Şimdi Ara

Akbank Tosla [ANA KONU] (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
343
Favori
744.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu Tosla fıssss arkadaşlar 20 tl için 20 gün bekletiyor adamı. Şikayet var.com a falan yüklenin. Görsünler
  • Temmuz Youtube ödemesi için kayıt oluşturdum sikayet vara yazdım sonuc yok.

Agustos n11 alısverisine bugune kadar iade yatmadı.

Müşteri hizmetleri 0
  • Papara yı biraz örnek alsınlar daha slip çıkmadan iadeyi yatırıyor adamlar.
  • 23 Ağustos'tan sonra yapılan alışverişlerin iadesi 7 Ekimde yatırılacakmış. Kampanya koşulları falan hikaye sizin anlayacağınız.Akbank Tosla [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KSK_istayfa -- 9 Eylül 2020; 16:46:19 >
  • Kartım geleli 1 hafta oldu daha kullanmak nasip olmadı, konudaki yorumları okyunca da iyice soğudum. Papara'ya devam hem 750tl limit yok hemde iadeler anında yatıyor.
  • PAPARA CANDIR :)
  • 27 temmuz Carrefour alisverisim yatmadi benim yazdığımda baştan savma cevaplar aliyom hep, tosla tirt cikti heralde kullanmam daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix kampanyası yıl sonuna kadar geçerli mi yoksa sadece 3 ay mı iade hakkımız var?

Kampanya sayfasında üstte 3 ay boyunca %60 bizden diyor, alttaki açıklamalarda 31 Aralık'a kadar yazıyor.

https://tosla.com/kampanyalar/amazon-blutv-netflix-ve-tvplus-odemelerinin-60i-tosladan

Akbank Tosla [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neyehbe -- 9 Eylül 2020; 20:22:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    carrefoursa için desteğe yazdım 1 saat sonra falan iade geldi. her kampanya için yazacaksak işimiz var.
  • Akbank Tosla [ANA KONU]

Ayrıca onaylı hesap kullanıcı limiti 19.990₺

• iade bana da yatmış şimdi. Canlı Destek ekibi gerçekten çok berbat. Böyle yalancı işe yaramaz çalışanları nereden buldular çok merak ediyorum.
  • Carrefourdan isimsiz kart almayı düşünüyorum tek fark kart üzerinde isim yazmaması değil mi? Bir dezavantaj oluşturmayacaktır?

• Spotify ve Netflix iadelerini ilk defa söyledikleri günün ilk saatlerinde yaptılar. Öte yandan bakıyorsunuz diğer kampanyalarda insanları mağdur ediyorlar. Bir standart getirmedikleri sürece çöküşü başlar diye düşünüyorum.

• neyehbe N kullanıcısına yanıt
    Kampanya ilk olarak 3 aylık diye çıktı. Sonrasında yıl sonuna kadar uzatma kararı aldılar. Kampanyanın üst kısmındaki açıklamaları değiştirmeyi unutmuşlar. Detaylarda güncel bilgi yer alıyor. Yıl sonuna kadar her ay en fazla 20 TL kazanım...

• Arkadaşlar bir sorum olacaktı. Tosla kart ile Tvplus sitesinden ödeme yapmak istediğimde 3d şifreyi girdikten sonra hata veriyor ve ödeme yapılamıyor. Başına böyle bir şey gelen oldu mu? Çözümünü bilen varsa paylaşabilir mi?
  • oguzhan22 O kullanıcısına yanıt
    Bende aynı hatayı aldım ve Google Play üzerinden ödedim. Bakalım %60 mı %25 mi iade edecek

• benim 20 lira yattı ama 2 hafta önce bimcell'e geçmiştim, akbank şubesine gidin diyo işlem yaptırmıyor. Papara adamdır hiç sıkıntı çıkarmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inspector19

Bende aynı hatayı aldım ve Google Play üzerinden ödedim. Bakalım %60 mı %25 mi iade edecek
    Ben tosla kartı google playe kaydederek prime video satın aldım %25 geldi, muhtemelen onda da aynısı olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Camila8

benim 20 lira yattı ama 2 hafta önce bimcell'e geçmiştim, akbank şubesine gidin diyo işlem yaptırmıyor. Papara adamdır hiç sıkıntı çıkarmadı.
    Hat taşımalarda her yerde güvenlik gerekçesiyle bu şekilde yapılıyor o sizin hatanız ama tosla bence de sorunlu platform, paparayı kullanmıyorum ama sanırım altyapıları yeterli olduktan sonra büyümeye başladılar tosla kendini geliştirmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toslaya banka kartı ile para yükleme çalışmıyor. 2 hesabımdan da denedim.

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.