Şimdi Ara

Akbank Tosla [ANA KONU] (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
342
Favori
744.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • spotify-youtube aylık 10 tlye kadar %50

blutv netflix aylık 20 tlye kadar %50

3 ay daha devam.

• Arkadaşlar merhaba. Dün CarrefourSA’dan 82 TL lik bir alışveriş yaptım Tosla kartım ile. Ayın 7sinde 20 TL karta iade mi olacak? Öyle ise her ay 1 defa mi kullanabiliyoruz bunu?
  • Getir, Banabi iadeleri de uzatılsaydı keşke. Tosla'dan yine bir adım bekliyoruz bu konuda...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihkm kullanıcısına yanıt
    Evet iade olur ama kampanya bitt artık yok.
  • Aktif 6 tane kampanya var şu an.

Ne zaman eklerler allah bilir.

• Eğer bir iki güne cashback kampanyaları geri gelmezse toslanın papara hesabımı aktifleştireceğim.

Zaten nereden medet umsam böyle oluyor. Enpara kapılarını kapattı, tosla aynı keza.

Dün yazdım takipte kalın dedi yetkili sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Sierra -- 1 Ocak 2021; 12:49:13 >
  • Arkadaşlar enpara ile toslaya para gönderen oldu mu hiç?
    Sıkıntı oluyor mu
  • wolverine738 kullanıcısına yanıt
    Hiçbir sıkıntı olmuyor
  • riveryilmaz kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen denemek için 1₺ gönderdim yüklenmedi. Alt limit mi var acaba
    Bazıları sıkıntı oldu para tosla’ya yüklenmedi deyince denedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolverine738 -- 1 Ocak 2021; 14:15:29 >
  • Spotify kampanyası Papara ile aynı olmuş, Toslanın bir avantajı kalmamış. %60 veriyordu o yüzden ondan çekiyordum, Paparaya taşıdım ödeme bilgilerini az önce. Hem anında cashback vermesi ile Papara daha avantajlı şu an.

• Xanthochroid kullanıcısına yanıt

evet geri alma da yok tosla gibi

• Şimdi 10 TLlik steam kodu alsak 8.5 TL'ye mi gelecek?

• wolverine738 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ben bütün tosla yüklemelerimi enpara üzerinden yapıyorum bi problem yaşamadım. Ama limiti bilmiyorum
  • geçen ki kampanyada geri ödeme en çok kaç paraydı?

• Görkem ! kullanıcısına yanıt

İkisi de 20'şer tl idi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cream cheese

İkisi de 20'şer tl idi.

kötü olmuş o zaman. şu an en iyi kombo ne gibi duruyor, papara tosla ve enpara düşününce. onu hesaplamak gerek. youtube spotif netflix amazon prime olarak.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

Aynen hocam Toslada bu geri alma olayı çıkmadan önce hesapta her zaman 100-200 lira bırakıyordum acil bir şey almak gerekirse EFT saati dışında içine para atılamıyor diye, şimdi geri ödemeyi anında banka hesabıma çekiyorum valla onlar kaybeder.

• Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Netflix/blu tv için tosla, youtube-spotify için papara veya tosla farketmez.
  • Getir-banabi, trendyol, carrefour gibi kampanyalar devam etmezse tosla'nın hiçbir olayı kalmayacak benim için. Hem iadeler taa sonraki ay yatırılıyor, hem de kullanılmazsa geri alınıyor. Bu şekilde dezavantajları avantajlarının önüne geçer.

• Tosla piyasada silinmek istemiyirson kampanyalari aktif edersin yoksa kendin bilirsin kardes

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.