Şimdi Ara

Akaryakıt ve LPG ye 25 kasımda itibaren 70-90 kr arası zam beklentisi oluştu. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Bende çok merak ediyorum. Önce gaz fiyatları dünyada artıyor bahanesiyle lpg ye yüklendiler baktılar tatlı para var haftalık 50 kuruş zama başladılar. 40 yıllık lpg tarihini 3 ayda yok ettiler. Bilinçli ve para için yaptılar. Lpg ye zam ne de olsa benzin motorin gibi ses getirmiyordu. Sonuç 8 tl. Diyecek çok sey varda gerek yok. Her toplum istediği şekilde yönetiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DburakKoc D kullanıcısına yanıt
    Ne alaka hocam LPG li aracın mı olması gerek LPG ci mi olmak gerek. sektörü bitirdiler mazota zam olunca mazot üreten mazot filtresi satan mazot lu arac tamir eden bitmez ki. Benzine alternatif ucuz yakıtı benzinle dengelersen LPG kullanmazlarda dönüştürmezde servisinede götürmez. Benzine zam gelince adamlar neden sevinsin araçda benzin deposu yok mu? kışın LPG ye gecmiyor zaten bir çok ilde şehir içi cayır cayır benzin yakıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmmd.239 -- 23 Kasım 2021; 22:48:59 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Valla ben farklı bir açıdan bakıyorum en azından forumda artık lpg mi benzinmi kavgası bitecek. Teşekkürler reyiz.Akaryakıt ve LPG ye 25 kasımda itibaren 70-90 kr arası zam beklentisi oluştu. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dj_Gençkan -- 23 Kasım 2021; 22:49:14 >
  • Mhmmd.239 M kullanıcısına yanıt

Lpg zam konusunda adamların yazdığı ilk şey benzine de zam gelir oluyor. LPG düşsün diye bir laf çıkmıyor ağızlarından. Kaç kere gördüm bunu burda. Benzin pahalı olsun da gaz 20 lira olsun önemli değil yani bu tüpçüler için. Böyle şirret tipler ne kadar acı çekerse o kadar keyfim yerine geliyor.

O kesiö brodway Tofaş toros 3 lüsünü kullanan LPG hariç bir yakıt türü denemeyen deneyemeyen, LPG kulanana kullana artık aracın karbüratörü bozulmuş kurumuş benzin ayarı tutmuyor kesimidir. ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmmd.239 -- 24 Kasım 2021; 6:28:14 >

Bu ne rezil yorumdur ya.

Kime düşmansın sen, halka mı? İnşallah silinir gider dediğin piyasadan kaç kişi ekmek yiyor farkında mısın?

Resmen ekonomik olarak daha uygun gitmeye çabalayan dar ve orta-alt tabakayla alay ediyorsun, iğrendim şu yazdığından.

• "Bloomberg HT'nin sektör kaynaklarından aldığı bilgiye göre doların yükselmesi ile oluşan fiyatlama neticesinde bu gece yarısından geçerli olmak üzere benzinde 1 lira 1 kuruş, motorinde 1 lira 5 kuruş, otogazda 65 kuruş zam bekleniyor.

Kaynaklar, zammın yapılıp yapılmayacağına dair karar yetkisi olan ilgili kurumların onayı ile devreye alınmasının beklendiğini belirtti."

• Bloomberght den:
    https://m.bloomberght.com/benzin-motorin-ve-otogaza-zam-geliyor-2292721

• deserthawk D kullanıcısına yanıt

Hah işte ben de benzinin yükselmesine sevinen yaratıklardan aynı şekilde iğreniyorum.

• Akaryakıt ve LPG ye 25 kasımda itibaren 70-90 kr arası zam beklentisi oluştu.

• Akaryakıt ve LPG ye 25 kasımda itibaren 70-90 kr arası zam beklentisi oluştu.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.