Şimdi Ara

Akbank sıfır faizli kredi yeni müşterilere özel 7500 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
11
Favori
51.665
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bankaya gidip e-devletten bordroyu mail atınca oluyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar yeni nesil kimlik kartı olmayanlar kredi alabildi mi hiç ?

• Spunch1212 kullanıcısına yanıt

Eğer birevimden ev alacaksanız ve eviniz var ise birevim gibi oluşumlarda helal değil size. Onların aldığı kağıt, dosya gibi cümleler altında alınan ücretinde helal olmadığını söylüyor alimler bilginize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yagmur2780 kullanıcısına yanıt

Birevim mi :) fetva veremem tabi ama musteri hizmetlerini gordukten sonra orasinin dini yönü tartisilir  

• virtue28 kullanıcısına yanıt

Birevim, eminevim tarzı kuruluşlar hakkında bilgi sahibi değilim içeriğini de bilemem. Ben şahsen ilahiyatçı olduğum halde bende fetva veremem alimlerin araştırmacı din adamlarının sözlerini baz alır ona göre helal haramı belirlerim hayatımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagmur2780 -- 8 Nisan 2022; 2:25:22 >
  • bana yollar mısınız? teşekkür ederim

• Önceki kampanya da 5 bin için müşterileri olmuştum. Kampanya çıkmamıştı. Şimdi de eski müşteri sayıldığımdan yine vermiyorlar. Boş yere akbank müşterisi olduk.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 7500 tl için kılımı kıpırdatmam bırakın daha belgeleri toplayıp şubeye gidip sıra bekleyip zaman harcayayım.Görüntülü görüşme dahi yapmam.Yakışıklılık ve diksiyona bakarak mı vadesiz hesap açacaklarmış 😄 Çoğu bankada hesabım,kredim,kredi kartım var findekste geçmişim var 7500 tlyi verecek adam bunlara bakarak versin vermiyorsa peşinden koşanları eziklemekte haklılar.

• 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt

Geri alınıyor hocam gece iptal ettim sabah hesaba yatmış totalde sadece 40 lira dosya masrafı çıkıyor sigortayı geri alabilirsiniz.

• benim telefon NFC hatası çıkardı. şubeye gidin dedi. ben de vazgeçtim.

• İhtiyaç kredisi revize şubeye gelin diyor. şubeye gidince olur mu faizsiz? değilse boşuna gitmeyelim

• chessmania kullanıcısına yanıt

bende merak ediyorum işlemleri mobilden yürütemiyorum sürekli hata veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t2n -- 8 Nisan 2022; 10:44:41 >
  • hc_tr kullanıcısına yanıt

aktif olarak kullanmıyorsanız verebiliyorlar. Olmadı kapatın hesabı ilerde yapılacak kampanyalara katılırsınız

• Çok uğraştım, en sonunda görüntülü olarak görüşüyordum şarjım bitti, tekrar bağlanmaya çalıştım bu sefer de beni şubeye yönlendirdi, zaten en son 2011 yılında bu bankanın müşterisi olmuştum. O tarihten beri de kullanmıyorum, bu kredi vasıtasıyla belki kullanırım diye düşünmüştüm, o da olmadı. Çokta umrumda değil, acil paraya ihtiyacım yok, o parayla hisse senedi alacaktım :)

• Az önce ING'yi aradım 31 Mart itibarıyla kampanya sonlanmış :) Onların kampanyası 5 bin limitliydi :) Ama uygulaması Akbank'ın uygulamasından daha kolaydı.

• Aldim krediyi. Ilk basta mh goruntulu baglanmak cok zor. 2 gun ugrasip zor hallettim

• hc_tr kullanıcısına yanıt

Bu tarz kampanyaları sırf bu yüzden yaptıklarını düşünüyorum. Ben ve birkaç tanıdığın başına da aynı şey geldi. Yalan yere başvuru alıp onay vermiyor sonra da sen zaten müşterimizsin diyor 😁

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.