Şimdi Ara

Akbank tan enteresan fatura kampanyası (Fatura azaltarak 100 TL chippara) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
24
Favori
18.674
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Otomatik fatura ödemesi vadesiz hesaptan verilirse ücretsiz.

İki fatura tamam (50 TL puan) ama 2. fatura toplamının, 1. faturadan düşük olacak şartı zor. (50 TL ilave puan)

İlave puan zor olsa da en azından iki fatura için 50 TL puan iyi sayılır.

• kampanya görünüyor ama katıl butonu çıkmıyor, internet sayfasına yönlendiriyor. ne yapmak lazım ki acaba?

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asmodian1 -- 7 Mayıs 2021; 22:2:4 >
  • Okudum ama anlamadım. 1 fatura versek oluyor mu bununla ilgili bir madde yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Farklı şehirlerdeki kurumlara ait iki elektrik faturası verilse sıkıntı olur mu?

• Kampanyaya katıldım, vadesiz hesabımdan otomatik olarak ödenecek şekilde hem elektrik hem de su faturası için talimatlar oluşturdum. 2. 50 TL kazanımı için şartlar pek açık olarak yazılmamış ama yine de iyi kampanya 4 ay için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KISAcası 2. 50 TL chip para kazanmak için .

Talimat verip ödenilen 2. Faturanın ilk ödenen faturadan az gelip ödenmesi gerekmektedir .

Bunun için Suyu ilk ay fazla yazdırabilir kaçırırsanız 2. ay 1 ton az yazdırabilirsiniz :)

• Su faturasını kredi kartimdan vereyim dedim ödediği günden itibaren faiz uyarısı verdi öyle olunca vazgeçtim.

• Ücret konusunda Axess sayfasında şöyle bir bilgi var.

Otomatik Fatura Talimatı Faiz Oranı** %1,98

** Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve Superonline faturaları için herhangi bir ücret yansıtılamamaktadır.

Ayrıca, şu kampanya ile birleşirse ne güzel olur. https://www.axess.com.tr/axess/sayfa/1/4912/mayis-ayi-sonuna-kadar-fatura-talimatlarina-200-tl-chip-para

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    Buna nasıl katılabilirim internet bankacılıkta bulamadım .

• Bugun fatura geldi Bin tl 43krs olarak. 2. fatura her türlü daha az gelir

• Her ay faturalara düzenli zam geliyor. Nasıl düşüreceğiz, kara kara düşünüyorum

• mayıs su faturasını ödemiştim talimat versem mayıs için ödeme gerçekleşmeyecek bu durumda ne olacak ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S20FE S kullanıcısına yanıt
    Haziran ve Temmuz ayını baz alır. Temmuzun Hazirandan az olması gerekiyor ek puan için

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtsrky45

Su faturasını kredi kartimdan vereyim dedim ödediği günden itibaren faiz uyarısı verdi öyle olunca vazgeçtim.

Şu 2 maddeden benim anladığım kadarıyla, kredi kartı ile dahi talimat verilmiş olsa, kredi kartı borcu düzenli ödendiği takdirde ayrıca bir faiz almıyor. Ancak tamamı odenmezse faiz alıyor.

Kredi kartı ile talimat vermediğim için kendim deneyimlemedim ancak bilen arkadaşlar yazabilir.

Maddeler şöyle

• Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, faturanın ödenme tarihinden son ödeme tarihine kadar fatura faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden fatura faiz oranı işletilir.
    • Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, faturanın ödenme tarihinden son ödeme tarihine kadar fatura faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden fatura faiz oranı işletilir.

• Faiz olayına çok takılmayın derim. Zaten çok yüksek bir tutar çıkmıyor. Ayrıca puan kazandıktan sonra talimatı iptal etmeden farklı kanallardan istediğiniz şekilde faturayı ödeyebilirsiniz. böylece hiç faiz işlememiş olur.

• akbank sitesindeki ücretler kısmına bakılmalı zira mesela axess kart market kampanyası olduğunda kampanya koşullarında axess kart ücretini yazmıyorlar

• Rio_34 kullanıcısına yanıt

anlık ödeme ücreti olabilir bu otomatik ödeme ücretine bakınız

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.