Şimdi Ara

Akbank direkt serbest hesap 13.5 veriyor. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
4
Favori
34.152
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karti

30 gun sonunda 9,5 a dusuyor. Bu hesabin ozelligi gunluk vadeli olmasi ve bu hedaba eft ile para gonderip alabilmeniz. Bu hesap hesap isletim ucretine tabii degildir ama buna bagli acilan hesap hiu ye tabiidir.sorular varsa alayim akbankla ilgili genel olarak .

Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Zaten cepteteb kullanıyorum. Eft ve havale ücreti almıyor. Hiü yok. Vadesiz hesaba da %10.6 veriyor. Bu durumda Akbank'a gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sword88

quote:

30 gun sonunda 9,5 a dusuyor. Bu hesabin ozelligi gunluk vadeli olmasi ve bu hedaba eft ile para gonderip alabilmeniz. Bu hesap hesap isletim ucretine tabii degildir ama buna bagli acilan hesap hiu ye tabiidir.sorular varsa alayim akbankla ilgili genel olarak .

Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Zaten cepteteb kullanıyorum. Eft ve havale ücreti almıyor. Hiü yok. Vadesiz hesaba da %10.6 veriyor. Bu durumda Akbank'a gerek yok.

Aynen cok gerekli degil cepteteb varsa, ceptetebte havele eft ucreti yok akbankta sadece ilk ay yok, o da ilk internet bankaciligini aktiflestirince veriyor.

• quote:

quote:

En para 3 fatura talimatıyla 11.25 veriyo günlük tavsiye ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

quote:

Teşekkürler hocam, biliyorum. Ancak 3 faturayı oraya ayıramam. Diğer bankalara hiü ödememek için kullanıyorum faturaları. Ayrıca eft yapılacak olduğunda, enparadaki birikimden vadesize, para aktarımı olayı can sıkıcı. Cepteteb çok daha rahat. Cepteteb e geçmeden önce birikimden vadesize transfer olayından çok sıkılmıştım. Yine de tavsiye için teşekkürler. İyi forumlar.

• arkadaşlar ben şimdi buraya 35 gün hesaplayarak paramı yatırdım şimdi bu normal vadeli hesaptaki gibi vade süresi sona erince faizle birlikte hesabıma gerimiy atacak yoksa ben hesabımı kapatana kadar faiz işlemeye devam mı edecek yani 35 günün sonunda benmi hesabı kapat diyeceğim o zaman para faiz hesaplanmış olarak mı yatacak hesabıma şu an %12 den faiz veriyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

quote:

Teşekkürler hocam, biliyorum. Ancak 3 faturayı oraya ayıramam. Diğer bankalara hiü ödememek için kullanıyorum faturaları. Ayrıca eft yapılacak olduğunda, enparadaki birikimden vadesize, para aktarımı olayı can sıkıcı. Cepteteb çok daha rahat. Cepteteb e geçmeden önce birikimden vadesize transfer olayından çok sıkılmıştım. Yine de tavsiye için teşekkürler. İyi forumlar.

Aynen, Cepteteb çok daha rahat.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

arkadaşlar ben şimdi buraya 35 gün hesaplayarak paramı yatırdım şimdi bu normal vadeli hesaptaki gibi vade süresi sona erince faizle birlikte hesabıma gerimiy atacak yoksa ben hesabımı kapatana kadar faiz işlemeye devam mı edecek yani 35 günün sonunda benmi hesabı kapat diyeceğim o zaman para faiz hesaplanmış olarak mı yatacak hesabıma şu an %12 den faiz veriyor

Faize koymadan önce sorar bunu, muhtemelen siz de tercih yapmışsınızdır.

genelde vade sonunda anapara+faiz birlikte vadesiz hesaba atar.
  • Ben geçen ay açmıştım serbest hesabı, oran %12 idi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanmayın bunlara şark kurnazı bunlar hoş geldin beş gittin faizi bir kere var sonra yok.

geçin enpara,cepteteb,nuvoya kafanız rahat olsun bunların çakallıklarıyla uğraşmayın. bunu 5 senelik akbank müşterisi olarak söylüyorum
  • Hesap işlem ücreti vs var mı acaba..?

• Paramı güvenle yatırabileceğim bir background'a sahip ve de şubesinin evimin dibinde olması neticesinde bu hesaba başvuracaktım, en azından %12 faizi bir ay değerlendiririm demiştim...

Şöyle facebook sayfasına bir bakayım dedim, arkadaş bir kişi olumlu yazmaz mı, herkes şikayet v.s. görünce vazgeçtim.
  • Enparaya geçin birde orada görün bakalım bankacılığı :)

bunu sadece bir müşterileri olarak söylüyorum hiç bir çıkarım yoktur
  • quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

Enparaya geçin birde orada görün bakalım bankacılığı :)

bunu sadece bir müşterileri olarak söylüyorum hiç bir çıkarım yoktur

Enpara, Cepteteb, Nuvo hali hazırda müşterisiyim zaten hocam. :)
  • Ceptetebdeyim. Ama pek bilgim yok 10.60 diyorlar ama bu nasıl hesaplanıyor ??

• Her ay yeni hesap açarsanız. hep bu faizden yararlanırsınız arkadaşlar.
  • her gece saat 3de faiz yatıyor hesaba günlük yani bu vadeli mevduatın yanında bide vadesiz hesap açıyorlar kullanılması durumunda veya borç çıkartılması durumunda oradan hesap işletim ücreti kesiyorlarmış ben maaş müşterisiyim bana yaparlar mı bilemem sordum akbankın sitesinden cevap bekliyorum şu an kendilerinden.. eğer %12 faizi aldıktan sonra hesabı kapatmak isterseniz ikisini birden kapatabiliyorsunuz online işlemlerden
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayvaras

Her ay yeni hesap açarsanız. hep bu faizden yararlanırsınız arkadaşlar.

mi acaba, çok tecrübeli gördüm sizi..?

• Bu faiz işlerinden hiç anlamam, bilen biri yazabilirmi mesela 10bin TL için gecelik ertesi güne ne kadar faiz veriyor aylık ne yapıyor gibi.
    tşkler.
  • Nuvo 12 veriyor sözde, enpara 11.85.
    Hesaplama araçalrına bakıyorumda, enpara ortalama 50tl daha fazla veriyor.
    Sanırım nuvo 30günlük, enpara 32 günlük...
  • Şeytan ayrıntıda gizlidir

AKBANK DİREKT HESAP BİLGİLENDİRME

quote:

Akbank Direkt Serbest Hesap ile birlikte adınıza bir de vadesiz hesap açılır. Bu vadesiz hesaba borç veya alacak geçilmesi halinde hesap
    işletim ücretine tabi olup, kullanılmadığı takdirde bir ücret tahsil edilmeyecektir

Uzak durmakta fayda var. Maaş hesabım değişir değişmez hesap işletim ücretini yansıttı AKBANK ve iade etmediler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.