Şimdi Ara

Akbank davet et 250 TL Kazan toplamda 1000 TL (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
493
Cevap
27
Favori
73.032
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.kez chip para gelmedi ne oluyor ya bu bankaya

• 4 arkadaşı davet ettim hepsi usulüne uygun oldu. üyelik işlemlerini tamamladılar sadece 1 tanesinden 250 chip para geldi. diğer 3 kişi için kayıt açtım. 4 gün oldu hala ne arayan var ne de soran..

• dogancan_23 D kullanıcısına yanıt

Sizin gibi ben de 4 arkadaşımı davet etmiştim hepsi yanımda hesabını açtı sadece 1inden geldi diye kayıt oluşturdum dün cevap gelmiş kod verdiğiniz kişilerin kampanya şartları kapsamında işlemlerini tamamlaması gerekmekte olup sonrasında kazanımlarınız gerçekleşmektedir diye anlayacağınız Akbank vermek istemiyor chipparaları ben de bankalar birliğine şikayet etmeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 arkadaşımı davet ettim, üçünden de 1 saat içinde 250 chip para hesabıma tanımlandı. Hatta birisinin kimliği eski olduğu için kuryenin getirdiği sözleşmeyi imzalamasından hemen sonra chip para geldi. Son bir kişilik davet hakkım kaldı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sefaslar kullanıcısına yanıt

neymiş şartlar neyi yanlış yapıyoruz anlamadım ki

• Şartlar davet et kazan kampanya koşulları linki göndermişler mailime oradaki gibi olması lazımmış anlayacağınız vermemek için bahane arıyorlar hocam bayram sonrası şikayet edeceğim

• sefaslar kullanıcısına yanıt

Ben de şikayet edeceğim, toplu bir şikayette bulunmamız gerek yaptıkları çakallıktan başka bişey değil, sanki biz kafamıza göre kampanya yapıyoruz

• ayın sonu geldi olmuyor bir türlü şubeye davet ediyor illa.

• Biz gittik şubeye bugün hesap açılışlarına kısıtlama geldi ya 3 adet fatura getireceksiniz yada çocuğunuz için bes hesabı açacaksınız dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byroid -- 29 Nisan 2022; 16:26:18 >
  • byroid B kullanıcısına yanıt
    Gerçek mi bu saçmalığa bak

yok artık le beronn

Sallamış öyle bir şey yok. Kim bunu size dediyse ismiyle ve şubesiyle birlikte genel merkeze şikayet edin. Prim almak için yapıyorlar.

• Ben bu kampanyada 2 referansta kaldım ve sayıyı arttıramıyorum, umarım hata varsa düzeltilir, elimden geldiğince bu tür kampanyalar için forumdan referans ararım / forumdakilere referans olurum genelde ve üzüleceğim tamamlayamazsam...

Unutmayın kod oluşturuyorsanız 30 gün geçerli ama kampanya yıl sonuna kadar aktif...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erturrk kullanıcısına yanıt

kardeşim eski kimlikle mobilden hesap açtırmıyolar ki? benim geçen ay kimlik eski diye görüntülü görüşmede kabul etmedi. yeni kimlik olacak, sağa sola sallayacaksın parlama yapacak vs. dedi. eski kimlikle sadece şubede hesap açabilirsin, bu kampanyadan yararlanamazsın dediler.

• dogancan_23 D kullanıcısına yanıt
    Şubeye gitmeye gerek kalmadan sözleşmeyi kurye getirdi, arkadaş da imzaladı ve hesabı açıldı. Mobilden tamamlayamadı kimliği eski diye. Ben de farklı bir şey söylememişim zaten?

• Erturrk kullanıcısına yanıt

hocam eski kimlik diye bana kurye falan demedi şubeye gideceksiniz dedi.

• pisst0n kullanıcısına yanıt

Ben eski kimlikle hesap açtım. Görüntülü görüşme yaptım sonra kurye evrakları getirdi sonra da hesabım açıldı.

• beko64 kullanıcısına yanıt

Hocam bana hala gelmedi 2 defa kayıt actim

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.