Şimdi Ara

Akbank Her Zaman Yanınızda (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
3
Favori
7.745
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet. Mesela diyelim ki orada vadesiz bir hesabın var. Yıllık hesap işletim ücreti kesim tarihi geldiğinde eğer hesabında para varsa o paradan işletim ücretini kesiyor. Eğer hesabında para yoksa, hesabına para koyduğun an otomatik olarak o ücreti kesiyor.
    Yani, diğer bankalar gibi parayı koyduktan saatler sonra ya da ertesi gün falan değil, aynı anda o parayı hesabından kesiyorlar. Otomatik sistem ayarlamışlar buna özel.
  • Melike sosyal mesafeni koru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konu nasıl sıcak fırsat olabiliyor?
  • 20 yıldır bütün büyük bankaların kredi kartlarını denemiş biri olarak söylüyorum;
    akbank'tan uzak durun.
  • Ablam bi el ette free karta da temassız özelliği gelsin hele olmuyor böyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    Benim free kartın temazsız özelliği var. 🙋🏼‍♂️

Edit: Özür dilerim temassız değilmiş kart. 😞

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lider06 -- 23 Mart 2020; 15:56:38 >
  • lider06 kullanıcısına yanıt
    Haydaa, mobil olarak mı yoksa kartın kendisinde mi?

• Mehmet Sırrı M kullanıcısına yanıt
    dogru :)
  • Melike hanım merhaba k.k limitin 155.500 TL iki kartım var bazen yetmiyor bu limit uygulama üzerinden limit artırın diyorum full limitte siniz bankaya gelin filan diyor bende gitmiyorum, akbank çözermi işimi gitmeden şubeye,
  • bi melike'miz eksikti! o da geldi..

akbank buraları izlemeye başladı demek ki
  • bi ark. için başvurduk 4 - 5 defa olmadı.. hiç bir şart aramadan çalışmayanlara da veriyoruz diye kampanya yapıyorsunuz ama başvurunca da vermiyorsunuz.. bi el atsan şu axess'i çıkartsak artık.. şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Melike hanım merhaba k.k limitin 155.500 TL iki kartım var bazen yetmiyor bu limit uygulama üzerinden limit artırın diyorum full limitte siniz bankaya gelin filan diyor bende gitmiyorum, akbank çözermi işimi gitmeden şubeye,
    Diger bankalardan limit azaltcaksn

• quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

bi ark. için başvurduk 4 - 5 defa olmadı.. hiç bir şart aramadan çalışmayanlara da veriyoruz diye kampanya yapıyorsunuz ama başvurunca da vermiyorsunuz.. bi el atsan şu axess'i çıkartsak artık.. şimdiden teşekkürler
    Durmadan durmadan denersen puanin duser hic cikmaz

• Ben Akbank kullanıyorum gayet memnunum. Axess'de kart ücreti vs de yok. Melike'ye fazla yüklenmeyin bence, sonuçta o da firma çalışanı, hepimiz bir yerde çalışıyoruz.

Yalnız limitim 10 bin lira Melike hanım. 2-3 defa arttırım talebinde bulundum, onay gelmedi. 15-20 bin arası daha uygun kullanımlarım için bir el atın lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmert

Ben Akbank kullanıyorum gayet memnunum. Axess'de kart ücreti vs de yok. Melike'ye fazla yüklenmeyin bence, sonuçta o da firma çalışanı, hepimiz bir yerde çalışıyoruz.

Yalnız limitim 10 bin lira Melike hanım. 2-3 defa arttırım talebinde bulundum, onay gelmedi. 15-20 bin arası daha uygun kullanımlarım için bir el atın lütfen.
    Burdaki limit artirim butonu zaten

• Nedense free kartta bile en çok limitimin olduğu bankadır. Ayrıca Akbank’ta hesabım bile yok sadece tek bir ax free kredi kartım var. Diğer 2 banka Kuveyt ve enpara daki toplam limitin 3 katına yakın limite sahibim. Çok işime yaradı ancak sanırım bırakacağım çünkü çok açıldım. 1 aydır ofiste kasaya kilitledim sadece otomatik ödemeler ödeniyor o kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: FOCUSSTYLE

Diger bankalardan limit azaltcaksn

Alıntıları Göster
    Limit yetmiyor üstat ne azaltması,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Limit yetmiyor üstat ne azaltması,

Alıntıları Göster
    Hocam full limitteysen birinden birini vazgecicen akbank kolay kolay linit artirmiyor

• Sakin bulasmayin akbanka

• Korana'dan önce
    X le biten kredi kartinizin X TL asgari odeme tutari son odeme tarihinde odenmemistir.Geciken borcunuzu en kisa surede odemenizi rica ederiz. B001

Korana'dan sonra

X ile biten kredi kartiniza ait X TL'lik odenmesi gereken asgari tutarin odeme gunu gecmistir. Odeme yapmayi unutmus olabileceginizi dusunerek konuyu hatirlatmak istedik. Odeme yaptiysaniz bu mesaji dikkate almamanizi rica ederiz. B001

Ulan korana nelere kadirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.