Şimdi Ara

AKBANK MOBİL/1500 TL’ye Varan Chip-Para Promosyon (Yeni Akbanklı veya İnaktif Müşterilere Özel) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.060
Cevap
55
Favori
111.370
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akbank mh leri ile bugün telefonla görüştüm.Ayın 1-31 arasında taahhüt edilen miktarın akbank hesabına eft yapılması gerekiyormuş.Bu süre içerisinde yatırılmazsa takip eden ayın 10 na kadar bekleniyor yine yatırılmazsa kampanya bozuluyor ve 1500 tl chip para geri alınıyormuş.

Bilgilendirmek için yazıyorum.Bu benim mh leri ile telefon görüşmem, benim dışımda hiç bir arkadaşı bağlamaz, sorumluluk kabul etmiyorum.En güzeli böyle bir sorunu olan arkadaşlar birebir mh ile görüşsün.

Chip parayı harcamaya başladım.Yakındaki bp den benzin aldım,migrostanda alışveriş yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 4 Ağustos 2022; 16:41:33 >
  • Kazanılan chip paraların son kullanım tarihi ne zaman arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceden artıparaya başvur deyince mevcut bilgilerin ile devam edemiyoruz sizi gelir bilgileriniz ile şubelerimize bekliyoruz yazıyordu şimdi ekran açıldı aha dedim bu sefer olacak galiba istediğim tutarı falan girdim tabi 100 TL girdim onaylansın diye sözleşmeleri falan onayladım sonuç bu boşuna heves ettirdiler

Bu arada uygulama ekran görüntüsü almaya izin vermediği için mecbur başka telefon ile çektim.

AKBANK MOBİL/1500 TL’ye Varan Chip-Para Promosyon (Yeni Akbanklı veya İnaktif Müşterilere Özel)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Averell Dalton -- 6 Ağustos 2022; 11:24:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• slickman S kullanıcısına yanıt

Bugün mh leri ile telefonda görüştüm.Chip para son kullanma tarihinin 31.12.2022 olduğunu söyledi.

Kimseyi de mağdur etmek istemem emin olmak isteyen arkadaş mh leri ile görüşsün mağdur olmasın.

• chip paralar hesaba yattı. ama hiç bir yerde kullanamıyoruz.

• sonerta S kullanıcısına yanıt

Migrosta kullanayım dedim diğer marketlere göre örnek 1 kg çay 10 tl daha pahalı,5 kg toz şeker 6 tl daha pahalı satılıyor.Bp den benzin alım ara ara yine benzin alacağım.

Herhangi bir yerden normal alışveriş yap o alışverişi chip para ile öde. Daha kolay olur

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yok juzdan'la ödemek istiyorum diyorum, bön bön bakıyorlar. nakde çeviririm diye katılmıştım kampanyaya boşa katılmışım.

• Arkadaşlar mobilden akbankli oldum. Kredi kartım da teslim oldu, henüz kullanmadım. Bu 1500 puan için artı para başvuruyorum fakat şubeye davet şeklinde hata mesajı çıkıyor. Başına gelen var mı? Şubeye gittim emeklilerden dolayı çok kalabalikti

Alışverişi kartla yaptıktan sonra uygulamadan "chip para ile öde" yi seçerek ödeme yapabilirsiniz.

AKBANK MOBİL/1500 TL’ye Varan Chip-Para Promosyon (Yeni Akbanklı veya İnaktif Müşterilere Özel)

• FPessoa F kullanıcısına yanıt

hocam benim ki kredi kartına değil banka kartına yüklendi o yüzden bu seçenek çıkmıyor.

Benim k.kartı halen basılmakta diyor kargoya verilmedi.Banka kartından chip para k.kartına aktarım olmuyormu bakabilirmisiniz hocam?

• cimbom38 kullanıcısına yanıt

hocam kredi kartım yok ki?

O zaman carfursa,migros gibi chippara geçerli olan marletlerden alışveriş yapacaksınız veya benzin alacaksınız

• cimbom38 kullanıcısına yanıt

hepsiburada'dan hesaba altın havalesi aldım. orada kullandım ama daha altın geçmedi hesabıma.

• dün görevleri tamamladım herhangi bir mesaj gelmedi gelmesi gerekiyor muydu? ücretsiz havale eft hakkım açılmış ama chip paralar yatmadı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Gravicy G kullanıcısına yanıt

Ben çoğu sorumun cevabını Akbank mh arayarak öğrendim.Sizde mh arayın bilgi veriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 9 Ağustos 2022; 16:9:31 >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.