Şimdi Ara

Akbank 25 tl migros ind kodu. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
6
Favori
8.892
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kod mu geliyor , karta mi tanımlanıyor? Eşimin akbank direkte 25tl kampanya gelmiş. Katıl dedim birşey gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: calwincalwin

Kod mu geliyor , karta mi tanımlanıyor? Eşimin akbank direkte 25tl kampanya gelmiş. Katıl dedim birşey gelmedi

tekrar girip bakin orda sindi yazar kodu

• Akbank rakibe çalışmış resmen. Carrefourda verseydi ya indirimi... Hayatında görmediği ciroyu yapardı

• quote:

Orijinalden alıntı: Crossclimatt

kullanmayacak olan pm den atarsa çok makbule geçer arkadaşlar

İnsanda bir utanma sıkılma olur profilinde 100 e 15 Migros kodu 5 tl diye ilan var, burda kullanmayacak olan varsa pm den atarsa çok makbule geçer diyorsun. Nesi makbule geçecek söyler misin?

Unutmadan seni bloklayayım da gelecekte bir anlık unutkanlıkla herhangi bir alışverişimiz olmasın.

• ücret karşılığı almak isterim. pm'den temasa geçsin lütfen kodunu satmak isteyen.
  • nefret ediyorum bankaların kişiye özel kampanyalarından. 7 kartımızda da yok.
  • makul ücret karşılığı kod alınır. pm lütfen.
  • tek seferde ne alınabilir cazip?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tears0fDevil

tek seferde ne alınabilir cazip?

hocam çamaşır deterjanı, ya da bulaşık deterjanı alın. ya da diş macunu alın. işe yarar bir şey almak lazım.
  • çok saçma ya çoğu yere gönderi yok ,diğer taraftan ise satış yapmak istiyorlar
  • Kodu kullanmayacak varsa alabilirim .teşekkürler
  • Kartlarınızda var. Kampanyalar sekmesinden katılmanız gerekiyor. Ancak önce size özel kampanyaları açıyor. Burada görünmüyor. Diğer kampanyalar sekmesinden katılım gerekiyor. Ben yararlandım. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

Ekleme: Kampanyaya katılımdan sonra sayfayı kapatıyor. Doğal olarak kod gelmedi diye düşünülüyor. Ana sayfadaki katıldığınız kampanyalardan üzerine tıkladığınız zaman kodu görebiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nürnberger -- 19 Kasım 2017; 17:23:56 >
  • Nürnberger N kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın yazdığından anlayan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Arkadaşın yazdığından anlayan varmı

hocam akbank ın kampanyasından bahsetmiş arkadaş.
  • bende göründü kampanya kodu al dedim kapantı görünmedi bir daha tekrar nasıl alabiliriz
  • Kampanya ya katıldığınızda sayfa kapanır tekrar kampanyalar bölümüne gidilecek ve bu sefer alt kısımda yararlandığımız kampanyalar bölümüne bakacaksınız orda kampanya ya tıklayın kodu verecektir.

• bende yok, free kart var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ceh.meh C kullanıcısına yanıt
    10 lira daha fazla indirim olsun diye yazdım.cevap gelmeyince elimdekini kullandım herkes menfaatini düşünür ..referanslarımı,profilimi ve yorumları okursan beni tanımış olursun..söylediğin sözler için sen utanmalısın bence

• Crossclimatt kullanıcısına yanıt
    kullanmayacak varsa diyorsun ama kendin kullanmadığın kodu satıyorsun o zaman seninde ücretsiz vermen gerekmiyor mu?

• Çok teşekkürler, uzun zamandır girmiyordum uygulamaya, iyi oldu bu fırsat.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.