Şimdi Ara

Akaryakıt Puan Fırsatları (ANA KONU) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
52
Favori
15.091
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Vakıfbank ayrıca mobil temassız ödemeye de %2 puan veriyor. 1400 lirada 28 lira daha kazanma şansınız var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada 500 TL aytemiz çekiyle yakıt alımı yapabilen oldu mu? yukarıda önerilmişti, harcama kampanyaları varken benzini HB'den almak daha mantıklı eğer aytemiz sorunsuz kullandırtıyorsa çekleri.

• benimde depo yarıdan aşağı indi beklemedeyim.

şuan görünen sadece benzine zam.

ama 2 gune kalmaz mazotada yaparlar.

• MUTAF kullanıcısına yanıt

Brent 114den 107ye indi. Benzin zammi iptal olabilir. Olmalı..Mazotada indirim gelmesi lazim

• goker_007 G kullanıcısına yanıt

3 tane 100 TL lik kod aldım sorunsuz kullandım tekrardan 600 TL lik dsha kod alımı yaptım sıkıntı yok yani

• Dark Territory kullanıcısına yanıt

104 oldu. Motorine en az 1.5 tl indirim gelmesi lazim

BRENT 102,68

% -9,53

• MUTAF kullanıcısına yanıt

Hızla düşüyor. 100ün altina iner yarim saate 

İptal oldu, indirim için günlerce beklerler yine. :D

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Chippin World - Opet (1-31 Temmuz)
    3 farklı günde yapacağın 250 TL ve üzeri akaryakıt alışverişine toplamda 150 TL'ye varan fayda!https://www.chippin.com//kampanya/YUO03VVP

• Nakahella kullanıcısına yanıt

Dun ilk 250 harcadım. Kaldı 2..

• Kuveyt her 300'e 10TL(en fazla 50),

Teb ve Garanti tek seferde 1000'e 40TL(aynı zamanda 200*4 Opet de var),

Paraf ikinci 250 sonrası 20TL(en fazla 100, marketle ortak kampanya)

En temizi Kuveyt en mantıklısı Paraf gibi görünüyor. Elbette kişiye göre değişebilir.

• goker_007 G kullanıcısına yanıt
    Ben de iki kere 500 ₺’lik kod alıp sıkıntısız kullandım. Üstelik pompa fiyatı üzerinden yaklaşık %2 indirimli veriyor kod ile alınca. World pay ile 500₺’ye 50 puanda ekstra geliyor :)

• Aleksioss A kullanıcısına yanıt

Benim araca yaramadi aytemizin yakiti. (Fiesta 1.4 tdci) 500 liralik ilk alimi yaptigimdan beri rolantide dalgalanma oluyo. Dpf en düsük seviyede surekli devrede. Daha 3 tane 500 liralik kodum var. Keske almasaydim. Surekli bp den aliyodum hic boyle sıkıntılarım olmamıştı...

sizin dizel sanırım benzinde de böyle farklar olabiliyor mu? benim de 1000 TL lik kodum var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 11 Temmuz 2022; 23:35:18 >

İşi bilen arkadaşlar daha net bilgi verir illaki ama ben edindiğim tecrübelere göre 1 numaraya SHELL 2 ye Petrol Ofisini koyarım. Diğerlerini zorda kalmadıkça kullanmam.

• Aytemizin vayy uygulamasına kredi kartı ile BKM üzerinden yüklemede genel akaryakıt kampanyalarını sayıyor.

Ama asıl sorun sonra başlıyor.Kimi Aytemiz paramızı alamıyoruz, kimi lpg yok deyip mobil ödemeyi kullandırmıyor.

• iş bankası büyük kampanya yaptı kaçırıyorsunuz. iş bankasına yeni üye olacaklara akaryakıtta %10, 1 sene boyunca toplam 3000 tl indirim verecek ! yakıtı benim gibi çok alıyorsanız efsane kampanya.

• Musty3535123 M kullanıcısına yanıt

link alabilir miyiz? hesap var ama kredi kartı yok. kredi kartı almamış olanlara mı yoksa hiç müşteri olmayanlara mı kampanya?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.