Şimdi Ara

Akbank sıfır faizli kredi yeni müşterilere özel 7500 TL (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
11
Favori
51.665
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• BuI kullanıcısına yanıt

Ben aldım problem yaşamadım , ama akbank ve axess çok fazla sms yolluyor o pişman ediyor işte

• Arkadaşın davet kodu ile ben açtım hesap arkadaşa 250 TL chip geldi onuda yarı yarıya paylaştık

merhaba arkadaşlar oğlum geçen hafta 7.500 tl kredi aldı.Kartı geldi.Bende yarin davet kodu ile 7500 tl alsam 250 tl chip gelirmi?

İlk yıl k.kartı ücreti yok daha sonraki yıllar ücretlimi ücretli ise ne kadar acaba?

Online uğraşıp yapamayanlar var ben direk şubeye gidip işlem yaptıracağım. Verilmeyenler olmuş. Verilmeme durumu şubede belli oluyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 20 Nisan 2022; 17:36:50 >
  • ugur6600 kullanıcısına yanıt

Bugünmüş...

• Kampanya sona ermiş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Başvurum onaylandı ama görüntülü görüşme yapamadım daha. Benim durum ne olur? Kredi onaylandı mesajı da geldi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sissil S kullanıcısına yanıt
    Ben bağlanmadan aldım.

• daha başvuru yapmadıydık ne ara bitti

• Mobilden başvurdum, ön onay alındı şubeden tamamlayın diye uyarı çıktı. Şubeye gittim, kredi kartı başvurusu ve KKM açmaması istediler. Hadi tamam dedim ve en son 3 tane de fatura talimatı vermemi isteyince kalktım masadan, başvurmadım. Bunlart şartlar arasında vardı dediler.

• Şimdi son durum nedir bitti? Son adımda beyaz ekranda kaldı benim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 nisan şubede baya yoğunluk vardı. Şube yetkilileri bugün son gün dediler ama. Yoğunluktan sıkıldıkları için demiş olabilirler. Bayrama kadar yoklamak lazım. Şubeye yönlendiriliyorsanız muhtemelen eski müşterisiniz. Sizede faizsiz kullandırılıyor. kredi puanına bakılarak cevap veriliyor ama işlemler oldukça uzun sürüyor bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • savio_4528 kullanıcısına yanıt

Daha önce bankada imzalı bir evrakınız olduğundan olabilir.

• Eskiden maaşımı Akbank’tan alıyordum fakat hesaplarımı kartlarımı kapatmıştım kimlik doğrulama iLe doğrudan hesaba geçirdi krediyi. Arkadaşlarım şubeye gitmek zorunda kaldı.

• Başvuru yapılamıyor artık

• Az önce sıfırdan bütün işlemleri tamamlayarak krediyi kullandım. Mobil uygulama üzerinden. Yeni müşteriydim, görüntülü görüşme anında bağlandı, hepsini tamamlayıp krediyi çektim. Sorunsuz ve hızlı oldu her şey.

• Woody WP W kullanıcısına yanıt

Kampanya dün bitmişti hocam her şeyi bugün mü hallettiniz

• Dün şubeye gittiğini fakat otomatik ödeme talebi vs yüzünden başvurmadığımı söylemiştim. Az önce mobil uygulamaya baktım, tekrar başvurdum ve krediyi verdi. Ne Eksi Hesap ne kredi kartı ne de otomatik ödemeyle uğraşmamış oldum.

• Bugün gidip yapabilen varmı mobilden yada bankadan ???

• Yil olmuş 2022 hâlâ saçma sapan doğum günü seçme sistemi var. Ben onca seneyi nasıl geriye gideyim zulüm ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Legum Magister kullanıcısına yanıt

Evet hocam, yazımda da belirttiğim gibi sabah uygulamayı indirip, görüntülü görüşmeyi yaptıktan ortalama 15 dakika sonra kredimi kullandım. Yeni müşteriydim, kaydım vs yoktu.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.