Şimdi Ara

akbank direkt mobil ücretsizlik kampanyası (3 ay) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
7
Favori
8.004
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

vakıfbantan çok daha iyi

X1000

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • suan denedım ama ücret ıstıyor?
    nasıl olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kayıt oldum ama halen ücretli gösteriyor.
  • Bendede 8 tl gosteriyordu findeks. Bnde denedim ve 8 tl hesaptan cekti. Misteri hizmetlerini aradim ve itiraz ettim. Bu arada musteri hizmetlerinin kampanyadan haberi bile yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • para yok birssey cekemedi
  • fozcan F kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

BKM Express ile KDV dahil 1,18 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -frambuaz -- 28 Mart 2017; 21:47:20 >
  • Bende kampanyaya katıldım. Fakat findeks raporu istedim 8 tl istedi. cep e havale yapayım dedm yine ücret istedi. Akbankın sistemleri bozulmuştu geçen gün hala yapılmadı anlaşılan..
  • findex ücret istiyor
  • konu face arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: adil07

konu face arkadaşlar

Konu face değil dostum link var sorun Akbankta olabilir kampanyalara katılınca puan gelmediği de olmustur ne yaparsiniz müşteri hizmetlerini arar talep olusturursunuz

• Ya arkadaşlar cahil cahil yazmayın :) şaka bi yana akbank'ın ya da başka bir bankanın 3 ay boyunca Findesk risk raporu almayı sınırsız işlem için ücretsiz yapması mümkün değil.

- e ama öyle yazıyor.

Hayır öyle yazmıyor. Findesk risk raporu işlemi hizmet bedeli ücretsiz demek istiyor. Yani şöyle düşünün; fatura ödeme ücretsiz dediğinde, ama fatura ücreti çıkıyor demiyorsunuzdur.

30 nisan mı, 3 ay mı onu anlamayanlar da olmuş. Başvuru için son gün 30 nisan, kampanyadan yararlanma süresi 3 ay.

Çekiliş hakkı ifadesine hiç takılmayın, akbank bu ifadeyi katılım sağlandı anlamında kullanıyor. Evet çok saçma ama öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: ktdgvr

Ya arkadaşlar cahil cahil yazmayın :) şaka bi yana akbank'ın ya da başka bir bankanın 3 ay boyunca Findesk risk raporu almayı sınırsız işlem için ücretsiz yapması mümkün değil.

- e ama öyle yazıyor.

Hayır öyle yazmıyor. Findesk risk raporu işlemi hizmet bedeli ücretsiz demek istiyor. Yani şöyle düşünün; fatura ödeme ücretsiz dediğinde, ama fatura ücreti çıkıyor demiyorsunuzdur.

30 nisan mı, 3 ay mı onu anlamayanlar da olmuş. Başvuru için son gün 30 nisan, kampanyadan yararlanma süresi 3 ay.

Çekiliş hakkı ifadesine hiç takılmayın, akbank bu ifadeyi katılım sağlandı anlamında kullanıyor. Evet çok saçma ama öyle.

Arkadaşım cahil cahil yazma halkbank bedavaya verdi kaç yıl hala veriyor mu bilmiyorum
    Ayrıca eskidende 8 tl idi akbankta.

• Halkbank halen ücretsiz rapor veriyor genellikle 2 gün içinde rapor geliyor 3 ayda bir kontrol ederim.

• O ifade ciddi değildi. Alınıp taklitçilik yapmana gerek yok. Halkbank site üzerinden canlı raporu hiç ücretsiz vermedi. Talep ettikten 2-3 gün sonra mail ile gönderiyor. O mailin de geleceği şüpheli. Birçok kişi mail gelmediğinden dertli. Anında olmadıkça bi anlamı yok zaten, gidip şubeden de öğrenilebilir.

• bunlar önce normal bankacılığı düzeltsinler
    neo ile internetten alım yapılamıyor ,bkm hata veriyor
  • ktdgvr kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen yılın başındada belki yine kullananlar vardır benim gibi bilmiyorum yaklaşık 2 ay boyunca raporu ücretsiz verdi akbank tabi hiç birşeyde kampanyası yazmıyordu 2 ayda 100den fazla rapor istemişimdir görnek istersen gelen raporları mailden ekran alıntısı yapar yollarım sana bankalar bizden 8 lira alıp findekse 50 kuruştan daha az bir para ödüyorlar çünkü müşterilerinin puanlarını sürekli görmek zorundalar krediler kredi kartı limiti gibi sebeplerden dolayı yani geçen yılda yaptığı gibi bu yılda yapmaması için hiçbir sebep yok kusura bakma ama bilip bilmeden sen biraz cahil konuşmuşsun

• Maaş hesabından hesap işletim ücreti kesiyo, itiraz edince maaş hesabı diye bi hesap yok biz bilemeyiz maaş hesabı mı başka bişey mi diye çamura yatıyo. günlük çekim limitinden sonra fahiş komisyon kesiyo(hiç vermese tamam anlıycam da) maaşı 2-3 parçada çekmek zorunda bırakıyo. vezneden parasal işlemlere masraf alır.

Kısaca AKK!
  • Direkt e kampanyalar kısmına çıkmış..

akbank direkt mobil ücretsizlik kampanyası (3 ay)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mx0131 -- 29 Mart 2017; 2:17:3 >
  • Önceden sınırsızdı akbankta bedavaya alıyodum ben anında geliyodu maile sigara molasında bakıyodum bilmeden sallamasyon takılmayalım lütfen.

Ayrıca bi bankaya kredi kartı başvurusu için bi kkb ye bakabilir miyim deyin size ekranı çeviriyor bireyseldeki arkadaş bankada çalışırken her gün kontrol ederdim kendi kullancıı adımla giriş yaptığım bilgisayardan 11 ay boyunca 1 insan evladı aramadı gmden sen niye kendi tcnin kkb sini gün sektirmeden kontrol ediyosun diye. Kart borçlarını oradan takip ediyodum o ekran findekse göre daha güncel oluyodu her zaman findeks 1200 gösteriyodu 1330 du puanım findeks e 2 hafta sonra geliyodu güncel puanlı olanı

• malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    Akbank neyin kafasını yaşıyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.