Şimdi Ara

Akbank’tan gelen çip para mesajı kişiye özel siz de kontrol edin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
4
Favori
6.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 23
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 52 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • resulalan (12 mesaj) krkmz1666 (5 mesaj) sadbul (3 mesaj) gkys (3 mesaj) FaTeeH (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (22 mesaj) Mobil (21 mesaj) Mini (3 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Akbank’tan gelen çip para mesajı kişiye özel siz de kontrol edin.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1736 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Akbank’tan şu şekilde 2 ayrı telefona SMS geldi. AxesMobilde yok.Sizde kontrol edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadbul -- 25 Aralık 2020; 15:40:54 >

• Teğmen
    238 Mesaj
    Zaman zaman böyle 10 20 gönderiyor. Genellikle uzun süre alışveriş yapmayan kişilere. Teşvik amaçlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    924 Mesaj
    Limit ile ilgili mesaj bana da geldi fakat limit yukseltme talebim olumsuz olarak degerlendirildi. Sizlere bir sorum var: 50 tl chip parayi her limit yukseltme talebi isteyen kisilere mi verecek ? Yoksa talep edilip limiti yukselenlere mi verecek ?

• Er
    2 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    aesever

Mesajın içindeki linke tıklarsanız orda yazar.

|
    |
    resulalan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    22664 Mesaj

Kampanya detayları:

• Kampanya, SMS ile bilgilendirilen müşterilere özeldir.
    • Kampanya 22-31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
    • Kazanmak için LIMIT, kredi karti numaranin son 4 hanesi, aylik net gelirini ve talep ettigin limiti aralarinda birer bosluk birakarak 4566'ya SMS gönderilmesi gerekmektedir. (ORNEK SMS: LIMIT 1234 1300 3000)
    • Kampanyadan sadece 31 Aralık tarihine kadar SMS ile limit artış talebinde bulunan müşteriler kazanım sağlayacaktır.
    • Limit artış talebinizin değerlendirme sonucu için SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
    • Kampanyadan her müşteri bir defa yararlanabilecektir.
    • Kampanya kapsamında kazanacağınız ödül tutarı 8 Ocak 2021’de açık kredi kartınıza chip-para olarak yüklenecektir.
    • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

100 lira arttırayım bakalım verecek mi

|
    |
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    dagger85

n11 puan geldi diye mesaj geldi ama gel göör ki karta yüklü değil. n11 de de denedim cıkmadı puan kısmında

• Yüzbaşı
    924 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Gabriel-

Mesajın içindeki linke tıklarsanız orda yazar.

Cevabiniz icin tesekkurler hocam. Kazanmak icin mesaj gondermeniz yeterli diye yaziyor. O zaman sadece gondermek yeterli oluyor, limitin yukselip yukselmedigine bakilmiyor. Ben boyle anladim fakat kazanima dair herhangi bir mesaj gelmedi

• Teğmen
    194 Mesaj

Evet bende de aynı bankayla görüştüm kartınızda 20 TL N11'e özel chip para tanımlı diyor. Herhangi bir alt limitte yokmuş. Ama gel gör ki N11'de kullanamıyorum 0 TL görüyor.

|
    |
    tabularasa1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    496 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: resulalan

Limit ile ilgili mesaj bana da geldi fakat limit yukseltme talebim olumsuz olarak degerlendirildi. Sizlere bir sorum var: 50 tl chip parayi her limit yukseltme talebi isteyen kisilere mi verecek ? Yoksa talep edilip limiti yukselenlere mi verecek ?

Birkaç bankanın kartlarını kullanmaktayım.limit arttırımı konusunda en inatçı bankadır kendileri.hatta inanmazsınız ama kredi kartı almak için bunlardan en az 5kez başvuruda bulundum hepsi olumsuz sonuçlandı.örnek garanti bankası saniyesinde çok yüksek miktarlarda limit arttırılabilüniyor

• Çavuş
    89 Mesaj

banada 10 tl hediye chıppara yüklediler 3 gün süreli kullandım sonra bana 10 tl borç yansıtmışlar

jsjsjsjsjsjsj

kazıkladılar beni   intikamım acı olacak

|
    |
  • Yarbay
    22664 Mesaj

Bende de tam tersi Garanti maaş müşterisi olmama rağmen alamıyorum .

850 limitle platinum kart yolluyor gARANTİ .

Ama Akbank ta sıkıntı yok :)

|
    |
    2ekmek1sut kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    aesever

Evet limit arttırım talebinde bulunmak yeterli anlamı çıkıyor mesajdan. 8 Ocak'ta yatacak puanlar.

|
    |
  • Teğmen
    165 Mesaj

SMS de sana özel yazıyor zaten

|
    |
  • Yüzbaşı
    924 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 2ekmek1sut

Birkaç bankanın kartlarını kullanmaktayım.limit arttırımı konusunda en inatçı bankadır kendileri.hatta inanmazsınız ama kredi kartı almak için bunlardan en az 5kez başvuruda bulundum hepsi olumsuz sonuçlandı.örnek garanti bankası saniyesinde çok yüksek miktarlarda limit arttırılabilüniyor

Alıntıları Göster

hocam gerçekten duygularıma tercüman olmuşsunuz. limitim az olduğu için defalarca limit talebinde bulundum, hepsinde ret yedim ama dediğiniz gibi garanti bankasından ne zaman limit yükseltmeye kalksam hep olumlu oldu. enparada öyle, istediğim kadar yükseltebiliyorum ama akbank gerçekten sıkıntı

|
    |

• Yüzbaşı
    924 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Gabriel-

Evet limit arttırım talebinde bulunmak yeterli anlamı çıkıyor mesajdan. 8 Ocak'ta yatacak puanlar.

inşallah öyledir hocam, limit yükseltemeden chip para kazanmakta iyi olacak :)

|
    |
  • Teğmen
    143 Mesaj
    bana da geldi sms ama n11 de puan görünmüyor

|
    |
  • Yüzbaşı
    485 Mesaj

sms geldi donemiçinde de kampanya puan yüklemesi gözüküyor ama n11 de puanı görmüyor

|
    |
  • Binbaşı
    1134 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Focusstayling

Yine baş ı çekmişiz
  • Teğmen
    194 Mesaj

N11'de 20 TL chip paranın gözükmemesi sorunu düzelmiş.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
konkasör
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.