Şimdi Ara

Akbank Tosla [ANA KONU] (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Kobra18 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
6.466
Cevap
342
Favori
744.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bicicleta

Yetkili birisiyle gorusebildim bugün ve hallettim hocam cevabınız için de teşekkür ederim

Alıntıları Göster
    Rica ederim hocam. Şanslıymışsınız vallahi sevindim malum Tosla ile görüşme yapmak deveye hendek atlatmak gibi.
  • Banggood sitesinden alışveriş yapabilen var mı AliExpress'te sorunsuz ödeme yapılabiliyor fakat buradan yapamıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün Tosla kartımı aktive ettim ve limitin yükselmesi için para yüklemesi yaptım ancak hala limit yükselmedi ve banka hesabıma para göndermek istediğimde doğrulama için para yüklemesi istiyor. Bakiye bilgisinin altında limitin her ayın 1. günü yenileceği yazıyor. Daha önce para transferinden sonra hemen limitin yükseldiğini okumuştum sistem mi değişti acaba?

Bir de isimsiz kart aldım, internet üzerinden alışveriş yapmak istediğimde kendi isim ve soyismimi yazdığımda kart tanımlı olduğu için sorun çıkmaz değil mi?

Şimdiden teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar bu oyun platformlarında iade kampanyası pc için olan gamepass te geçerli midir?

• Spotify ve Netflix iadeleri yapıldı mı arkadaşlar?
  • Kampanya yapıp %1 kmv vergisi alıyorlar aynı işlemi enpara finansbank vergisiz alıyor ve koşullarda belirtilmemiş kısaca soygun bahanede devlet alıyor bizle alakası yok.
    yurt dışından döviz almıyoruz ki itunes için işlem yapıyoruz ama adamlar vergi kesiyor koşullarda da belirtilmemiş.
  • vincente kullanıcısına yanıt
    ben 1 yıllık google 100gb aldığımda da ek olarak %1 kmv aldı. halbuki ödeme olarak türk lirası ödeme yapmıştım. neyin kambiyosuymuş yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf1653

ben 1 yıllık google 100gb aldığımda da ek olarak %1 kmv aldı. halbuki ödeme olarak türk lirası ödeme yapmıştım. neyin kambiyosuymuş yani.
    Bu olay Telsiz Kullanma Ücretleri gibi olacak hep alacaklar yurt dışı alışverişlerinde artık devlet başka bir şey için vergi çıkardı ama bankalar ve yan kuruluşları sırf o vergiyi kendileri ödememek için bizden alacak Telsiz Kullanma Ücretleri gibi.
  • tosla GittiGidiyor indirimi uygulamadan kaldırılmış ama bugün alışveriş yapsam 25 tl iade kampanya sından faydalanarım sanırsam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tosla'da iadeler sorunsuz oluyor mu, bir harcamam iptal edildi de karta gelir mi direk acaba güvenemiyorum bunlara.

bugün yatması gereken spotify,netflix,oyun indirimleri yatmadı hala bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 10 Ağustos 2020; 17:50:3 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Iadeler sorunlu, 10-15 gun bekledigim halde yatmadi, destek birimine mail attim oyle yuklediler.

• meeb kullanıcısına yanıt
    Canlı sohbet ile görüşmüştüm hocam. Bugün 23.59'a kadar geçerli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler.sağolun.tosla ya yeniyim de aklıma gelmedi inanın 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toslaya adıma kayıtlı iş bankası bankamatik kartını ekleyemiyorum. Kartı eklemek için 1 TL çekmeye onay veriyorum ama kartı eklemiyor, kartınız uygulamalara açık değil diyor. Kartım internete felan açık oysaki. Bu neden olabilir?
  • Merhaba papara'daki gibi buradaki parayı banka hesabına havale yapabiliyor muyuz acaba ?
  • NEWEST kullanıcısına yanıt
    Maximum mobilden kart ayarlarına giriş yapıp;

Yurtiçi karttan karta para gönderme, alma işlemlerini aç. Olmazsa + olarak quasi-cash onuda açman gerekiyor. Sanırım bunları açınca oluyordu.
  • Merhaba,
    Yapabiliyorsun (Sadece kendi banka hesabına)
  • mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    benim steam iadem geldi hocam
  • Maleguard kullanıcısına yanıt
    Bana da iadenin son günü son saatlerde geldi. Son ana kadar parayı değerlendirdiler galiba :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.