Şimdi Ara

Akbank davet et 250 TL Kazan toplamda 1000 TL (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
493
Cevap
27
Favori
73.032
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim de ön kamerayla fotoğrafımın çekildiği kısımda hata verdi işleminize en yakın Akbank şubesinde devam edebilirsiniz diye. Eğer mobilden başvuru yaptığınızda davet kodunu yazdıysanız ve işleminize Akbank şubesinde devam edebilirsiniz diye bir uyarı geldiyse şubeye gidip işlemi tamamlayın. 1-2 saat sonra chip para gelecektir. Aynısı başıma geldi şubeden işleme devam ettim hesabı açtım geldi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Gece 3 de denedim direk bağlandı müşteri hizmetlerine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vermediklerine neden vermiyor da ,verdiğine 1 2 saat içinde veriyor davet 250 çip parayı

kayıt açtım kampanya şartlarını atmışlar bunları sagladiysaniz otomatik yatar diye ,halbuki tüm şartlar sağlandı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kampanya ile ilgili 1 kişiden para alabildim diğeri ile ilgil 5-6 kayıt açtırdım kopyala yapıştır cevaplar geliyor.

• arkadaşım davet kodu ile dün saat 3 civarı görüntülü görüşme ile müşteri oldu 250 tl chip param yatmadı. davet kodunu alan kişi ayrıca akbank kart başvurusu yapması gerekiyor mu? onu deniyor hesabınızda yeterli bakiye yok diyor. halbuki para var. benim anlamaadığım kart başvurusunda neden bakiye soruyor

• Nüfus cüzdanı ile mobilden müşteri olabilen var mı?

Kimlik kartı yok, nüfus cüzdanı var

• Sorun orda zaten araştırmıyorlar. BDDK şikayet ettim yine kampanya şartlarını atmışlar. Neresi hangi şart yerine getirilmemiş yazıyorum yine kampanyayı otomatik yolluyorlar. Hiç uğraşmayın milleti de boşuna akbanklı yapıyoruz. Kimisine yatırıyor kimisine vermiyor puanı

• sms geldi kampanya 30 haziranda bitiyormuş.

• tahsin75 T kullanıcısına yanıt
    NFC olmayan telefondan deneyin hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba dün Davet ettiğim arkadaş dün kodumla müşteri oldu ama chip para halen yatmadı, neden yatmamış olabilir

• AbdullahSeyitÇALKAYA A kullanıcısına yanıt

Kampanya uzamadı değişti kredi kartı almanız lazım artık hesap açmakla olmuyor

• Akbank kredi kartım vardı, benden onay almadan kredi kartımı kapattılar, haberim de yok, 2/3 kez alışveriş esnasında taklaya geldikten sonra bankayı arayınca öğrendim kapatıldığını, kartın içindeki dünyanın chip parası da buharlaştı tabi.

Ha diyeceksiniz problem mi vardı, kartla ilgili ödeme problemi, usülsüz kullanım vs hiç bir sorun yok.

4 gündür çağrı merkezi ile uğraşıyorum, çözüm üretecek tek yetkili bulamıyorsunuz, illallah dedim...Yenisi için başvurun diyor, chip paralar ne olacak diyorum, chip para yok görüntüleyemiyoruz demez mi... çileden çıkardılar.

Bulaşmayın bu kepazeliğe, pişmanlık yaşamayın.

• Gkngns12 G kullanıcısına yanıt
    Kk alınca kaç tl veriyor
    Ben taksitli nakit avans gördüm geri ödemesiz verdiği bisey var mi?

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.