Şimdi Ara

Akbank Tosla [ANA KONU] (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.464
Cevap
342
Favori
744.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OMEGALUL

Getir-banabi, trendyol, carrefour gibi kampanyalar devam etmezse tosla'nın hiçbir olayı kalmayacak benim için. Hem iadeler taa sonraki ay yatırılıyor, hem de kullanılmazsa geri alınıyor. Bu şekilde dezavantajları avantajlarının önüne geçer.

tosla'yı ben yeni aldım da nasıl yani iadeler bizim bakiyemize eklenmiyor mu? bonus olarak falan mı geliyor o iade edilen paralar?

• Şuan için aktif olan hiç bir kampanya bana hitap etmiyor. Yine de güvenli bulduğum için arada kullanabilirim Toslayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagmur2780 -- 1 Ocak 2021; 22:47:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yagmur2780 kullanıcısına yanıt
    Tosla küçük miktarlarda eft işlemi yaparken işlevsel EFT ücretini pas geçebiliyorsunuz banka kartından yükleme yapılabildiği için.çok büyük paralara güvenemiyorum ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cream cheese kullanıcısına yanıt

Hocam 3 aydır iade alıyorum. İadeler devam edecek mi yoksa sadece yeni gelenler için mi acaba bilgin varmı?

• masterakif M kullanıcısına yanıt

Devam edecek yazıyor sitede 3 ay daha.

• yagmur2780 kullanıcısına yanıt

Açıklanmamış kampanya bilgisi paylaşamazlar ki neden soruyorsun? Açıklansa sitesinde görürdük zaten. Soruyu sorma yerin yanlış.

• Getir+banabi, trendyol olmuyacaksa ne anladım ben bu işten.

• BlackLead kullanıcısına yanıt

İadeler sonraki ay hesaba geliyor. Fakat iadenin geldiği aydan hemen sonraki 1 ay içerisinde kullanılmazsa geri alınıyor. Bu yüzden iade gelen parayı Tosla hesabında bırakmayıp banka hesabına çekiyoruz hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xanthochroid -- 1 Ocak 2021; 21:41:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xanthochroid

İadeler sonraki ay hesaba geliyor. Fakat iadenin geldiği aydan hemen sonraki 1 ay içerisinde kullanılmazsa geri alınıyor. Bu yüzden iade gelen parayı Tosla hesabında bırakmayıp banka hesabına çekiyoruz hocam.

ooo çok saçmaymış ya.

şu ana dek gördüğüm en iyi sistem papara'da. hem para trink hesapta hem de öyle geri alma mevzusu falan yok.

• kendinigelistirentasrali K kullanıcısına yanıt

Ben daha çok emin olmadigim sitelerden alışveriş yapmak için güvenilir bir yol demek istedim. Kredi kartı yerine bu şekilde ön ödeme kart kullanmak daha mantıklı. Geçen ay 10bin yükleme yaptık bi sıkıntı olmadı toslaya.

• Ayın ilerleyen günlerinde yeni kampanya olacaksa ve bilgileri var ise evet yeni kampanyalar gelecek diye bilgi verebilirlerdi.

• Spotify üst limitini 10 TL mi yapmışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

Spotify üst limitini 10 TL mi yapmışlar

en fazla 10 TL kazanıyorsunuz önceden 25'di sanırım onun yerine 2dk papara açın onda da aynı ve direkt hesaba yatırıyor .Artık tosla %60 değil %50 veriyor iade

• Aynen Papara'ya geçirdim vardı zaten.

• Xanthochroid kullanıcısına yanıt
    Hocam. İadeyi geri banka hesabına çekiyorsun ya. Sonra toslaya para yükleyince eğer harcama yapmaz isen iadeyi otomatik geri almıyor mu,
  • masterakif M kullanıcısına yanıt

Hesaba sadece harcama yapacağım zaman para atıyorum hocam, yani attığımı hemen harcıyorum genelde. Hiç dediğinizi deneyecek kadar para bekletmedim hesapta, o yüzden bilmiyorum. Attığım paradan bir kesinti vs yapmadı hiç.

• Xanthochroid kullanıcısına yanıt

3 ay önce gittigidiyor kampanyasından 30 tl iade almışım.Bunu n11 ve trendyol kampanyalarından aldığım iadeler izlemiş.

Toslada sürekli en az 500 tl tutmama rağmen uygulamadan son 3 aylık işlem kaydını inceledim ama herhangi bir geri alıma rastlamadım.Tosla bu geri alımı işlem kaydına yansıtıyormu, yansıtıyorsa ne adıyla yansıtıyor

• Burak373737 B kullanıcısına yanıt

Üye olup kart siparişi de verdim. Sagolun bilgilendirme için.

Kampanyaları inceliyorum, hepsinde kazandığınız ücretler bu süre sonra geri alınacaktır diyor. Kazanımları sürekli takip etmek lazım o zaman

• toslada provizyon onay kodu olmadığı için e ticaret işlemlerinde sorun çıkınca hak iddia etmek çok zor bunu göze alarak kullanın.

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.