Şimdi Ara

Akbank direkt serbest hesap 13.5 veriyor. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
4
Favori
34.152
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arama değil, şube md lerinin tabela faiz üstüne ilave faiz verme yetkisi var, miktara göre değişiyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 8.5 görünüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 görünüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternet şubesinde faiz 13,5 görünüyor. 30 bin TL 30 gün için 284.18TL net mi brüt faiz mi? Bu faiz nasıl hesaplanıyor acaba?
    Akbank direkt serbest hesap 13.5 veriyor.

• Daha önce kullananlara yok galiba

• 13 den başlayıp 13,5 olan var mı direkt serbestte ing deki gibi güncelleme yapmıyor galba mevcutlara

• En az 14 vermeli ki bir anlamı olsun.
  • Bu aralar çeşitli finans sitelerinde sürekli doların düşeceği yazılıp çiziliyor, oysa bankalar faizi artırıp topladığı parayı acaba ne yapıyor? Terste kalmamak lazım derim, dikkat

• agtr A kullanıcısına yanıt
    Aynen. Doları bozdurup gireyim diye düşündüm ama yarın ne olacağı belli olmaz. Bankanın 6 ayda verdiğini dolar 1 haftada verebilir.

• Az önce hesaba koydum. 13,50 olarak
  • Ben de de şu an 9 gözüküyor tanışma faizi değil tabi. Eğer ki rakamlara göre faiz veriyolarsa bu iyi değil ha ben de 10 bin adamda 100 bin varsa tabi ona söyleyecek söz yok.
  • zogg Z kullanıcısına yanıt
    Yok hocam arttırmiyorlar

• havale ,eft ,hesap işletim ücreti vs gibi masraflar varmı dır?

zaten akbank direk müşterisiyim mobil şubeden baktım oradan geçiş yapabiliyorum fakat masraf var mı özelliklerde göremedim
  • Bugün mobil ile açtım 9 verdi. Bankayı aradım 100000 üstüne veriyoruz dedi. Web sitesinde böyle bir şart yazmıyor. Çakallık peşindeler sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: someoneme

Bugün mobil ile açtım 9 verdi. Bankayı aradım 100000 üstüne veriyoruz dedi. Web sitesinde böyle bir şart yazmıyor. Çakallık peşindeler sanırım.

Daha once akbankta hesabiniz varsa vermeyebilir bazi kampanyalar genelde ilk defa hesap acanlara ozel olmakta

• havale ,eft ,hesap işletim ücreti vs gibi masraflar varmı dır?

zaten akbank direk müşterisiyim mobil şubeden baktım oradan geçiş yapabiliyorum fakat masraf var mı özelliklerde göremedim
  • Arkadaşlar bu hafta başında açtım hesabı %13,5 faiz tanımlandı. Mh ile görüşmedim Akbank Direkt üzerinden kendim başvurdum. EFT işlenimi denedim eğer serbest hesaptan yapmak isterseniz 3,5 tl ücret çıkıyor ama ben vadesiz hesaba aktarım yapıp ordan gönderim yaptım ücret talep etmedi. Kişiye özel mi değil mi bilmiyorum. Faizlerde yatırdığım günden beri geliyor sıkıntı yok tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umurs06

Arkadaşlar bu hafta başında açtım hesabı %13,5 faiz tanımlandı. Mh ile görüşmedim Akbank Direkt üzerinden kendim başvurdum. EFT işlenimi denedim eğer serbest hesaptan yapmak isterseniz 3,5 tl ücret çıkıyor ama ben vadesiz hesaba aktarım yapıp ordan gönderim yaptım ücret talep etmedi. Kişiye özel mi değil mi bilmiyorum. Faizlerde yatırdığım günden beri geliyor sıkıntı yok tavsiye ederim.

Hesabi acarken kendinizmi actiniz yoksa bankadanmi actirdiniz ?

• Serbest hesap açtığında ek açılan vadesiz hesaba para aktarımı yapınca hesap işletim ücreti kesiliyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Kemalemall

Serbest hesap açtığında ek açılan vadesiz hesaba para aktarımı yapınca hesap işletim ücreti kesiliyor mu

Hesap işletim ücreti artık hiçbir banka kesemiyor, 2016 da danıştayın kararı ile iptal edildi, yasal değil artık
    http://m.sabah.com.tr/ekonomi/2016/01/28/danistaydan-hesap-isletim-ucretine-durdurma

Ama havale eft vs ücretleri var kesiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 7 Temmuz 2017; 23:33:44 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.