Şimdi Ara

Akbank Tosla [ANA KONU] (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.464
Cevap
342
Favori
744.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba n11 den alışveriş yapmak istediğimde ödemeyi kabul etmiyor. Ödeme aşamasına gelince kredi kartı sekmesinden ödeyeceğim değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tosla Gittigidiyor alışverişten iade alan var mı? iadeler bugün yatacak deniyordu, bana yatan bir şey yok şu an itibariyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scaleo -- 26 Ağustos 2020; 14:30:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scaleo

Tosla Gittigidiyor alışverişten iade alan var mı? iadeler bugün yatacak deniyordu, bana yatan bir şey yok şu an itibariyle
    bekliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yattı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bana da yattı.

• gg'den verse daha iyi n11de istediklerimi genelde pahalıya satıyorlar
  • Arkadaşlar Rossmann Akbank'ta ne diye geçiyor? Sanki market diye geçiyordu?
  • hediye çeki ile ilgili gelişme olmadı. canlı destekten yazdım kazananlara sms gönderildi size gelmedi mi dedi. gelmedi dedim. ilgilili yerelere iletildi dedi temsilci.geri dönüş yapacaklarmış bekliyorum. başka benzer durumda olan var mı?
  • Pazartesi sipariş ettiğim tosla kart hala elime ulaşmadı. Alacağım ürünler tükeniyor. Acaba kartı tosla üzerinden satın alan arkadaşlardan haftasonu teslim alanlar var mi? Ona göre vaziyet alacağım zira.

• Tosla'nın 1.yılına özel şenlikler 1 Eylül’de başlıyor 🥳 Sürpriz hediyeler, kampanyalar ve daha fazlası için takipte kal! ✌️https://twitter.com/toslaapp/status/1299392174375796736/video/1

• N11 kampanyası için tosla kart alacağım uygulamadan başvurunca kart gelmeden kullanabiliyor muyuz? Kart no falan gözüküyor mu alışveriş yapabilir miyim?

• Azstek kullanıcısına yanıt
    Hayır yapamazsınız

• Gittigidiyor kampanyası tekrar başlasa güzel olur, tam kartı aldığım gün bitmiş
  • Up

• Bugün referans sonucu üye olan arkadaş için kampanya TL'lerinin yatması gerek miyor? Bana yatmadı henüz
  • Arkadaşlar toslayi ilk defa kullanacam. Kredi kartindan hesaba para yukleyebilirmiyim

• sadi_33 S kullanıcısına yanıt
    Hayır

• Coimbra kullanıcısına yanıt
    https://tosla.com/kampanyalar/tosla-4-4luk-kampanya-ile-hem-seni-hem-arkadasini-dusunur

Kampanya uzatılmış bir sonraki ayın ilk iş gününde yatacak diyor. Her ay 20 TL kazanılabilir.

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.