Şimdi Ara

Akbank Direkt ile Sinemia Üyeliği %50 indirimli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
6
Favori
3.964
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jonathanlivinston

Aşağıdaki aktif kampanyalara bakın

aynen oraya gitmiş. teşekkürler

edit: sadece ilk üyeliklerde geçerliymiş bana yaramadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulex -- 16 Haziran 2017; 10:40:16 >
  • Kampanyalar kısmında görünmüyor. Acaba koşullarda ilk defa akbank direk e giriş yapanlar için geçerlidir ibaresinden dolayı mı?
  • AKBS-3583NW5 kullanan kullandım yazsın. İyİ seyirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustaac

AKBS-3583NW5 kullanan kullandım yazsın. İyİ seyirler.

Gereği yapıldı teşekkürler :)
  • Arkadaşlar imax vb bilet alma hakkiniz sözleşmede yazana göre sinemianin keyfine kalmış ister verir ister vermez ben üye oldum üye olan sözleşmeyi incelesin isterse yani IMAX bilet vermezse hiçbir şey deme hakkımız yok ama yinede referans ile 1 ay uzatiliyorsa üyelik iyi olur üye olacak arkadaşlar referansla üye olursa iyi olur ben verebilirim isteyene .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cinemaximum larda buyukboy patlamis misir 2 tane kola 22 lira gordum bilet dahil oluyo mu fiyata bilen

• quote:

Orijinalden alıntı: göktuğbey

Cinemaximum larda buyukboy patlamis misir 2 tane kola 22 lira gordum bilet dahil oluyo mu fiyata bilen

Mümkün değil bilet dahil olamaz çünkü küçük boy mısır 6,5 TL idi 1-2 ay önce gittiğimde.
  • Bu indirim kodu ile sinemia 3 bilet hakkımızı aynı günde kullanabiliyor muyuz?Eşim,ben ve çocuğumla gitmeyi düşünüyorum.Ayrıca önceden bilet alabiliyor muyuz cinemaximum a gitmeden?Cevap vereceklere şimdiden teşekkür ederim.
  • Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    Ozaman bayagi pahali hocam, cinemaksimum biseyleri yaglamis fena kitliyo ciftlere sevgililere

• quote:

Orijinalden alıntı: ilberto35

Kampanyalar kısmında görünmüyor. Acaba koşullarda ilk defa akbank direk e giriş yapanlar için geçerlidir ibaresinden dolayı mı?

Bende de görünmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: göktuğbey

Ozaman bayagi pahali hocam, cinemaksimum biseyleri yaglamis fena kitliyo ciftlere sevgililere

Maalesef fırsatçılık yapıyorlar.Çok az mısır var küçük boyda 6,5 TL şaka gibi.Almadım almayacağım.Çocuğu götürünce mısırı evde hazırlatıp götüreceğim onlara inat
    Kullanamazsınız,sinemia kişiye özeldir sadece satın alan kişi günde 1 bilet kullanabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende cıkmıyor demekki kişiye özel

• quote:

Orijinalden alıntı: AndOne

Kullanamazsınız,sinemia kişiye özeldir sadece satın alan kişi günde 1 bilet kullanabilir

peki ileri tarihli bilet alınabiliyor mu?
  • Şartlarda yazan 'akbank mobile ilk defa girenler için geçerlidir' nasıl oluyor, ben 1 senedir kullanıyorum alamaz mıyım yani? :/

• Yeni bi kural değişikliği olmuş.

Akbank Direkt ile Sinemia Üyeliği %50 indirimli

7 günde bir alınabiliyordu 2 ay önceye kadar kullandım eğer değişmediyse böyledir,ileri tarihli alınca o ileri tarihin bilet hakkından düşer satın aldığınız tarihin değil bilginiz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: AndOne

7 günde bir alınabiliyordu 2 ay önceye kadar kullandım eğer değişmediyse böyledir,ileri tarihli alınca o ileri tarihin bilet hakkından düşer satın aldığınız tarihin değil bilginiz olsun

Bir cacık çıkmaz o zaman bu sinemia denen şeyden kendilerinin olsun.15 TL mi çöpe atacak değilim.
  • Sinemia almayın aldırmayın

• Kodu olan varsa alabilirim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.