü bir daha işim olmaz
  • Akbank tepeden tırnağa yönetim değişecek, ancak öyle enpara gibi kaliteli paragöz olmayan sistem gelecek. Tosla nedir ya ? Nereye tosyalacagiz. Gel bana tosla seni bi öpeyim der gibi. Tam akbanka göre isim. Bu isme onay veren yönetime selamlar

• Uygulama Akbank in merak etmeyin bilgi kesin ancak şuan için hiçbir albenisi yok.carrefoursalarda 5 TL'ye satılıyor du almıştım

• Uygulamada param kilitli kaldı şikayet kaydı oluşturdum 25 gün geçti aradılar hee tamam ilgilenicez minvalinde konuştular. İğrenç bir oluşum, mağdur olmamak için uzak durun derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kazazz

Uygulamada param kilitli kaldı şikayet kaydı oluşturdum 25 gün geçti aradılar hee tamam ilgilenicez minvalinde konuştular. İğrenç bir oluşum, mağdur olmamak için uzak durun derim.
    Sikayetvar a yazin

• metinvurgun M kullanıcısına yanıt
    Yazmıştım zaten hocam, işin kötü kısmı o gün farkettim bu e-para kuruluşlarını internetten BDDK ya şikayet edemiyorsunuz. İlla fiziki posta göndermeniz lazım

• Tosla aldım, güya para yatırmak Akbank'dan ucretsizdi para yatırma yok kartı takınca.

Para Çekme ve Şifre Değiştirme var. Birde isminiz, bakiyeniz var.

Tosla İşlemleri menüsünden 20 TL yatırayım dedim limitiniz bulunmamaktadır dedi şaşırdım ancak 19.990 TL limitim var ve daha harcama yapmadim.

Diğer banka ATM'lerinden Para Yatırma seçince "Sayın Akbank Müşterisi, Bankanız Para Yatırma İşleminden Ucret Almamaktadır" diyor bir anda seviniyorsunuz ancak bankanız isleminize onay vermiyor diye ibare beliriyor. Para çekme ve bakiye sorgulamadada durum aynı.

Kısaca daha gelişmesi gereken, suanlik çöp bir ödeme sistemi. Aynı ininal gibi. (İninalda para yatırıyorum ATM'den gelmiyor. İşlem ücreti de alınıyor). Birde Facebook gibi harcama yaparsam hesabımdan "Neler Neler Aldım 🎁" birşey paylaşıyor parasını felan yaziyor. Millet beğeniyor birde, yorum bile yaziliyor. Farklı konsept denemişler olmamis.

Bir de kartı bulamadım Teknosa'ya gittim yok, Merkezdeki CarrefourSA'ya gittim yok. Sonunda bir CarrefourSA'da buldum aldım.

İşlem ücreti yok diye geçmenizi tavsiye etmem. Suanlik 18 yaş altı en iyi on odemeli kart Papara'dir. Eğer buyukseniz Enpara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 16 Kasım 2019; 10:37:34 >

• Merak eden arkadaşlar için nerelerde kullanılır ne işe yarar bir özet geçeyim ..

Öncelikle uygulamanın teması uygulamayı kullananlar arasında para istemek ve göndermek .

Şöyleki bu uygulamayı arkadaş çevrem ve ben sık kullanıyoruz . Her akşam bir mekana oturur ders sohbet vs yapar ödemeye gelince tek tek uğraşmak yerine uygulamada kişilere bölerek parayı tek bir hesapta topluyoruz .

Mesela Akbankın temassız kampanyası için hepimiz birisine gönderip onun harcamalarına destek olarak kampanyalardan yararlanmasını sağlıyoruz .

Para istemek de göndermek ücretsiz hiç bir sıkıntı yok burada ama asıl sorun şurada çıkıyor tosla hesabınızdaki parayı akbank hariç bir bankaya çekmek istediğinizde paranızdan 6-7 saat uzak kalıyorsunuz (bu sürenin 25 güne kadar uzadığını da yazmış bir forumdaş ) bu nedenle paranızı uygulama üzerinden çekmenizi tavsiye etmem (akbank hesabı hariç akbank hesabına 2 saniyede geçiyor )

Şimdi gelelim tosla karta . Hocalarım açıkçası bu kartın avantajı her atm den ücretsiz para çekebiliyor olmanız (PARA YATIRMA ÖZELLİĞİ YOK ) yukarıda yine bir forumdaşımız akbank atm sinden de para yatıramadığını söylemiş ki çok normal bu kart ile para yatıramıyorsunuz zaten .

Kendimden örnek vermek istiyorum çoğunlukla YapıKredi bankasında param oluyor ve bunu hafta içi hafta sonu fark etmeksizin çekmek durumunda kaldığımda bu tutarı tosla hesabıma yüklüyor tosla kart ile beraber istediğim atm üzerinden günde 2000 lira çekme limitli olarak çekebiliyorum ..

+ larsanız veya başlığa eklerseniz herkesi bilgilendirmiş oluruz :)

• Uygulamayı indirdim kaydoldum ama kart için 10 lira isteyince vazgeçtim. Ne zaman her şeyi ücretsiz olursa öyle kullanırım.
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba

tosla kart şuanda carrfoursalarda satılıyor 5 tl olarak

chippin uygulamasına kayıt olduğunuz da size 5 lira hediye ediyor ve her hafta çarktan da para çıkıyor onunla kartı bedavaya getirebilirsiniz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: fceliktas

Hocam merhaba

tosla kart şuanda carrfoursalarda satılıyor 5 tl olarak

chippin uygulamasına kayıt olduğunuz da size 5 lira hediye ediyor ve her hafta çarktan da para çıkıyor onunla kartı bedavaya getirebilirsiniz .
    Carrefourda Tosla 40/10 Veriyor Sanırım. Chippine Kartı Eklesek 50/10 Chippinle Birleşir mi Acaba?
  • hopali08 kullanıcısına yanıt
    Chippin sadece kredi kartı ile çalışıyor.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.